Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie Imprez Międzynarodowy Transport Medyczny

Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie Imprez Międzynarodowy Transport Medyczny Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Ratownictwo i Edukacja

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług medycznych od 2006r. Nasza kadra to doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarze na co dzień pracujący w pogotowiu ratunkowym, lotniczym pogotowiu ratunkowym, szpitalnych oddziałach ratunkowych oraz oddziałach intensywnej terapii.Kursy Pierwszej Pomocy - Zestaw atrakcyjnych szkoleń przeznaczonych dla firm i osób indywidualnych,organizowanych z uwzględnieniem charakterystyki pracy szkolonej grupy.Kursanci uczą się samodzielności i podejmowania trudnych decyzji pod okiem najlepszych instruktorów.http://ratownictwoiedukacja.pl/oferta-kursy-pierwszej-pomocy.htmlZabezpieczenie Medyczne Imprez - Profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez w obiektach otwartych, zamkniętych i o podwyższonym ryzyku(rajdy, co-drive, imprezy integracyjne i ekstremalne, koncerty, festyny imprezy sportowe).http://ratownictwoiedukacja.pl/oferta-zabezpieczenie-medyczne-imprez.htmlMiędzynarodowy Transport Medyczny - Specjalistyczny Transport Medyczny na ternie całej Europy pod opieką najlepszych lekarzy i ratowników medycznych!http://ratownictwoiedukacja.pl/oferta-miedzynarodowy-transport-medyczny.htmlTowarzysz Medyczny - lekarz lub ratownik medyczny obecny podczas podróży samolotem, pociągiem lub autobusem. NOWOŚĆ! Połączenie intensywnego Kursu Pierwszej Pomocy ze świetną zabawą i dużą dawką adrenaliny.Profesjonalne przygotowanie przy współpracy z agencją reklamową EVENT HOUSE! pozwoli zjednoczyć grupę i przygotować do działania w sytuacjach trudnych i nietypowych.

  • Tytuł wpisu: Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie Imprez Międzynarodowy Transport Medyczny
  • Adres witryny: www.ratownictwoiedukacja.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 14.01.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.0/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Bhp Warszawa

Bhp Warszawa »

Serwis firmy Solar oferującej usługi dla wszystkich osób szukających szkoleń z obszaru bhp Warszawa, a także warsztatów związanych z tym tematem. Wszystkie zlecenia realizujemy prz... zobacz szczegóły wpisu »

STD Szkolenia Treningi Doradztwo

STD Szkolenia Treningi Doradz »

Oferujemy szkolenia specjalistyczne (rachunkowość zarządcza, controlling, zarządzanie projektem), szkolenia rozwijające umiejętności i pogłębiające wiedzę pracowników (zarządzanie ... zobacz szczegóły wpisu »

zarządzanie czasem

zarządzanie czasem »

Zarządzanie czasem to proces ściśle związany z podstawowymi uwarunkowaniami egzystencji ludzkiej. Reguluje go czas zegarowy, biologiczny i jednakowa hierarchia potrzeb człowieka. C... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne Kadry Centrum Edukacyjno-Wydawnicze

Profesjonalne Kadry Centrum E »

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, rachunkowości i finansów, a także zarządzania przedsiębiorstwem.Programy szkoleń są tworzone z uwag... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenia pierwszej pomocy »

Każdy z nas powinien mieć choćby minimalne pojęcie o niesieniu pierwszej pomocy. Jeśli nie wiesz w jaki sposób nieść pomoc innym to skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty i pr... zobacz szczegóły wpisu »

Aktualności | ImageExperts - kreaowanie wizerunku

Aktualności | ImageExperts - »

Firma Image Experts specjalizuje się w kreowaniu wizerunku osobistego swoich klientów poprzez właściwy dobór garderoby i dodatków, umiejętne zastosowanie narzędzi szeroko rozumiane... zobacz szczegóły wpisu »

Aid.BHP

Aid.BHP »

Szkolenia BHP, szkolenia p.poż. - Ośrodek Nadzoru i szkolenia BHP zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu bhp i p.poż. Istniejemy od 1993 r. z siedzibą w Łodzi. Specjalizujemy si... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia MLM

Szkolenia MLM »

Szkolenia w branży MLM to podstawa Twojego sukcesu. Bezpłatne szkolenia internetowe MLM które oferujemy pomogą Ci odnieść sukces finansowy w biznesie MLM. Przyjdź na nasze szkoleni... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia bhp

Szkolenia bhp »

Aktyw-bhp Warszawa - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Polecam, Zobacz dalej - okazja, Skorzystaj. Specjalizacja to szk... zobacz szczegóły wpisu »