Zofia Mossakowska - strona domowa

Zofia Mossakowska - strona domowa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Opis: Strona domowa Zofii Mossakowskiej - autorki i tłumaczki urodzonej w Toruniu, obecnie mieszkającej w Niemczech.
Zofia Mossakowska to autorka powieści "Tęsknoty bez granic", "Że cię nie opuszczę aż do śmierci", "Portrety na porcelanie", "Ich dwoje i Julia", bajki "Jaś w Mądrym Lesie" i opowiadań: "Wigilia dla Iskarioty", "Morderca motyli", "Lekcja Mistrza Leonarda" - w zbiorach wydawnictwa Prószyński i S-ka, a także "Faraonka" w "Opowiadaniach pełnych pasji" oraz "Koty i reksy" w "Opowiadaniach pod psem i kotem" wydawnictwa MG.
Na stronie można znaleźć informacje o autorce i jej książkach, wpisać się do księgi gości, a podzielić się z pisarką swoimi uwagami za pomocą formularza kontaktowego.

  • Tytuł wpisu: Zofia Mossakowska - strona domowa
  • Adres witryny: www.zofiamossakowska.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 12.01.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.1/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Portal allarte.pl

Portal allarte.pl »

Baza aktualnych konkursów literackich i poetyckich. Serwis Literacki. Debiutancka poezja i proza. Ciekawe komentarze i recenzje. Internetowa społeczność piszących.Napisałeś opowiad... zobacz szczegóły wpisu »

www.liryczni.pl

www.liryczni.pl »

Liryczni.pl - Poezja jest wszędzie. Serwis miłośników poezji, autorów wierszy i prozy. Umożliwiamy darmową publikacje tekstów użytkowników oraz zachęcamy do pracy nad własnym warsz... zobacz szczegóły wpisu »

Słowianie - zanim zaczął się czas

Słowianie - zanim zaczął się »

Książka Jana Sz. Szaruckiego o starożytnych Słowianach pisana -na żywo-. Kto wie, gdzie naprawdę ukryta jest kolebka Słowian? Chyba nikt i nikomu już się pewnie tej prawdy poznać n... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne »

Największy zbiór wierszy na każdą okazję. M.in. wierszyki wielkanocne, imieninowe czy imieninowe. Wszystko poprzydzielane w kilkudziesięciu kategoriach. Możesz dodać własne wiersze... zobacz szczegóły wpisu »

Nasze książki

Nasze książki »

Mając ochotę przeczytać książkę zastanawiamy się po co sięgnąć. Na tej stronie znajdziesz opisy polecanych książek,popularnych i mniej znanych, co warto przeczytać i które wydania ... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne »

Witryna oddana wspaniałemu Świętu Wielkanocnemu. Jest to jedno z zasadniczych świąt celebrowanych przez Polaków. Dostaniesz tutaj nie tylko prawdziwe życzenia wielkanocne, jednakże... zobacz szczegóły wpisu »

Wydawnictwo IGSMiE PAN

Wydawnictwo IGSMiE PAN »

Wydawnictwo IGSMiE PAN zajmuje się kompleksową obsługą procesu wydawniczego lub poszczególnymi jego etapami: od prac redakcyjnych, korekty, składu, projektowania graficznego, oprac... zobacz szczegóły wpisu »

Antykwariat Polski - Polskie cenne książki

Antykwariat Polski - Polskie »

Antykwariat Polski - specjalizacja: polskie starodruki, książki, wycena i zakup polskich cennych książek i dużych księgozbiorów, stare druki, antykwariaty warszawskie, cenne książk... zobacz szczegóły wpisu »

Księgarnia turystyczna zdobądź informacje

Księgarnia turystyczna zdobąd »

Coraz częściej można usłyszeć opinie, że obecnie mało kto czyta książki. Nie jest to jednak do końca prawda, o czym może świadczyć rozwój rynku wydawniczego i księgarni. Na rynku m... zobacz szczegóły wpisu »