www.galeriagrabek.pl

www.galeriagrabek.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

www.galeriagrabek.pl Internetowa galeria sztuki i antyków Lublin.

Dzieła sztuki, obiekty rzemiosła artystycznego jak i nietuzinkowe elementy architektury wnętrz pozyskujemy na terenie całej Europy. Posiadamy liczne kontakty z antykwariuszami oraz domami aukcyjnymi za granicą, a także doświadczenie w spedycji obiektów i przedmiotów wartościowych. Wyróżnia i cechuje nas nie tylko wiedza i doświadczenie ale także otwartość, pomysłowość i profesjonalizm w kontaktach z klientem.

Oferta:
- handel antykami i dziełami sztuki
- poszukiwanie i pozyskiwanie obiektów rzemiosła artystycznego oraz dzieł sztuki na zamówienie
- doradztwo w budowaniu kolekcji
- doradztwo inwestycyjne
- pośrednictwo w sprzedaży antyków i dzieł sztuki
- wycena dzieł sztuki i obiektów rzemiosła artystycznego
- udział w aukcjach krajowych i zagranicznych na rzecz klienta
- poszukiwanie i pozyskiwanie unikatowych elementów architektury i wyposażenia wnętrz
- porady w doborze elementów wyposażenia wnętrz
- pozyskiwanie fachowej literatury

  • Tytuł wpisu: www.galeriagrabek.pl
  • Adres witryny: www.galeriagrabek.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 09.06.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (28 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

EUGENIUSZ GERLACH - MALARSTWO

EUGENIUSZ GERLACH - MALARSTWO »

Oficjalna strona WWW poświęcona twórczości artysty malarza Eugeniusza Gerlacha. Znaleźć tu można galerie malarstwa, pasteli, rysunku, grafiki, akwareli i gwaszy oraz fotografii aut... zobacz szczegóły wpisu »

Stare meble

Stare meble »

Sklep z antykami Kopalnia marzeń sprzedaje srebra i starocie m.in. stara porcelana, stare meble i stara biżuteria. O ofercie sklepu są te porcelanowe figurki oraz Rosenthal porcela... zobacz szczegóły wpisu »

POZŁOTNICTWO I KONSERWACJA RAM - Poznań

POZŁOTNICTWO I KONSERWACJA RA »

Pracownia pozłotnicza - Arleta Tylewicz. Pozłotnictwo, ramiarstwo, oprawa obrazów, konserwacja ram, malarstwo artystyczne. Duże doświadczenie i wiedza. Uczestnictwo w pracach na św... zobacz szczegóły wpisu »

Archeologia Polski - Fibule, identyfikacja i datowanie

Archeologia Polski - Fibule, »

Poznaj tajemnice archeologii - identyfikacja i datowanie zabytków archeologicznych z epoki żelaza i ze średniowiecza. Zaczynamy od typologii fibul. Strona dla wszystkich hobbystów,... zobacz szczegóły wpisu »

TERESA MARIA LISEK SZTUK MISTRZ Ekspertyzy, konserwacja, monografie...

TERESA MARIA LISEK SZTUK MIST »

Dzieła sztuki. Eskpertyzy. KonserwacjeOcena dzieła sztuki profesjonalnej współczesnej i najnowszej.Wydawanie świadectw potwierdzających autentyczność dzieł z uwzględnieniem również... zobacz szczegóły wpisu »

www.digiaqua.pl

www.digiaqua.pl »

Galeria digiaqua oferuje przepiękne reprodukcje znanych artystów m.in. Kossak, Rembrandt, Klimt, Mucha, Dali, Renoir, Bouguereau, Monet, Bosch, Gauguin, Raphael. Obrazy drukowane n... zobacz szczegóły wpisu »

Szczeciński Antykwariat

Szczeciński Antykwariat »

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Antykwariatu. Znajdujemy się w Szczecinie, ale równieź możesz nas znaleźć na naszej stronie internetowej oraz poprzez serwis aukcyjny ... zobacz szczegóły wpisu »

ZPAP sztuka

ZPAP sztuka »

Znudziły się Tobie miejskie lokale gastronomiczne? Zapraszamy do nas na Kaszuby po smaczną tradycyjną kuchnię, ciszę i spokój. Jesteśmy karczmą ‘Krzewi Róg” i pensjonatem „Świętope... zobacz szczegóły wpisu »

Senator Antyki

Senator Antyki »

Nasz sklep to nasza pasja, zrodzona z miłości do sztuki światowej i historii a zarazem kolekcjonerstwa przedmiotów naszych przodków z, , duszą”, gdzie w każdym zamknięta jest osobn... zobacz szczegóły wpisu »