Muzyka elektroniczna

Muzyka elektroniczna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Co to jest muzyka? Tej kwestii chyba nie musimy wyjaśniać nikomu. W skrócie, jest to ciąg nut śpiewanych lubodtwarzanych na instrumentach, kreujących jakąś symfonię. Od dawnych czasów jest powiązana z człowiekiem. Jest integralną część kultury. W pewnym czasie okazała się również częścią sztuki. Jej popularność ciągle rośnie. Ludzie rozmawiają na jej temat w niemalże każdym zakątku na padole ziemskim. Liczba jej odmian pozwala zaspokoić każdego gust, nawet ten bardzo wybredny. Dzięki rozwinięciu się techniki i utworzeniu formatu mp3 i prostszym dostępie do sieci wciąż poszerza swoją popularność, przez co wymiana muzyki pomiędzy ludźmi oddalonymi o setki kilometrów nie stanowi wyzwania. Jednym z wiodących odmian jest muzyka techniczna, która dzieli się na kolejne podgatunki, takie jak np. Dance, House, Detroit, Ambient czy Hardtechno. Jeśli interesują Cię darmowe mp3 czy konwersacje o muzyce to świetnym miejscem dla Ciebie będzie forum muzyczne www.fmf-team.com, które traktuje o właśnie tej (technicznej) muzyce. Znajdziesz na nim nowe Single, Vinyle, miksy, Albumy, Livesety czy też pojedyncze utwory i teledyski. Dowiesz się wszystkiego o najbliższych imprezach. Znajdziesz specjalne działy, w których zamieszczone są najlepsze programy do tworzenia muzyki własnej produkcji i nagrywania setów. Także będziesz mógł wymienić zdania na temat danych DJi i producentów, których biografie również są na forum. Poznasz tu Użytkowników, którzy posiadają podobne muzyczne zainteresowania, a także gusty. Serdecznie zapraszamy na najlepsze forum muzyczne!

  • Tytuł wpisu: Muzyka elektroniczna
  • Adres witryny: www.fmf-team.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.09.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.4/10 (12 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie

Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie »

Nowohucka Łaźnia Nowa to teatr który budzi Kraków. To centrum kultury w samym sercu nowohuckiego osiedla, w którym jest miejsca nie tylko dla teatru, muzyki i ale i dla mieszkańców... zobacz szczegóły wpisu »

Michal Wyszomirski - art jewllery

Michal Wyszomirski - art jewl »

My works were presented at several exhibitions: on 13 Triennale 2001 in Hanau, Germany; in Stadtsche Museum in Gottingen, Germany; in Provincial Museum Sterckshof in Antwerp, Belgi... zobacz szczegóły wpisu »

Teatr Ognia Draco

Teatr Ognia Draco »

Nazywamy się „Teatrem Ognia” nie bez przyczyny. Każdy nasz show to mini widowisko teatralne - czytelny scenariusz, doskonale dobrana i zmiksowana muzyka, często podkład narratora. ... zobacz szczegóły wpisu »

KINO PLENEROWE kino samochodowe, kino letnie, kino pod gwiazdami, kino objazdowe

KINO PLENEROWE kino samochodo »

Kino plenerowe, kino samochodowe, kino objazdowe, telebim, wizualizacje, vj, ekrany pneumatyczne, ramowe, LED, pleazmowe, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, obsługa i organizac... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka gry na pianinie Warszawa

Nauka gry na pianinie Warszaw »

Pomagamy dorosłym i młodzieży odkryć i rozwinąć artystyczne pasje.Uczymy: gry na pianinie (klasyka lub jazz i rozrywka), śpiewu operowego i rozrywkowego,techniki aktorskiej. Organi... zobacz szczegóły wpisu »

Marcin Muszyński - aktor-Iluzjonista-Magic Show

Marcin Muszyński - aktor-Iluz »

Magic Show -Duża iluzja.Lewitacja mebli,człowieka...Duchy..rozmaite znikanie i pojawianie ludzi,Różnorodne magiczne etiudy,w tym magiczny program kabaretowy,romantyczny z lewitacją... zobacz szczegóły wpisu »

malarstwo_obrazy_olejne_kopie_pejzaże

malarstwo_obrazy_olejne_kopie »

Strona z malarstwem olejnym P.Pawelczyka zawierająca prace autorskie i kopie uznanych mistrzów.Jest przeglądem różnorodnych prac malarskich ukazującym możliwości i dorobek kilku os... zobacz szczegóły wpisu »

Trybularze

Trybularze »

W pracowni Calix specjalizującej się w wykonywaniu akcesoriów liturgicznych, oprócz gotowych produktów dostępnych w sklepie, istnieje możliwość wykonania wszelkiego rodzaju naczyń ... zobacz szczegóły wpisu »

Zabytek zadbany - konkurs

Zabytek zadbany - konkurs »

Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego zaprasza do udziału w organizowanym każdego roku konkursie "Zabytek zadbany". Konkurs skierowany jest do posiad... zobacz szczegóły wpisu »