Muzyka elektroniczna

Muzyka elektroniczna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Co to jest muzyka? Tej kwestii chyba nie musimy wyjaśniać nikomu. W skrócie, jest to ciąg nut śpiewanych lubodtwarzanych na instrumentach, kreujących jakąś symfonię. Od dawnych czasów jest powiązana z człowiekiem. Jest integralną część kultury. W pewnym czasie okazała się również częścią sztuki. Jej popularność ciągle rośnie. Ludzie rozmawiają na jej temat w niemalże każdym zakątku na padole ziemskim. Liczba jej odmian pozwala zaspokoić każdego gust, nawet ten bardzo wybredny. Dzięki rozwinięciu się techniki i utworzeniu formatu mp3 i prostszym dostępie do sieci wciąż poszerza swoją popularność, przez co wymiana muzyki pomiędzy ludźmi oddalonymi o setki kilometrów nie stanowi wyzwania. Jednym z wiodących odmian jest muzyka techniczna, która dzieli się na kolejne podgatunki, takie jak np. Dance, House, Detroit, Ambient czy Hardtechno. Jeśli interesują Cię darmowe mp3 czy konwersacje o muzyce to świetnym miejscem dla Ciebie będzie forum muzyczne www.fmf-team.com, które traktuje o właśnie tej (technicznej) muzyce. Znajdziesz na nim nowe Single, Vinyle, miksy, Albumy, Livesety czy też pojedyncze utwory i teledyski. Dowiesz się wszystkiego o najbliższych imprezach. Znajdziesz specjalne działy, w których zamieszczone są najlepsze programy do tworzenia muzyki własnej produkcji i nagrywania setów. Także będziesz mógł wymienić zdania na temat danych DJi i producentów, których biografie również są na forum. Poznasz tu Użytkowników, którzy posiadają podobne muzyczne zainteresowania, a także gusty. Serdecznie zapraszamy na najlepsze forum muzyczne!

  • Tytuł wpisu: Muzyka elektroniczna
  • Adres witryny: www.fmf-team.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.09.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.4/10 (12 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Portal społecznościowy dla artystów - dołącz do nas!

Portal społecznościowy dla ar »

Ideą portalu od samego początku jest pomoc młodym talentom. Wiele osób o nieprzeciętnych zdolnościach, pomysłach marnuje się i zniechęca utrudnieniami oraz przeszkodami jakie muszą... zobacz szczegóły wpisu »

BPM PROMOTION - AGENCJA BOOKINGOWA

BPM PROMOTION - AGENCJA BOOKI »

Agencja artystyczna zajmująca się bookingiem artystów (polskich i zagranicznych), djów, muzyków, hostess,modelek, barmanek, tancerek oraz organizacją eventów, imprez klubowych, ple... zobacz szczegóły wpisu »

Portal katolicki

Portal katolicki »

Niecodzienny portal dla wszystkich poszukujących sensu życia i wiary. Specjalizuje się w tematyce religijnej, społecznej i kulturalnej. Aktualna publicystyka, trudne i kontrowersyj... zobacz szczegóły wpisu »

Szczypta Kultury :: Strona Główna - Wszystko o kulturze

Szczypta Kultury :: Strona Gł »

Szczypta Kultury - film, muzyka, książka i wiele, wiele innych. Rozmawiamy o szeroko pojętej kulturze i wszystkim, co z nią związane. Zapraszamy na forum dyskusyjne, gdzie będziesz... zobacz szczegóły wpisu »

SALA HISTORII

SALA HISTORII »

Na tej stronie znajdziecie opisy bieżących jak i poprzednich wystaw, historię miasta Witkowa oraz wiele ciekawych informacji o naszej okolicy. Dowiecie się gdzie znajdowały się dwo... zobacz szczegóły wpisu »

PI Acrobats

PI Acrobats »

Jesteśmy grupą artystyczną wywodzącą się z Gdyni, utworzoną przez wielokrotną mistrzynię Polski w gimnastyce artystycznej Izabelę Kowalską oraz instruktora capoeira Pawła Łappo. Od... zobacz szczegóły wpisu »

PRZEZNACZENIE

PRZEZNACZENIE »

Przeznaczenie - Serial Mystery-Crime z udziałem prawdziwej wróżki inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Polsat godz. 23:00, czwartek.Głównymi bohaterkami serialu są Małgorzata i An... zobacz szczegóły wpisu »

malarstwo_obrazy_olejne_kopie_pejzaże

malarstwo_obrazy_olejne_kopie »

Strona z malarstwem olejnym P.Pawelczyka zawierająca prace autorskie i kopie uznanych mistrzów.Jest przeglądem różnorodnych prac malarskich ukazującym możliwości i dorobek kilku os... zobacz szczegóły wpisu »

Święta Bożego Narodzenia -przy wspólnym stole

Święta Bożego Narodzenia -prz »

Boże Narodzenie to najpiękniejsze wydarzenie w tradycji chrześcijańskiej. To także okres gdy zgodnie z polską tradycją rodziny zasiadają przy wspólnym stole. Zwyczaje Bożego Narodz... zobacz szczegóły wpisu »