Forum malarskie - Malujemy!

Forum malarskie - Malujemy! Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Nasze forum jest adresowane do wszystkich tych, dla których malarstwo jest życiową pasją lub tylko miłym i niezobowiązującym, dającym odskocznię od codzienności hobby. Bez względu na to, czy masz za sobą dopiero pierwsze szkice, czy też bogaty dorobek artystyczny, jeżeli tylko masz na to ochotę - możesz się u nas pochwalić swoimi pracami zakładając własną galerię, poszukać odpowiedzi na swoje pytania lub udzielać porad innym. Interesujemy się zarówno klasycznym warsztatem malarskim, jak i nowoczesnymi technikami komputerowymi i fotografią które stanowią doskonałe uzupełnienie pracowni współczesnego artysty. Z myślą o zupełnie początkujących malarzach, umieszczamy na naszym forum ilustrowane relacje przedstawiające „krok po kroku” proces powstawania prac malarskich w technice pastelowej i olejnej. Wśród nich, można znaleźć zarówno opisy dotyczące szkicowania i malowania bukietów kwiatów, jak i wykonywania kopi słynnych obrazów autorstwa znanych mistrzów malarstwa. Nieco bardziej zaawansowanych, zapewne zainteresuje nasz całkowicie autorski opis domowej produkcji pasteli suchych lub zbiór informacji o pigmentach mających zastosowanie w malarstwie.
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

 • Tytuł wpisu: Forum malarskie - Malujemy!
 • Adres witryny: www.forummalujemy.pl
 • PageRank:
 • Data dodania: 13.11.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (36 głosów)

Komentarze:

 • obserwator » Raportuj komentarz

  Nie podoba mi się, zwłaszcza Ci, mało tematów dotyczące malarstwa, raczej tylko spotkałem tematy o fotografii w większej ilości, (tematy zwierząt, psów i kotów)
  To forum powinno się zwać "Forum o wszystkim i o niczym" lub powinno się przekształcić w forum fotograficzne, ale tylko jeden użytkownik ma trochę pojęcia o fotografii.

  Data dodania: 27 06 2011

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Malarstwo, rzeźba i rysunek Gosi Korenkyewicz i Tolka Zena

Malarstwo, rzeźba i rysunek G »

Strona przedstawia twórczość i realizacje artystyczne Małgorzaty Korenkiewicz i Bogusława Zena. Na stonach zilustrowano rzeźbiarstwo Bogusława Zena, malarstwo Małgorzaty Korenkiewi... zobacz szczegóły wpisu »

Portal dla plastyków

Portal dla plastyków »

Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji o rzetelnych sklepach plastycznych oraz artykuły plastyczne i ich szczegółowe opisy. Odnajdziesz także inne artykuły niezbędne artystom pr... zobacz szczegóły wpisu »

Studio Artystyczne CONTE

Studio Artystyczne CONTE »

STUDIO ARTYSTYCZNE CONTE - NAJMODNIEJSZE obrazy wieloczęściowe-wspaniały prezent dla ciebie i twojego domu. Wiele wzorów do wyboru, także według pomysłu klienta. Bez pośredników - ... zobacz szczegóły wpisu »

Malarstwo olejne sztalugowe » Teresa Kopańska

Malarstwo olejne sztalugowe & »

Malarstwo olejne, sztalugowe Teresy Kopańskiej. Obrazy olejne na płótnie.http://www.tessart.plSerdecznie zapraszam do galerii obrazów Teresy.Obrazy malowane na olej na płótnie.(por... zobacz szczegóły wpisu »

Paweł Domaszewicz - artysta malarz - Pracownia Malarstwa Artystycznego Pawła Domaszewicza

Paweł Domaszewicz - artysta m »

Paweł Domaszewicz - artysta malarz, grafik. Dyplom na PWSSP w Gdańsku w 1991 r. w pracowni prof. Jerzego Zabłockiego. Liczne wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i zagranicą.Art... zobacz szczegóły wpisu »

Mona- pracownia artystyczna

Mona- pracownia artystyczna »

Akwarele, obrazy olejne, witrochromia, rękodzieło artystyczne, biżuteria ręcznie robiona, anioły z masy solnej, decoupage, kompozycje ze sznurka sizalowego, kolczyki z kamieni natu... zobacz szczegóły wpisu »

ARCANA Pracownia Plastyczna

ARCANA Pracownia Plastyczna »

kursy i lekcje w pracowni ARCANAZajęcia w pracowni plastycznej ARCANA odbywają się pod bacznym okiem artysty plastyka. W cenę wszystkich naszych lekcji wliczone są niezbędne materi... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Plastyczna Hubert Hyżyk

Pracownia Plastyczna Hubert H »

Strona z malarstwem i grafiką. Obrazy na zamówienie. Akty, pejzaże, portrety, kopie, ikony, martwa natura. Malowanie ze zdjęć. Grafiki. Prace autorskie. Wykonywanie znaków firmowyc... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia RARA Nowoczesne Obrazy ręcznie malowane

Pracownia RARA Nowoczesne Obr »

Pracownia i Galeria obrazów nowoczesnych ręcznie malowanych, dekoracyjnych, do domu, biura, na prezent, o grubej fakturze,jak relief (płaskorzeźba). Obrazy składające się z kilku c... zobacz szczegóły wpisu »