Forum malarskie - Malujemy!

Forum malarskie - Malujemy! Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Nasze forum jest adresowane do wszystkich tych, dla których malarstwo jest życiową pasją lub tylko miłym i niezobowiązującym, dającym odskocznię od codzienności hobby. Bez względu na to, czy masz za sobą dopiero pierwsze szkice, czy też bogaty dorobek artystyczny, jeżeli tylko masz na to ochotę - możesz się u nas pochwalić swoimi pracami zakładając własną galerię, poszukać odpowiedzi na swoje pytania lub udzielać porad innym. Interesujemy się zarówno klasycznym warsztatem malarskim, jak i nowoczesnymi technikami komputerowymi i fotografią które stanowią doskonałe uzupełnienie pracowni współczesnego artysty. Z myślą o zupełnie początkujących malarzach, umieszczamy na naszym forum ilustrowane relacje przedstawiające „krok po kroku” proces powstawania prac malarskich w technice pastelowej i olejnej. Wśród nich, można znaleźć zarówno opisy dotyczące szkicowania i malowania bukietów kwiatów, jak i wykonywania kopi słynnych obrazów autorstwa znanych mistrzów malarstwa. Nieco bardziej zaawansowanych, zapewne zainteresuje nasz całkowicie autorski opis domowej produkcji pasteli suchych lub zbiór informacji o pigmentach mających zastosowanie w malarstwie.
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

 • Tytuł wpisu: Forum malarskie - Malujemy!
 • Adres witryny: www.forummalujemy.pl
 • PageRank:
 • Data dodania: 13.11.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.4/10 (34 głosów)

Komentarze:

 • obserwator » Raportuj komentarz

  Nie podoba mi się, zwłaszcza Ci, mało tematów dotyczące malarstwa, raczej tylko spotkałem tematy o fotografii w większej ilości, (tematy zwierząt, psów i kotów)
  To forum powinno się zwać "Forum o wszystkim i o niczym" lub powinno się przekształcić w forum fotograficzne, ale tylko jeden użytkownik ma trochę pojęcia o fotografii.

  Data dodania: 27 06 2011

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Malarstwo, rzeźba i rysunek Gosi Korenkyewicz i Tolka Zena

Malarstwo, rzeźba i rysunek G »

Strona przedstawia twórczość i realizacje artystyczne Małgorzaty Korenkiewicz i Bogusława Zena. Na stonach zilustrowano rzeźbiarstwo Bogusława Zena, malarstwo Małgorzaty Korenkiewi... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowa galeria sztuki współczesnej, klasycznej i fotografii

Internetowa galeria sztuki ws »

Nasza galeria specjalizuje się w sprzedaży reprodukcji mistrzów światowego malarstwa klasycznego jak i współczesnych młodych malarzy i fotografów Nasze obrazy zaspokajają gusta osó... zobacz szczegóły wpisu »

Obrazy

Obrazy »

Internetowa Galeria Obrazów Perspektywa oferuje szeroki wybór obrazów olejnych, namalowanych ręcznie przez absolwentów oraz studentów wyższych szkół artystycznych. Szeroki wachlarz... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep Plastyczny Szał - Forum dla plastyków

Sklep Plastyczny Szał - Forum »

Profesjonalny Sklep Plastyczny Szał dla Plastyków, jedyny oryginalny SKLEP PLASTYCZNY SZAL-ART.PL Zaprasza wszystkich do zareprezentowania swoich prac w Galerii Arte.FM, Profesjona... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep dla plastyków maluje.pl - artykuły malarskie

Sklep dla plastyków maluje.pl »

Maluje.pl to sklep dla plastyków. Sprzedajemy artykuły malarskie Winsor&Newton - farby artystyczne, pędzle sobolowe, media malarskie. Podobrazia artystyczne oraz sztalugi. Ofer... zobacz szczegóły wpisu »

Malarstwo - Kazimierz, Nałęczów. Ryszard Lizut. Pejzaże, malarstwo wspołczesne.

Malarstwo - Kazimierz, Nałęcz »

Ryszard Lizut - malarz. Jego pasja to malarstwo okolic miejscowości: Kazimierz Dolny oraz Nałęczów. Maluje pejzaże ale też elementy współczesne.Należy do kazimierskiej Konfraterni ... zobacz szczegóły wpisu »

Mirosław Miecielica - Dorobek Naukowy oraz Galeria Obrazów

Mirosław Miecielica - Dorobek »

Galeria Obrazów - Mirosław Miecielica. Wszystkie obrazy są malowane farbami olejnymi na płótnie. Obrazy można oglądać tylko w tej jedynej wirtualnej galerii. Obrazy nie są na sprze... zobacz szczegóły wpisu »

Artysta amator

Artysta amator »

Jeśli jesteś początkującym artystą, zapraszamy Ciebie oraz uczniów wszystkich szkół, grup zawodowych, pensjonariuszy szpitali, zakładów psychiatrycznych, hospicjów, domów starców c... zobacz szczegóły wpisu »

Malarstwo artystyczne

Malarstwo artystyczne »

Pracownia malarstwa ściennego Artmur to największa w Polsce pracownia specjalizująca się w malarstwie ściennym. Malowidła tworzone przez Artmur charakteryzują się najwyższą jakości... zobacz szczegóły wpisu »