Forum malarskie - Malujemy!

Forum malarskie - Malujemy! Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Nasze forum jest adresowane do wszystkich tych, dla których malarstwo jest życiową pasją lub tylko miłym i niezobowiązującym, dającym odskocznię od codzienności hobby. Bez względu na to, czy masz za sobą dopiero pierwsze szkice, czy też bogaty dorobek artystyczny, jeżeli tylko masz na to ochotę - możesz się u nas pochwalić swoimi pracami zakładając własną galerię, poszukać odpowiedzi na swoje pytania lub udzielać porad innym. Interesujemy się zarówno klasycznym warsztatem malarskim, jak i nowoczesnymi technikami komputerowymi i fotografią które stanowią doskonałe uzupełnienie pracowni współczesnego artysty. Z myślą o zupełnie początkujących malarzach, umieszczamy na naszym forum ilustrowane relacje przedstawiające „krok po kroku” proces powstawania prac malarskich w technice pastelowej i olejnej. Wśród nich, można znaleźć zarówno opisy dotyczące szkicowania i malowania bukietów kwiatów, jak i wykonywania kopi słynnych obrazów autorstwa znanych mistrzów malarstwa. Nieco bardziej zaawansowanych, zapewne zainteresuje nasz całkowicie autorski opis domowej produkcji pasteli suchych lub zbiór informacji o pigmentach mających zastosowanie w malarstwie.
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

 • Tytuł wpisu: Forum malarskie - Malujemy!
 • Adres witryny: www.forummalujemy.pl
 • PageRank:
 • Data dodania: 13.11.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.5/10 (33 głosów)

Komentarze:

 • obserwator » Raportuj komentarz

  Nie podoba mi się, zwłaszcza Ci, mało tematów dotyczące malarstwa, raczej tylko spotkałem tematy o fotografii w większej ilości, (tematy zwierząt, psów i kotów)
  To forum powinno się zwać "Forum o wszystkim i o niczym" lub powinno się przekształcić w forum fotograficzne, ale tylko jeden użytkownik ma trochę pojęcia o fotografii.

  Data dodania: 27 06 2011

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Galeria

Galeria »

Bezpłatna Galeria dla wszystkich Artystów Plastyków daje możliwość wystawienia swoich dzieł. Mecenasem Galerii Arte.FM jest Szał dla Plastyków -Profesjonalny Sklep Plastyczny www.s... zobacz szczegóły wpisu »

Decomarket - Obrazy olejne, reprodukcje

Decomarket - Obrazy olejne, r »

W naszym sklepie znajdą Państwo ręcznie malowane obrazy olejne, w drewnianych ramach. Są to reprodukcje mistrzów malarstwa jak również piękne wizje naszych malarzy! Zapraszamy do u... zobacz szczegóły wpisu »

Obrazy olejne, galeria malarstwa (sprzedaż obrazów), malarstwo polskie - TouchofArt.eu

Obrazy olejne, galeria malars »

Touch of Art narodziła się z miłości do sztuki. Jest obecnie jedną z największych internetowych Galerii Współczesnego Malarstwa Europejskiego. Przedstawiamy w niej i sprzedajemy ob... zobacz szczegóły wpisu »

Portrety AdlbBear

Portrety AdlbBear »

AdlbBear - Portrety olejne na zamówienie!Wykonujemy portrety okolicznościowe (ślubne, komunijne itp) na podstawie dostarczonego zdjęcia w technice olejnej na płótnie.Wszystkie port... zobacz szczegóły wpisu »

Malowane Światłem - Mirosława Wenda-Tyszkiewicz - Witraże i Obrazy

Malowane Światłem - Mirosława »

W mojej pracowni powstają witraże w technice Tiffany’go gdzie poszczególne kawałki szkła składającego się na witraż łączone są za pomocą miedzi i cyny.Witraże wykonane tą techniką ... zobacz szczegóły wpisu »

ARCANA Pracownia Plastyczna

ARCANA Pracownia Plastyczna »

kursy i lekcje w pracowni ARCANAZajęcia w pracowni plastycznej ARCANA odbywają się pod bacznym okiem artysty plastyka. W cenę wszystkich naszych lekcji wliczone są niezbędne materi... zobacz szczegóły wpisu »

Galeria malarstwa

Galeria malarstwa »

Jezeli szukają Państwo ciekawych i niebanalnych obrazów o współczesnym wydźwięku to zapraszam na moją stronę internetową, gdzie można obejrzeć moje obrazy. Malarstwem zajmuję się j... zobacz szczegóły wpisu »

Galeria Sztuki Kraków

Galeria Sztuki Kraków »

Galeria oferuje program profesjonalnego zarządzania sztuką oparty na fachowej wiedzy z zakresu sztuki i finansów. Dotyczy on między innymi zakładania spójnej i atrakcyjnej kolekcji... zobacz szczegóły wpisu »

Malarts- artystyczne malarstwo ścienne

Malarts- artystyczne malarstw »

Malarts- studio artystycznego malowania wnętrz oraz portretu. Jeśli chcesz stworzyć swojemu dziecku wymarzony pokój, pełen ciepłej atmosfery i tęczowych kolorów - pozwól nam wykona... zobacz szczegóły wpisu »