WPMedia.pl » Studiujemy WordPressologię

WPMedia.pl » Studiujemy WordPressologię Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Blog WPMedia.pl to serwis opisujący zagadnienia z dziedziny WordPressologii.

WordPressologia – to niedawno utworzona dziedzina nauki, badająca i skupiająca swoją wiedzę wokół WordPressa, jako jednego z przedstawicieli gatunku CMSów blogowych. Na blogu dowiemy się nieco na temat życia WordPressa w środowisku naturalnym, jak i sztucznym. Postaramy się zbadać jego zachowanie, stan umysłu, umiejętności wrodzone i nie tylko.

Szczególny nacisk kładziemy na prowadzenie obserwacji mających na celu wyjaśnienie, w jaki sposób okaz ten zostaje obdarowywany taką duża ilością umiejętności nabytych oraz jak to jest możliwe, aby WordPress rozmnażał się w tak nieprzewidywalny sposób. Z pewnością jest to jeden z najprężniej rozwijających się przedstawicieli tego gatunku na świecie. Ważnym jest dla nas, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat rozwoju WordPressa w trakcie całego życia. Naszym kluczowym celem jest całkowite oswojenie tego przedstawiciela.

  • Tytuł wpisu: WPMedia.pl » Studiujemy WordPressologię
  • Adres witryny: wpmedia.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 23.02.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec »

Blog ślubny nie tylko o pierwszym tańcu i jego symbolice, ale także o oczepinach, błogosławieństwie, zaręczynach i innych podobnych tematach, które z pewnością ułatwią Ci przygotow... zobacz szczegóły wpisu »

Jolwit

Jolwit »

www.jolwit.pl - Blog internetowy w którym znajdziesz wiele bardzo ciekawych artykułów o różnej tematyce. Jeżeli zukasz dobrej strony różnotematycznej to dobrze trafiłeś. Na stronie... zobacz szczegóły wpisu »

opisy na nk

opisy na nk »

Blog poświęcony znanemu portalowi jakim jest nasza klasa. Na naszym blogu znajdziesz wiele pożytecznych dodatków do tego portalu takich jak opisy na profil czy opisy na nk. Zajrzyj... zobacz szczegóły wpisu »

Zielona energia

Zielona energia »

E-biogaz.pl to blog poświęcony jednemu z alternatywnych źródeł energii jakim jest biogaz. Strona pozwoli zapoznać się czytelnikowi z najnowszymi nowinkami technicznymi dotyczącymi ... zobacz szczegóły wpisu »

.wtf blog

.wtf blog »

.wtf blog to blog pewnego (nie)przeciętnego dzieciaka z Polski ;) można na nim poczytać o moich codziennych przeżyciach, skomentować wpisy, napisać coś w ShoutBoxie .. zapraszam do... zobacz szczegóły wpisu »

Artykuły tematyczne

Artykuły tematyczne »

Artykuły tematyczne są szeregowane w kategoriach oraz aktualizowane o nowe informacje, przede wszystkim z tematyki budownictwa. Zdobędziecie na stronie praktyczną widzę. Zajrzyj na... zobacz szczegóły wpisu »

Euro2012

Euro2012 »

Jesteś wiernym kibicem piłki nożnej? Jeżeli chcesz mieć aktualne wiadomości o Euro 2012 zajrzyj na nasz blog poświęcony mistrzostwom w Polsce i na Ukrainie. Od nas na bieżąco dowie... zobacz szczegóły wpisu »

Hosting plików

Hosting plików »

W sieci istnieje dużo stron oferujących serwer plików, w naszym serwisie dowiesz się o nich jak najwięcej, dowiesz się które oferują jakie promocje dla jakich użytkowników. Możesz ... zobacz szczegóły wpisu »

Galerie handlowe

Galerie handlowe »

Jesteśmy jedynym w swoim rodzaju przewodnikiem po centrach handlowych w całej Polsce. Tylko u nas sprawdzisz najświeższe informacje dotyczące lokalizacji czy godzin otwarcia danego... zobacz szczegóły wpisu »