White Canyon - Trwałe usuwanie danych

White Canyon - Trwałe usuwanie danych Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Czy wiesz, że używane przez Ciebie na co dzień urządzenia, takie jak laptop, tablet czy smartfon, zapisują na swoim dysku twardym mnóstwo poufnych informacji o Tobie? Dane te, np. hasła do kont bankowych czy szczegółowe informacje personalne lub firmowe, powinny być regularnie kasowane z dysków i kart pamięci, aby uchronić się przed ich kradzieżą przez cyber-złodziei. Niestety narzędzia dostępne w popularnych systemach operacyjnych nie gwarantują nam pełnego i nieodwracalnego usunięcia plików, a jedynie nieco utrudniają do nich dostęp. Dlatego, aby nie paść ofiarą przestępstwa internetowego niezbędne jest wykorzystywanie specjalnego oprogramowania nadpisującego pliki. Jeśli chcesz naprawdę skutecznie zabezpieczyć swoje dane, skorzystaj z ofert firmy White Canyon - producenta programów, które zapewniają trwałe czyszczenie danych z komputera. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: WhiteCanyonCee. com. Zapraszamy!

 • Tytuł wpisu: White Canyon - Trwałe usuwanie danych
 • Adres witryny: www.whitecanyoncee.com
 • PageRank:
 • Data dodania: 05.04.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.4/10 (13 głosów)

Komentarze:

 • Dobry program » Raportuj komentarz

  Korzystam z programu wipe drive w swojej firmie już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, ze spełnia swoje zadania idealnie. Sprzedaje używane komputery i bardzo często ludzie pozbywający się sprzętu nie pofatygują się nawet do sformatowania dysku. Dzięki temu programowi mam przynajmniej pewność, że nowy nabywca ma dobrze wyczyszczony dysk i nie odzyska danych poprzedniego właściciela z komputera, laptopa czy tabletu.

  Polecam i Pozdrawiam,
  K.

  Data dodania: 09 04 2013

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dobre programy

Dobre programy »

Serwis darmowym z oprogramowaniem. Programy zostały przez nas zespół sprawdzone pod kątem użyteczności i bezpieczeństwa. Oprogramowanie dla wszystkich grup wiekowych, dla najmłodsz... zobacz szczegóły wpisu »

Darmowe oprogramowanie

Darmowe oprogramowanie »

Na stronie zgromadzono ciekawe programy, które mogą przydać się zarówno do pracy jak i rozrywki na komputerze. Do każdego programu zamieszczono opis, programy podzielone są na kate... zobacz szczegóły wpisu »

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentó »

Workflow to aplikacje dla dużych i średnich przedsiębiorstw wspomagające elektroniczny obieg dokumentów, dzięki któremu firma osiąga wydajniejszy i płynniejszy bieg pracy oraz komu... zobacz szczegóły wpisu »

Lean-soft - oprogramowanie dla biznesu

Lean-soft - oprogramowanie dl »

Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania... zobacz szczegóły wpisu »

Michał Widera

Michał Widera »

Strona prywatna Michała Widery, informatyka, absolwenta Politechniki Śląskiej w Gliwicach (1995), naukowca zajmującego się strumieniami danych w systemie monitorowania, analizy i k... zobacz szczegóły wpisu »

SAP dla farmacji

SAP dla farmacji »

SI-Consulting SA jest firmą konsultingową działającą jako partner SAP Polska. Specjalnością SI-Consulting są zaawansowane wdrożenia SAP ERP i CRM. Posiadamy doświadczony zespół pro... zobacz szczegóły wpisu »

PTSOFT.PL

PTSOFT.PL »

Darmowy program do generowania przelewów pocztowych, notatnik z możliwością ustawienia alarmu, program do kontroli pracowników. Aplikacja do wyceny stolarki okiennej i wszelkiego r... zobacz szczegóły wpisu »

Rozliczenia z NFZ, mMedica, partner mMedica, imed24 - G-SUPPORT

Rozliczenia z NFZ, mMedica, p »

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna w jednostkach służby zdrowia. Jesteśmy autoryzowanym partnerem mMedica oraz iMed24. Prowadzimy kompleksowe rozli... zobacz szczegóły wpisu »

Pity 2013

Pity 2013 »

Szukasz łatwego sposobu na rozliczanie się z fiskusem w 2012 roku? Zapraszamy do pobrania całkowicie bezpłatnie naszego programu do rozliczania PIT. Z nami rozliczysz takie deklara... zobacz szczegóły wpisu »