White Canyon - Trwałe usuwanie danych

White Canyon - Trwałe usuwanie danych Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Czy wiesz, że używane przez Ciebie na co dzień urządzenia, takie jak laptop, tablet czy smartfon, zapisują na swoim dysku twardym mnóstwo poufnych informacji o Tobie? Dane te, np. hasła do kont bankowych czy szczegółowe informacje personalne lub firmowe, powinny być regularnie kasowane z dysków i kart pamięci, aby uchronić się przed ich kradzieżą przez cyber-złodziei. Niestety narzędzia dostępne w popularnych systemach operacyjnych nie gwarantują nam pełnego i nieodwracalnego usunięcia plików, a jedynie nieco utrudniają do nich dostęp. Dlatego, aby nie paść ofiarą przestępstwa internetowego niezbędne jest wykorzystywanie specjalnego oprogramowania nadpisującego pliki. Jeśli chcesz naprawdę skutecznie zabezpieczyć swoje dane, skorzystaj z ofert firmy White Canyon - producenta programów, które zapewniają trwałe czyszczenie danych z komputera. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: WhiteCanyonCee. com. Zapraszamy!

 • Tytuł wpisu: White Canyon - Trwałe usuwanie danych
 • Adres witryny: www.whitecanyoncee.com
 • PageRank:
 • Data dodania: 05.04.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.4/10 (14 głosów)

Komentarze:

 • Dobry program » Raportuj komentarz

  Korzystam z programu wipe drive w swojej firmie już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, ze spełnia swoje zadania idealnie. Sprzedaje używane komputery i bardzo często ludzie pozbywający się sprzętu nie pofatygują się nawet do sformatowania dysku. Dzięki temu programowi mam przynajmniej pewność, że nowy nabywca ma dobrze wyczyszczony dysk i nie odzyska danych poprzedniego właściciela z komputera, laptopa czy tabletu.

  Polecam i Pozdrawiam,
  K.

  Data dodania: 09 04 2013

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Odzyskanie dostępu, dysk twardy, CD, pendrive, karta pamięci

Odzyskanie dostępu, dysk twar »

Sol Systems Polska. Data recovery, przywrócenie i odzyskiwanie danych z każdego nośnika. Odzyskanie dostępu do danych - dysk twardy, CD, pendrive, karta pamięci. Straty dostępu, aw... zobacz szczegóły wpisu »

progeCAD Professional 2009 PL

progeCAD Professional 2009 PL »

ProgeCAD Professional 2009 to 2D / 3D CAD software. Umożliwia tworzenie wykresów i ich edytowanie. Pracuje z plikami dwg, dxf. Przewodzi do jpg, pdf. Posiada wiele symboli do ułatw... zobacz szczegóły wpisu »

Symcom oprogramowanie, faktury, sklepy internetowe, CAD/CAM

Symcom oprogramowanie, faktur »

Pobierz program do tworzenia sklepów internetowych. Program przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowsz... zobacz szczegóły wpisu »

Zakładanie Call Center

Zakładanie Call Center »

Systemy CallCenter Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, realizacji oraz administracji systemów callcenter. Nasze produkty cechuje elastyczność pozwalająca na dostosowywani... zobacz szczegóły wpisu »

Windows Mobile - darmowe aplikacje i gry freeware na PPC

Windows Mobile - darmowe apli »

Wmapps.pl to subiektywny przegląd gier i aplikacji na platformę Windows Mobile. Recenzje i opisy opatrzone screenami. Kompendium wiedzy na temat WM. Spis najchętniej pobieranych gi... zobacz szczegóły wpisu »

Auto CAD LT

Auto CAD LT »

Asortyment sklepu zawiera sporą ofertę oprogramowania marki Adobe. Program Adobe Creative Suite jest bardzo popularny. Usprawnia tworzenie pasjonującej zawartości z bogatą grafiką ... zobacz szczegóły wpisu »

SaveUp Fotoporówynywarka cen

SaveUp Fotoporówynywarka cen »

Aby skorzystać z możliwości aplikacji wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie. Umożliwi to porównanie konkurencyjnych cen za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu użytkownik ba... zobacz szczegóły wpisu »

Oprogramowanie dla firmy

Oprogramowanie dla firmy »

Stawiasz na rozwój swojej firmy, który wymaga najnowszego, najbardziej doskonałego sprzętu informatycznego? Przejrzyj ofertę firmy Thomas IT, który jest jego dostawcą. Otrzymasz u ... zobacz szczegóły wpisu »

Oprogramowanie dla firm | eqsystem.pl

Oprogramowanie dla firm | eqs »

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy EQ System. EQ System świadczy usługi projektowania i wdrażania oprogramowania dla firm. Działamy w takich branżach, jak: logistyka, eduk... zobacz szczegóły wpisu »