Power-Service - Pogotowie komputerowe, Strony WWW, Outsourcing IT, Wrocław, Usługi informatyczne

Power-Service - Pogotowie komputerowe, Strony WWW, Outsourcing IT, Wrocław, Usługi informatyczne Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Jesteśmy firmą Power-Service, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług informatycznych dla firm, a także osób indywidualnych. Zapewniamy pełną obsługę sprzętu komputerowego, zdiagnozujemy i usuniemy usterki, bądź awarie. Pomożemy rozwiązać problemy przez telefon, a w przypadku podejmowania ważnych decyzji związanych z infrastrukturą informatyczną chętnie doradzimy. Wykonamy projekt i wdrożenie sieci komputerowej oraz bazy danych. Oferujemy także pojedyncze usługi takie jak instalacja systemu operacyjnego, usuwanie wirusów, konfiguracja sieci itp. w ramach pogotowia komputerowego. Tworzymy strony internetowe, wizytówki, sklepy, portale oraz aplikacje. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy w wielu polskich i międzynarodowych firmach. Kładziemy nacisk na miła i profesjonalna obsługę. Dajemy gwarancję. Zapraszamy do współpracy power-service.com.pl

  • Tytuł wpisu: Power-Service - Pogotowie komputerowe, Strony WWW, Outsourcing IT, Wrocław, Usługi informatyczne
  • Adres witryny: power-service.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 09.11.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.6/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

web-page.com.pl

web-page.com.pl »

Web-Page to zespół profesjonalistów i pasjonatów w tworzeniu reklam, stron www i sklepów internetowych. Nasze strony cechują się unikalną oprawą graficzną, wykorzystaniem najnowszy... zobacz szczegóły wpisu »

Strony www bydgoszcz | tworzenie stron bydgoszcz | strony dla Firm bydgoszcz

Strony www bydgoszcz | tworze »

Strony www Bydgoszcz, tworzenie stron www bydgoszcz. Zajmujemy się innowacyjnym oraz nowoczesnym tworzenie strony www Bydgoszcz, projektowanie stron www Bydgoszcz a także inspiracy... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis Komputerowy

Serwis Komputerowy »

Jedyny portal zrzeszający wszystkich specjalistów IT w jednym miejscu łączący serwisantów komputerowych z klientami. W tym serwisie znajdziesz każdego fachowca od począwszy od napr... zobacz szczegóły wpisu »

TJ-Design Tworzenie Stron Internetowych

TJ-Design Tworzenie Stron Int »

Przede wszystkim specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, które są podstawą do podjęcia jakichkolwiek działań w internecie. Nasze projektowanie stron internetowych pozwo... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi informatyczne Warszawa

Usługi informatyczne Warszawa »

Korzystając z usług naszej firmy zapewnią sobie Państwo kompleksową obsługę informatyczną, bez względu na profil przedsiębiorstwa. Zapewniane przez nas usługi informatyczne to m.in... zobacz szczegóły wpisu »

naprawa komupterów rybnik

naprawa komupterów rybnik »

Firma cziwello świadczy usługi z zakresu naprawy, konserwacji i czyszczenia sprzętu komputerowego. Prężnie rozwijająca się firma która stale podnosi standard swoich usług oraz obsł... zobacz szczegóły wpisu »

CADAS Software świat badań sondażowych

CADAS Software świat badań so »

Pragnęlibyśmy nakłonić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Firma CADAS działa w branży badania rynku i opinii publicznej od 1990 roku, inicjatorami naszej aktywności były oso... zobacz szczegóły wpisu »

Microsoft partner

Microsoft partner »

Jako Microsoft partner nasza firma oferuje produkty oparte na bazie narzędzi i oprogramowania Microsoft. Celem naszej firmy jest dostarczenie klientom rozwiązań, które odpowiadają ... zobacz szczegóły wpisu »

Strony internetowe łódź

Strony internetowe łódź »

Responsywne tanie strony www dla wsparcia marketingowego firmy w internecie. Wykorzystujemy sprawdzone technologie w zakresie tworzenia stron internetowych dla firm celem jej wizua... zobacz szczegóły wpisu »