Prusdis - Badania Szczelności Budynków

Prusdis - Badania Szczelności Budynków Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Wykonywanie specjalistycznych audytów i diagnostyki konstrukcji budynków jest domeną firmy Prusdis. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, inwestorów oraz firm i instytucji z terenu Polski i całej Europy. Zwracamy się szczególnie do przedstawicieli branży budowlanej, energetycznej i pożarowej. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym przeprowadzanie audytów i analiz o dużej dokładności. W katalogu usług posiadamy testy szczelności pomieszczeń i całych budynków, badania termowizyjne, lokalizację wycieków wody. Wystawiamy świadectwa energetyczne budynków. Stawiamy na kompleksowość prowadzonych działań, dlatego w sprzedaży posiadamy wysokiej jakości produkty do uszczelnień. Nieszczelny budynek może przyczynić się do niepotrzebnych strat ciepła i energii, co wiąże się z większymi wydatkami na ogrzewanie. Wycieki wody mogą z kolei powodować osiadanie wilgoci, która niszczy ściany i fundamenty. Dzięki usługom firmy Prusdis można zaoszczędzić sobie tych problemów.

  • Tytuł wpisu: Prusdis - Badania Szczelności Budynków
  • Adres witryny: https://prusdis.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 09.08.2019 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mieszkania Trójmiasto

Mieszkania Trójmiasto »

Trójmiasto jest jednym z ważniejszych ośrodków przemysłowych, naukowych oraz kulturalnych w kraju, tam także odnajdziesz dobrze płatną pracę. Informator trójmiejski z obecnymi ogło... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem wirtualnego biura Kraków

Wynajem wirtualnego biura Kra »

Wirtualne biuro w Krakowie. Wirtualne biuro, inaczej e-biuro działa na zasadzie obsługi firm, instytucji, podmiotów użyczając adresu, biura i całej infrastruktury potrzebnej do obs... zobacz szczegóły wpisu »

Awaria - najlepsi fachowcy w Wałbrzychu

Awaria - najlepsi fachowcy w »

Portal Awaria zrzesza najlepszych fachowców z różnych dziedzin w Wałbrzychu i okolicach. Wszystkie usługi dostępne pod jednym numerem telefonu. W swoich szeregach zrzeszamy sprawdz... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis i konserwacja bram, szlabanów, ramp, doków - hormann, crawford, stertil

Serwis i konserwacja bram, sz »

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze serwisowej bram przemysłowych, garażowych, rolowanych i p.poż. (Hormann, Crawford, Loading Systems), systemów przeładunkowych (rampa, bra... zobacz szczegóły wpisu »

Aydo World Projects

Aydo World Projects »

AyDo World Projects oficial website, where You can find a lot information about our actions ( soon we will put more informations about projects and sells teaching programs) and pro... zobacz szczegóły wpisu »

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe »

Doram Design - wiodący sprzedawca technorattanowych mebli ogrodowych. Klientami na nasze ekskluzywne meble ogrodowe są największe marki z branży horeca. Prowadzimy na szeroką skalę... zobacz szczegóły wpisu »

PHU ELLA-2 S.C. artykuły BHP

PHU ELLA-2 S.C. artykuły BHP »

Na terenie Lublina znajduje się hurtownia Ella-2. Jest to firma, która działa na rynku od wielu lat. Długoletnia działalność tej firmy wpłynęła na jej renomę. Dzięki takiemu doświa... zobacz szczegóły wpisu »

EGW Płyty wermikulitowe

EGW Płyty wermikulitowe »

Europejska Grupa Wermikulitowa Sp. z o. o., to wysokiej klasy profesjonaliści, jacy od kilkunastu lat produkują wermikulit o różnych właściwościach. Nasi pracownicy, to wykwalifiko... zobacz szczegóły wpisu »

Informacje Wejherowo

Informacje Wejherowo »

Wejherowo. pl jest to strona prezentująca wszelkie aktualności i informacje o Wejherowie. Zawartość witryny została podzielona na kategorie, dzięki czemu możliwe jest jej intuicyjn... zobacz szczegóły wpisu »