Wyroby plastikowe produkcja

Wyroby plastikowe produkcja Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Wyroby plastikowe są niezbędne w każdej gałęzi przemysłu. Najlepsze elementy powstają dzięki kwalifikacjom producenta, precyzji oraz doskonałym maszynom. Wszystkie wspomniane cechy wykazuje firma Dorman-Plast. Jest przedsiębiorstwem wyrabiającym uchwyty do przewodów elektrycznych. W jego ofercie znalazły się przydatne propozycje. Zaliczają się do nich elementy typu HOLDER 2P oraz 3P. Do dyspozycji nabywców są uchwyty do przewodów elektrycznych w odmianie HOOK 1, 2, 3, 4. Razem z nimi sprzedawane są modele HOOK od 1P do 4P. Co ciekawe w ofercie nie znajdują się wyłącznie uchwyty do przewodów elektrycznych. Dorman wykonuje także nakrętki, korki, pokrętła i dużo więcej. Po pełną listę wyrobów zapraszamy pod adres dorman. pl.

  • Tytuł wpisu: Wyroby plastikowe produkcja
  • Adres witryny: https://dorman.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.04.2021 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

opakowania styropianowe, styropian - knauf-industries

opakowania styropianowe, styr »

KNAUF Therm to marka styropianu budowlanego firmy KNAUF Industries. Profesjonalne rozwiązania izolacyjne w Bezspoinowych Systemach Ociepleń, ochrona hydroizolacji i części podziemn... zobacz szczegóły wpisu »

Maben - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Maben - Przetwórstwo Tworzyw »

Maben Pionki k/ Radom mazowieckie prowadzi recykling na profesjonalnych maszynach do recyklingu, odpadów z tworzyw sztucznych, najczęściej opakowaniowych z plastiku, czy innego two... zobacz szczegóły wpisu »

rybowo sklep wędkarski

rybowo sklep wędkarski »

Rybkowo.pl to nowo powstały sklep wędkarki, bardzo dynamicznie rozwijający się. Pracownicy to zapaleni wędkarze, którzy służą swoją wiedzą do pomocy każdemu kupującemu.Pomoże to pr... zobacz szczegóły wpisu »

DG-PROJEKT - Obróbka tworzyw CNC

DG-PROJEKT - Obróbka tworzyw »

Zajmujemy się:•obróbką tworzyw sztucznych: PP, PE, PA, PUR, EPS, płyty modelarskie takie jak PROLAB, HUNTSMAN, pianki PUR, styrodur •produkcją modeli i form do branż przemysłu taki... zobacz szczegóły wpisu »

Kleje anaerobowe - cartell.pl

Kleje anaerobowe - cartell.pl »

Na stronie oferta CarTell Polska jednego z czołowych producentów klejów przemysłowych. Firma proponuje szeroką ofertę produktów, a w niej: kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, k... zobacz szczegóły wpisu »

VIPAK vikraft

VIPAK vikraft »

Propozycja firmy "VIPAK" Sp. z o. o. z Jarocina zawiera rozległy wybór urządzeń oraz materiałów do pakowania. Firma istnieje na rynku od 1991 roku oraz bez przerwy rozsze... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania z tworzyw sztucznych - Buteleczki.com

Opakowania z tworzyw sztuczny »

Buteleczki. com - Opakowania z tworzyw sztucznych to asortyment jaki znajdą Państwo w tym właśnie sklepie internetowym. Firma ta jest renomowanym i sprawdzonym producentem butelek ... zobacz szczegóły wpisu »

Tworzywa sztuczne - Plastech.pl

Tworzywa sztuczne - Plastech. »

Plastech. pl - tworzywa sztuczne i opakowania - wiemy i nich (prawie) wszystkoWortal Plastech to źródło wiedzy i informacji oraz platforma biznesowa dla branży tworzyw sztucznych i... zobacz szczegóły wpisu »

Listwy elewacyjne Bella Plast

Listwy elewacyjne Bella Plast »

Do systemów ociepleń, zabudowy gipsowo-kartonowej, tynków wewnętrznych wykonywanych „na mokro”, gresu i klinkieru. Listew do systemów ociepleń to: listwy do boniowania (bonie) wraz... zobacz szczegóły wpisu »