Wyroby plastikowe produkcja

Wyroby plastikowe produkcja Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Wyroby plastikowe są niezbędne w każdej gałęzi przemysłu. Najlepsze elementy powstają dzięki kwalifikacjom producenta, precyzji oraz doskonałym maszynom. Wszystkie wspomniane cechy wykazuje firma Dorman-Plast. Jest przedsiębiorstwem wyrabiającym uchwyty do przewodów elektrycznych. W jego ofercie znalazły się przydatne propozycje. Zaliczają się do nich elementy typu HOLDER 2P oraz 3P. Do dyspozycji nabywców są uchwyty do przewodów elektrycznych w odmianie HOOK 1, 2, 3, 4. Razem z nimi sprzedawane są modele HOOK od 1P do 4P. Co ciekawe w ofercie nie znajdują się wyłącznie uchwyty do przewodów elektrycznych. Dorman wykonuje także nakrętki, korki, pokrętła i dużo więcej. Po pełną listę wyrobów zapraszamy pod adres dorman. pl.

  • Tytuł wpisu: Wyroby plastikowe produkcja
  • Adres witryny: https://dorman.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.04.2021 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Staron

Staron »

Armet Katowice - w ofercie szczeliwa, uszczelnienia, tworzywa sztuczne i tworzywa konstrukcyjne. Plexi, poliwęglan, ertalon, tekstolit, bakielit i poliuretan. Także kurtyny paskowe... zobacz szczegóły wpisu »

Kaztor: listwy, kątowniki, profile, balustrady poręcze, schody

Kaztor: listwy, kątowniki, pr »

Firma KAZTOR działa na rynku ogólnopolskim od 1991 roku. Jesteśmy producentem listew, kątowników, profili mosiężnych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Nasza oferta obejmuje sze... zobacz szczegóły wpisu »

PlastRecycling

PlastRecycling »

PlastRecycling to firma, która została założona w 1992 roku. Początkowo zajmowała się odzyskiem tworzyw sztucznych. Obecnie prowadzi szeroko rozwinięty handel granulatami tworzyw s... zobacz szczegóły wpisu »

P.P.H. VALDA - Narożniki do szkła i luster

P.P.H. VALDA - Narożniki do s »

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe VALDA - zajmujemy się produkcją narożników kątowych oraz łamanych, narożniki do szkła, narożniki zabezpieczające do transportu szkła i luster.... zobacz szczegóły wpisu »

ewbet wkładki do butów

ewbet wkładki do butów »

Firma działa od roku 1995 w miejscowości Stawiszyn Zwalewo. Naszą działalnością jest produkcja wkładek, wkładek do butów, podpodeszwy o różnym zastosowaniu, które odpowiednio dobra... zobacz szczegóły wpisu »

Siatki

Siatki »

Siatki różnego rodzaju niezbędne są w przemyśle, sporcie, rolnictwie i rybołóstwie. Produkujemy siatki polipropylenowe do szerokiego zastosowania w sporcie i przemyśle. Wykonujemy ... zobacz szczegóły wpisu »

Profile

Profile »

Tworzywa sztuczne - Interplex Technology powstała w 2009 roku i oferuje płyty poliwęglanowe. Sprzedaż tworzyw sztucznych - wysokiej jakości poliwęglan komorowy, płyty z poliwęglanu... zobacz szczegóły wpisu »

Kleje anaerobowe - cartell.pl

Kleje anaerobowe - cartell.pl »

Na stronie oferta CarTell Polska jednego z czołowych producentów klejów przemysłowych. Firma proponuje szeroką ofertę produktów, a w niej: kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, k... zobacz szczegóły wpisu »

FORMY ROZDMUCHOWE HDPE - BLASFORM

FORMY ROZDMUCHOWE HDPE - BLAS »

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną narzędziownią z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się głównie wytwarzaniem form rozdmuchowych i oprzyrządowania produkcyjnego do wytłaczania but... zobacz szczegóły wpisu »