Wakob sp. z o. o.

Wakob sp. z o. o. Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma „Wakob” sp. z o.o. oferuje usługi wykonywane przez inżynierów posiadających uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, to znaczy do nadzorowania robót w wymaganym zakresie i specjalnościach. Podejmiemy się pełnienia funkcji:

* kierownika budowy
* inspektora nadzoru inwestorskiego
Gwarantujemy:

* Szybkie i fachowe opracowanie dokumentacji
* Wysoką jakość usług wykonawczo-budowlanych przy użyciu materiałów zgodnych z Normami Europejskimi
* Odpowiednią techniczną obsługę i nadzór, zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego
* Uzyskanie zgody na użytkowanie obiektów budowlanych

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, deweloperów, firmy budowlane, architektów, agencje nieruchomości. Istnieje możliwość rabatu! Zapraszamy!

tel.kom. 606 720 253

  • Tytuł wpisu: Wakob sp. z o. o.
  • Adres witryny: wakob.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 29.01.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.3/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Materiały budowlane

Materiały budowlane »

Budomania.pl to portal budowlany skierowany do wszystkich, którzy budują lub remontują dom, wykańczają mieszkanie. Znajdziecie tutaj Państwo oferty obejmujące materiały budowlane, ... zobacz szczegóły wpisu »

Odcienie zieleni

Odcienie zieleni »

Antado - łazienki. Meble łazienkowe Ritorno w starym stylu. Estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, szafki podumywalkowe, uchylne drzwiczki, uchwyt na papier, wieszak na ręcznik. Ta... zobacz szczegóły wpisu »

Styropmin - styropian

Styropmin - styropian »

Firma Styropmin produkuje wysokiej jakości termoizolacje jak między innymi pasywne płyty styropianowe, kliny i kleje do styropianu. W swej historii otrzymaliśmy liczne certyfikaty ... zobacz szczegóły wpisu »

Bramy Poznań

Bramy Poznań »

Firma Brameks, renomowany producent i instalator bram, płotów i ogrodzeń zapewnia wysoki komfort użytkowania swoich urządzeń. Zastosowana tu nowoczesna automatyka gwarantuje bezkol... zobacz szczegóły wpisu »

Odlewy

Odlewy »

Firma Unimat specjalizuje się w produkcji złączy oraz armatury przemysłowej. Produkuje również odlewy ze stopów, cynku, aluminium i miedzi, które wykorzystywane są w wielu gałęziac... zobacz szczegóły wpisu »

Wiaty, wiaty przystankowe- Profit

Wiaty, wiaty przystankowe- Pr »

Wiaty oferowane przez naszą firmę są to typowe wiaty przystankowe. Nasze wiaty są dostepne w czasie zaledwie kliku dni od dnia złożenia zamówienia. Oferta nasza zbudowana jest z pr... zobacz szczegóły wpisu »

PUR Izolace Opole - System PUR

PUR Izolace Opole - System PU »

System PUR - izolacja cieplna i wodna, obie funkcje jednocześnie. System PUR to metoda izolacji za pomocą natrysku sztywnej pianki poliuretanowej bezpośrednio na powierzchnię do za... zobacz szczegóły wpisu »

Pokrycia dachowe, dachy Olsztyn

Pokrycia dachowe, dachy Olszt »

Ładny Dach sklep - Dach Bud - specjalizacja to naprawa kominów, pokrycia dachowe z blachodachówki, montaż okien dachowych. Dach Bud w warszawie - gonty bitumiczne, więźby, podbitki... zobacz szczegóły wpisu »