Ubezpieczenia na życie online

Ubezpieczenia na życie online Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Najlepiej, jeśli o odpowiednim ubezpieczeniu na życie pomyślisz w możliwie młodym wieku. Ale okazuje się, że na rynku istnieją również produkty, które dedykowane są osobom starszym. I to właśnie dla nich multiagencja z Wrocławia, Ubezpieczenia Online. pl (jeden z liderów rynku ubezpieczenia na życie) stworzyła serwis ŻycieDirect. pl.
Dzięki temu serwisowi osoby w podeszłym wieku mają możliwość znalezienia interesującego ich produktu: polisy na życie, która w razie ich śmierci zapewni spokojny byt najbliższym. Serwis ŻycieDirect. pl udostępnia kalkulator ubezpieczenia życiowego. Pozwala również na zawarcie drogą online zasiłku pogrzebowego, który okazuje się niezbędnym wsparciem w przypadku pochówku - zwłaszcza w sytuacji, gdy obniżony został zasiłek zusowski.
Zapraszamy do korzystania nie tylko osoby starsze, ale również tych najmłodszych, którzy jak najszybciej chcą zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich poprzez zawarcie odpowiedniego ubezpieczenia życiowego.

  • Tytuł wpisu: Ubezpieczenia na życie online
  • Adres witryny: www.zyciedirect.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 18.09.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ubezpieczenia oc, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne - INSECURO

Ubezpieczenia oc, ubezpieczen »

Ubezpieczenia Insecuro.pl - Kompleksowa oferta ubezpieczeniowa: ubezpieczenie OC, zdrowotne, majątkowe, turystyczne. Ubezpieczenie zarówno dla firmy jak i osoby prywatnej. Na stron... zobacz szczegóły wpisu »

PAWLIK - bezpieczeństwo finansowe.

PAWLIK - bezpieczeństwo finan »

Ubezpieczenia samochodowe - jesteśmy partnerem kilku towarzystw, które za naszym pośrednictwem oferują ubezpieczenia komunikacyjne. Oferujemy ubezpieczenia OC i AC, NNW, Assistance... zobacz szczegóły wpisu »

Jaworska-Finanse.pl - emerytury, inwestycje, ubezpieczenia

Jaworska-Finanse.pl - emerytu »

Korzystając zarówno ze zdobytej wiedzy jak i doświadczenia realizujemy wizje naszych klientów, stawiając przede wszystkim na jakość i efekty świadczonych przez nas usług. Naszym gł... zobacz szczegóły wpisu »

Ubezpieczenie Informacje

Ubezpieczenie Informacje »

Zapraszamy na stronę internetową o ubezpieczeniach. Prezentujemy różnorodne rodzaje ubezpieczeń: majątkowe, na życie z funduszami emerytalnymi AC OC NW. Masz możliwość porównać i w... zobacz szczegóły wpisu »

Odszkodowania Gorzów Wlkp. Biuro Kukulski

Odszkodowania Gorzów Wlkp. Bi »

Biuro Kukulski odszkodowania, dochodzenie roszczeń siedziba Gorzów Wielkopolski zakres Polska i Europa. Jeżeli dotknął Was wypadek lub kolizja samochodowa i nie chcecie marnować cz... zobacz szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia oc

Ubezpieczenia oc »

Zbliża się termin odnowienia polisy OC? Nie chcesz przepłacać za ubezpieczenie, a jednocześnie zależy Ci na wysokiej jakości pakietu w polisie? Postaw na Liberty Direct i ciesz się... zobacz szczegóły wpisu »

Kindergeld

Kindergeld »

Firma Piotr Pliszka zajmuje się pomocą Polakom mieszkającym, prowadzącym działalność lub pracującym na terenie Niemiec. Firma, jako oficjalny partner największej niemieckiej kasy c... zobacz szczegóły wpisu »

http://pomoc-fachowcow.pl - Assistance

http://pomoc-fachowcow.pl - A »

Jeśli potrzebujesz wyjechać a nie posiadasz ubezpieczenia assistance to nie bądź przekonany że musisz je wykupić na cały rok. Tego typu usługi są świadczone teraz w terminie który ... zobacz szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia ac

Ubezpieczenia ac »

Poszukujesz rzetelnego ubezpieczenia? Wybierz multiagnecję CUK, współpracującej z największymi ubezpieczycielami istniejącymi na polskim rynku. Pozwala to mieć pewność, iż oferta m... zobacz szczegóły wpisu »