Podkategoria: Tworzywa sztuczne

Sortuj po:

PlastRecycling

PlastRecycling »

PlastRecycling to firma, która została założona w 1992 roku. Początkowo zajmowała się odzyskiem tworzyw sztucznych. Obecnie prowadzi szeroko rozwinięty handel granulatami tworzyw s... zobacz szczegóły wpisu »

VIPAK vikraft

VIPAK vikraft »

Propozycja firmy "VIPAK" Sp. z o. o. z Jarocina zawiera rozległy wybór urządzeń oraz materiałów do pakowania. Firma istnieje na rynku od 1991 roku oraz bez przerwy rozsze... zobacz szczegóły wpisu »

DG-PROJEKT - Obróbka tworzyw CNC

DG-PROJEKT - Obróbka tworzyw »

Zajmujemy się:•obróbką tworzyw sztucznych: PP, PE, PA, PUR, EPS, płyty modelarskie takie jak PROLAB, HUNTSMAN, pianki PUR, styrodur •produkcją modeli i form do branż przemysłu taki... zobacz szczegóły wpisu »

Profile

Profile »

Tworzywa sztuczne - Interplex Technology powstała w 2009 roku i oferuje płyty poliwęglanowe. Sprzedaż tworzyw sztucznych - wysokiej jakości poliwęglan komorowy, płyty z poliwęglanu... zobacz szczegóły wpisu »

KRAGUM uszczelki gumowe

KRAGUM uszczelki gumowe »

Najwyższa jakość materiałów, bogata baza mieszanek na stanach magazynowych i staranne pomiary sprawiają, że możemy wytworzyć nawet najbardziej nietypowe uszczelnienia techniczne i ... zobacz szczegóły wpisu »

Listwy elewacyjne Bella Plast

Listwy elewacyjne Bella Plast »

Do systemów ociepleń, zabudowy gipsowo-kartonowej, tynków wewnętrznych wykonywanych „na mokro”, gresu i klinkieru. Listew do systemów ociepleń to: listwy do boniowania (bonie) wraz... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania z tworzyw sztucznych - Buteleczki.com

Opakowania z tworzyw sztuczny »

Buteleczki. com - Opakowania z tworzyw sztucznych to asortyment jaki znajdą Państwo w tym właśnie sklepie internetowym. Firma ta jest renomowanym i sprawdzonym producentem butelek ... zobacz szczegóły wpisu »

Siatki

Siatki »

Siatki różnego rodzaju niezbędne są w przemyśle, sporcie, rolnictwie i rybołóstwie. Produkujemy siatki polipropylenowe do szerokiego zastosowania w sporcie i przemyśle. Wykonujemy ... zobacz szczegóły wpisu »

Lubas - lider produkcji wyrobów z poliuretanów

Lubas - lider produkcji wyrob »

Szukasz wysokiej jakości produktów z poliuretanu? Interesują cię jedynie najlepsze wyroby posiadające międzynarodowe certyfikaty? Zachęcamy do współpracy z Lubas. com, firmą będącą... zobacz szczegóły wpisu »

Kontenery izolowane, pojemniki przemysłowe, skrzynie transportowe - Aquano

Kontenery izolowane, pojemnik »

Aquano posiada w swojej ofercie wysokiej jakości kontenery izolowane, które zostały zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Potrafią one utrzymać odpowiednią temperaturę przez 5-6 dni za... zobacz szczegóły wpisu »

PPG POLIFARB lakiery elektroizolacyjne

PPG POLIFARB lakiery elektroi »

Najwyższa jakość, bezpieczeństwo, bogata kolorystyka to podstawowe przymioty naszych wyrobów lakierowych dla przemysłu. Możemy się pochwalić, na przykład tym, że jesteśmy pierwszym... zobacz szczegóły wpisu »

Tworzywa sztuczne - Plastech.pl

Tworzywa sztuczne - Plastech. »

Plastech. pl - tworzywa sztuczne i opakowania - wiemy i nich (prawie) wszystkoWortal Plastech to źródło wiedzy i informacji oraz platforma biznesowa dla branży tworzyw sztucznych i... zobacz szczegóły wpisu »

ewbet wkładki do butów

ewbet wkładki do butów »

Firma działa od roku 1995 w miejscowości Stawiszyn Zwalewo. Naszą działalnością jest produkcja wkładek, wkładek do butów, podpodeszwy o różnym zastosowaniu, które odpowiednio dobra... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2

Tworzywa sztuczne - nowa strona:

Adres: