Transport międzynarodowy Mielec

Transport międzynarodowy Mielec Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma transportowa, która oferuje przede wszystkim transport krajowy i transport międzynarodowy.


Doskonale znani na rynku gdyż posiadamy w swoim taborze przede wszystkim samochody dostosowane to transportu i przewozu materiałów lekkich. Dają nam taką możliwość nasze zestawy drogowe typu tandem oraz jumbo. To ciężarówki z przyczepami.

Transport Austria oraz inne kraje w tym transport Słowacja. Obsługujemy klientów z południa, dlatego też w ramach usług m. in transport Węgry.

Poza krajami południowymi oczywiście transport Ukraina i Anglia. Firma nasza to też wypożyczalnia samochodów Mielec woj. podkarpackie. Telefon rent a car +48 792 051 510 dyspozycja 24/7 na stacji paliw MAX w Mielcu. Nasz wynajem samochodów osobowych to doskonała oferta dla klientów.

F. T. U. H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Telefon: +48 17 583 02 79

Oceń ten wpis!

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Taxi Katowice

Taxi Katowice »

Witryna firmy reklamującej się jako taxi Katowice bądź taksówki Katowice. W ofercie przede wszystkim: błyskawiczny, komfortowy transport w wybrane przez klienta miejsce. Gwarantuje... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem autokarów

Wynajem autokarów »

Eurobus to firma transportowa oferująca usługi w takim zakresie jak wynajem autokarów, samochodów dostawczych i pozostałych środków transportu. Wieloletnie doświadczenie firmy oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Automatyzacja magazynu

Automatyzacja magazynu »

Światowy lider intralogistyczny teraz rozpoczyna swą działalność również w Polsce. PSB Intralogistics to zintegrowane systemy logistyczne dla produkcji i dystrybucji. Z wykorzystan... zobacz szczegóły wpisu »

Przewozy osób do Anglii

Przewozy osób do Anglii »

Przewozimy chętnych ludzi do Anglii z Polski albo z Polski do Wielkiej Brytanii. Chętnych zapraszamy do działu kontakt. U nas czas płynie de facto śpiesznie i przyjemnie. Czas prze... zobacz szczegóły wpisu »

Grupa Przewozowa

Grupa Przewozowa »

Firma nasza zajmuje się transporten krajowym paczek.Świadczymy usługi od drzwi do drzwi, bez umowy dla kazdego na bardzo dobrych warunkach cenowych.Grupa Przewozowa powstała w odpo... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi Transportowe - :: Krimax :: - transport regionalny, międzynarodowy, usługi transportowe

Usługi Transportowe - :: Krim »

Strona firmy Krimax Krzysztof Zarnowski zajmujaca sie transportem krajowym, miedzynarodowym uslugami transportowymi.. firma, transport, krimax, bus, vw, lt, krimax, transport, prze... zobacz szczegóły wpisu »

Najem długoterminowy samochodów Poznań

Najem długoterminowy samochod »

Dla wielu firm korzyści jakie przynosi wynajem są tak liczne, że nie warto obsługiwać floty samodzielnie. Koszty w wynajmie długoterminowym są równe i unika się okresowych dużych w... zobacz szczegóły wpisu »

ADAR wynajem autokaru

ADAR wynajem autokaru »

Firma przewozowa Adar z Aleksandrowa Łódzkiego istnieje na rynku nieustannie od 2000 roku. Proponujemywszechstronne usługi transportowe w obszarzeprzewozu osób. Oferujemy Państwu k... zobacz szczegóły wpisu »

Tanio i bezpiecznie za granice

Tanio i bezpiecznie za granic »

Coraz więcej Polskich obywateli wjeżdża na wakacje, lub do pracy za granicę. Wielu z nich jedzie do Niemiec, lub Holandii. Nie każdy posiada auto, którym mógłby szybko się przemies... zobacz szczegóły wpisu »