Skup drewna papierówki, paletówki, kłody

Skup drewna papierówki, paletówki, kłody Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Oferujemy skup drewna papierówki, paletówki, i kłody drzewnej. Działamy w Polsce północnej i centralnej. Oferujemy szybki odbiór drewna papierówki i dostawę do zakładów celulozowych.
Skupujemy drewna brzozy, sosny, olchy, osiki, świerka, i inne. Zakupione drewno paletowe transportujemy do tartaków na palety.
Również zajmujemy się transportem papierówki, paletówki sosnowej i kłody drewnianej w miejsce wyznaczone przez klienta.
Oferujemy również wycinkę i odbiór drewna z lasu. Wycinki drewna dokonujemy przy pomocy maszyn - Harwestera lub dzięki doświadczonym ludziom - pilarzom. Drewno pochodzące z wycinki odbieramy i dostarczamy odbiorcom do dalszego przerobu na celulozę płyty drewniane, palety, lub drewno konstrukcyjne. Drewno do celulozy transportujemy własnymi samochodami.
Posiadamy w swojej ofercie drewno opałowe brzozy, sosny, świerku, dębu, buku.

  • Tytuł wpisu: Skup drewna papierówki, paletówki, kłody
  • Adres witryny: www.drewno.uminski.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.01.2023 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

OLEJ NAPĘDOWY OPAŁOWY HURT

OLEJ NAPĘDOWY OPAŁOWY HURT »

Ekotank - W naszej ofercie paliwa Grupy LOTOS oraz Orlen, LPG zfirmy GASPOL: lekki olej opałowy, olej napędowy, benzyna bezołowiowaPB 95, PB 98, Autogaz LPG. Gwarancją naszych sukc... zobacz szczegóły wpisu »

przeprowadzki Warszawa

przeprowadzki Warszawa »

Firma AGAN Transport jest profesjonalną i uczciwą firmą zapewniającą wysoki poziom usług i całkowitą odpowiedzialność za powierzone mienie. Proponujemy państwu młody, solidny zespó... zobacz szczegóły wpisu »

Szkło techniczne, kwarcowe, kompensatory - AMEKO-TECH

Szkło techniczne, kwarcowe, k »

Firma handlowa zaopatrująca firmy w wysokiej jakości materiały szklane. Szkło techniczne, szkło kwarcowe do zastosowań w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, spożywczym. Wysokiej... zobacz szczegóły wpisu »

licencja transportowa

licencja transportowa »

Stworzyliśmy firmę pomagającą oraz wyręczającą przedsiębiorców w często czasochłonnych i trudnych sprawach z zakresu transportu. Jako jedyni w kraju, zajmujemy się kompleksową obsł... zobacz szczegóły wpisu »

Loty do Barcelony

Loty do Barcelony »

Tanie przeloty do Barcelony - Hiszpania. Oferujemy Państwu rezerwację online oraz telefoniczną czynna 7 dni w tygodniu. U nas znajdziecie zawsze aktualne promocje lotnicze tanich o... zobacz szczegóły wpisu »

Międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zwło »

Naszą domeną są działania z zakresu transportu zwłok. Oferujemy przewóz międzynarodowy zarówno do Polski, jak i do innych krajów. Zajmujemy się większością formalności, odciążając ... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem busów Katowice

Wynajem busów Katowice »

Organizujesz spotkanie integracyjne i zastanawiasz się, jak rozwiązać problem transportu? Skorzystaj z usług Trans-Taxi.pl. Wynajem busów to główna dziedzina działalności firmy. Ce... zobacz szczegóły wpisu »

Bagażówka Gdynia

Bagażówka Gdynia »

Organizując przeprowadzkę nie można liczyć na szczęście. Trzeba twardo stąpać po ziemi i powierzyć to bojowe zadanie prawdziwym fachowcom. A do takich zalicza się nasza firma. Zatr... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi transportowe i Przeprowadzki

Usługi transportowe i Przepro »

Nasze hobby to jednocześnie nasza praca, taka jest nasza dewiza. Oferujemy Państwu usługi transportowe i przeprowadzki w przystępnych cenach. Dysponujemy odpowiednimi środkami tran... zobacz szczegóły wpisu »