PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AS WINDORPSKI KRZYSZTOF

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AS WINDORPSKI KRZYSZTOF Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Hurtownię Fajerwerków K. Windorpski z Gorzowa Wielkopolskiego. Działamy na rynku już od 1995 roku. W swojej ofercie mamy m. in. petardy, wyrzutnie, fontanny, race, moździerze i inne. Współpracujemy tylko z najlepszymi importerami w Europie. Zapewniamy, że oferowany przez nas towar spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, które zostały poświadczone właściwymi atestami. Co więcej organizujemy także profesjonalne pokazy sztucznych ogni czy też wyrzutnie konfetti. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z naszą pełną propozycją, którą przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej.

  • Tytuł wpisu: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AS WINDORPSKI KRZYSZTOF
  • Adres witryny: fajerwerkigorzow.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 23.12.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.8/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Grupa Doradcza RESH - Rozwiązujemy Twoje problemy. SKUTECZNIE!

Grupa Doradcza RESH - Rozwiąz »

Grupa Doradcza RESH jest publiczną firmą konsultingową, która łaczy usługi doradcze, zarządcze, usługi z zakresu integracji europejskiej oraz budowy i utrzymania systemów informaty... zobacz szczegóły wpisu »

Unosimy.pl - Wynajem podnośników koszowych Warszawa, podnosniki koszowe Warszawa

Unosimy.pl - Wynajem podnośni »

Oferujemy usługi do wykonania których niezbędne okazuja sie podnosniki koszowe Warszawa, np. mycie elewacji, wyklejanie billboardów, prace dekarskie. Możliwy jest także wynajem pod... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia

Szkolenia »

Najstarsza oferta szkoleniowa na rynku kierowana do kadry zarządzające oraz właścicieli firm. Od 1995 roku firma Vademecum prowadzi swoje szkolenia w całym kraju a od 2001 roku pre... zobacz szczegóły wpisu »

KĄTNA hotel dla zwierząt

KĄTNA hotel dla zwierząt »

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kątnej w województwie dolnośląskim, to przede wszystkim azyl oraz miejsce leczenia zwierząt nieudomowionych, które z różnych przyczyn, zazwyczaj z ... zobacz szczegóły wpisu »

MZEC KETY zasilanie

MZEC KETY zasilanie »

Od 1992 roku Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Kętach wykonuje usługi w ramach przesyłania i dystrybucji ciepła oraz obrotu ci... zobacz szczegóły wpisu »

METALTERES Kotły z podajnikiem

METALTERES Kotły z podajnikie »

Firma Metalteres powstała w 1976 roku. Oferujemy kotły węglowe oraz wykonujemy oraz modernizujemy instalacje co, cwu i gaz. Charakteryzuje nas przeszło 30-letnie doświadczenie. Z t... zobacz szczegóły wpisu »

OMI LIFTS SP. Z O.O. orona

OMI LIFTS SP. Z O.O. orona »

Mamy splendor zaprezentować Państwu firmę Omi Lifts, której naczelna siedziba znajduje się w Poznaniu. Nasze kilkuletnie doświadczenie oraz partnerstwo w programie Rzetelna Firma s... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynsekcja Olsztyn

Dezynsekcja Olsztyn »

Anty Robak firma gwarantująca kompleksowe usługi w dziedzinie usuwania wszelkiego rodzaju szkodników jak i zagrożeń bakteriologicznych. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na p... zobacz szczegóły wpisu »

Maty dezynfekcyjne - przejazdowe, wyjazdowe

Maty dezynfekcyjne - przejazd »

Maty dezynfekcyjne to podstawawwalce z bakteriami i grzybami. Dlatego stanowią one istotny element wyposażenia ferm z drobiem, magazynów, chłodni, firm produkujących artykuły spoży... zobacz szczegóły wpisu »