Profesjonalna kremacja psów i innych zwierząt

Profesjonalna kremacja psów i innych zwierząt Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma gb44 zajmuje się profesjonalną kremacją psów, kotów i innych zwierząt domowych. Oferujemy odbiór zwierzaka oraz kremację. Niestety przechowywanie prochów zwierząt jest niezgodne z Polskim prawem ale u nas możesz zakupić symboliczną urnę i umieścić w niej np. ulubioną zabawkę. Oferujemy również pamiątkowe tabliczki z wizerunkiem pupila lub dowolnym napisem.

  • Tytuł wpisu: Profesjonalna kremacja psów i innych zwierząt
  • Adres witryny: gb44.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.07.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.7/10 (6 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kremacja Wrocław

Kremacja Wrocław »

Dzięki ofercie tego zakładu pogrzebowego możesz zapomnieć o wszystkim, co powiązane z pochówkiem, i powierzyć to specjalistom. Zajmują się oni między innymi takimi czynnościami jak... zobacz szczegóły wpisu »

WITWICKA Transport zwłok

WITWICKA Transport zwłok »

Musisz skorzystać z usług pogrzebowych? Zgłoś się do Zakładu Pogrzebowego Wrocław - Bożena Witwicka. Pomożemy Ci we wszystkich sprawach związanych z organizacją pogrzebu - transpor... zobacz szczegóły wpisu »

OBOL Transport zwłok

OBOL Transport zwłok »

Profesjonalizm, duże doświadczenie, wysoce wykwalifikowani i taktowni pracownicy, jak również rozległy zakres wykonywanych usług pogrzebowych to kluczowe atuty firmy OBOL. Mimo iż ... zobacz szczegóły wpisu »

PRZYMIERZE Pogrzebowe usługi olsztyn

PRZYMIERZE Pogrzebowe usługi »

Wydajna organizacja szlachetnej ceremonii pogrzebowej z zachowaniem szacunku a także dopełnienie wszystkich formalności czy uzbieranie dokumentacji czy przyrządzanie nekrologów i k... zobacz szczegóły wpisu »

Krak-Granit. Kamieniarstwo nagrobki

Krak-Granit. Kamieniarstwo na »

Działająca od 1907 roku jednostka Krak-Granit fabrykuje nagrobki oraz grobowce z najwyższej postaci granitu, zarówno polskiego, jak i zagranicznego. Obszerna gama gotowych modeli n... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum. Firma pogrzebowa usługi pogrzebowe

Centrum. Firma pogrzebowa usł »

Zachęcamy do podjęcia współpracy z kompetentną oraz doświadczoną jednostką pogrzebową Centrum. Prowadzimy swoją aktywność we Wrocławiu. Zajmujemy jedną z wiodących pozycji na rynku... zobacz szczegóły wpisu »

BABICE domy pogrzebowe warszawa

BABICE domy pogrzebowe warsza »

Jeżeli szukasz kompetentnej firmy świadczącej pełne usługi pogrzebowe - zapoznaj się z ofertą Domu Pogrzebowego „Babice”, który prowadzi aktywność w Babicach Starych. Inwitujemy ta... zobacz szczegóły wpisu »

HADES pogrzeb lublin

HADES pogrzeb lublin »

Śmierć bliskiej osoby jest bardzo smutnym doznaniem. Kluczowe jest to, aby pożegnać ją godnie, dlatego też zapraszamy do skorzystania z usług naszego zakładu pogrzebowego Hades z s... zobacz szczegóły wpisu »

Polski Katalog Pogrzebowy

Polski Katalog Pogrzebowy »

Pogrzeb to trudny czas dla rodziny zmarłego - warto znaleźć zakład pogrzebowy, który zajmie się organizacją pogrzebu, a jednocześnie będzie służyła pomocą przy załatwianiu wszelkic... zobacz szczegóły wpisu »