Podkategoria: Organizacja imprez

Sortuj po:

Loungetime - wypożyczalnia mebli eventowych

Loungetime - wypożyczalnia me »

Loungetime to firma zajmująca się wynajmem mebli oraz innych akcesoriów eventowych. Dostosowujemy miejsce eventu do indywidualnych potrzeb klientów. Wydobywamy jego atuty i maskuje... zobacz szczegóły wpisu »

symulatory wynajem

symulatory wynajem »

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Zintegrować pracowników? Trudno o skuteczniejszą metodę niż rywalizacja. Nasze wyjątkowe symulatory pozwolą na to każdemu! Turnieje i eventy w salonie si... zobacz szczegóły wpisu »

Sale konferencyjne Katowice - dobra lokalizacja.

Sale konferencyjne Katowice - »

Jeżeli szukasz sali konferencyjnej w dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do Katowic to oferta Sport Poziom 450 jest skierowana do Ciebie. Podejmujemy się organizacji szkoleń, eve... zobacz szczegóły wpisu »

Vision Creator

Vision Creator »

....................................................................... Vision Creator - Znamy sposób na lepsze jutro Twojej firmy! ................................................... zobacz szczegóły wpisu »

Wyjazdy integracyjne nad morze - Joyevent

Wyjazdy integracyjne nad morz »

Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu eventów i wycieczek integracyjnych. Jednakże w zakres naszych usług wpisuje się również profesjonalne przygotowywanie konferencji, spot... zobacz szczegóły wpisu »

Integracyjne wyjazdy firmowe

Integracyjne wyjazdy firmowe »

Organizujemy eventy: oficjalne oraz integracyjne, kameralne oraz masowe, a także imprezy plenerowe oraz bankiety. Z nami zorganizujesz również niebanalne wyjazdy firmowe, szkolenia... zobacz szczegóły wpisu »

Przyjęć weselnych

Przyjęć weselnych »

Organizacja imprez okolicznościowych i organizacja wesel, bali, konferencji, imprez; dla firm, okolicznościowych i biznesowych, sportowych oraz plenerowych. Organizacja wesel - sal... zobacz szczegóły wpisu »

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne »

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć możliwość korzystania z usług w ramach przygotowania profesjonalnych szkoleń, konferencji, wydarzeń kulturalnych. Nasza firma od wielu l... zobacz szczegóły wpisu »

AKADEMIA WOLNEGO CZASU imprezy dla firm

AKADEMIA WOLNEGO CZASU imprez »

Akademia wolnego czasu została założona z myślą o zorganizowaniu niebanalnej imprezy, spotkania towarzyskiego w gronie najbliższych, przyjaciół, a także imprez biznesowych. Zastępu... zobacz szczegóły wpisu »

Dla dorosłych

Dla dorosłych »

Dmuchańce dla dorosłych i dzieci - firma Mabu działa w obszarze miast Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Rzeszów, Bydgoszcz, Poznań. Dzierżawa i wynajem urządzeń rozrywkowych na imprezy - d... zobacz szczegóły wpisu »

imprezy masowe, obsługa konferencji

imprezy masowe, obsługa konfe »

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług oferowanych przez 7 pasji. Zajmujemy się organizacją imprez masowych i obsługa konferencji; organizacją imprez muzycznych oraz sp... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem

Wynajem »

Egza - osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy. wynajem sal szkoleniowych i wynajem sal konferencyjnych profesjonalnie wyposażonych w potrzebny sprzęt. Do wynajęcia sale konf... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 4

Organizacja imprez - nowa strona:

Adres: