Podkategoria: Organizacja imprez

Sortuj po:

Organizacja imprez integracyjnych

Organizacja imprez integracyj »

Zechcesz znać zapach autentycznej przygody? Skontaktuj się z nami! Zapoznaj się z naszą propozycją na stronie internetowej. Zobacz gawędy z imprez firmowych przez nas organizowanyc... zobacz szczegóły wpisu »

Incentive

Incentive »

Imprezy integracyjne typu Incentive stają się co raz bardziej popularne w Polsce. Cała firma wyjeżdża wspólnie na kilka dni w interesujące miejsce, aby się aktywnie zabawić i zinte... zobacz szczegóły wpisu »

Portal Nasze Wesele Śluby Wesela Suwaczki Firmy

Portal Nasze Wesele Śluby Wes »

Serwis weselny. Informacje i porady ślubne. Suwaczki graficzne i z foto na forum blog strony www. Katalog firm zaproszenia konkursy. Znajdziesz tu wszystkie informacje o organizacj... zobacz szczegóły wpisu »

Bodysushi Bielsko

Bodysushi Bielsko »

Informacje na temat bodysushi w Bielsku-Białej - jak, gdzie, za ile. Body sushi to bardzo ekskluzywny sposób podawania sashimi lub sushi na ciele pięknej leżącej nagiej kobiety. Or... zobacz szczegóły wpisu »

METRO-Promotion Kompleksowa Organizacja Imprez

METRO-Promotion Kompleksowa O »

Firma METRO-Promotion to agencja eventowa z prawie 15-to letnim doświadczeniem na polu organizacji wszelkiego typu imprez i wydarzeń masowych. W naszej ofercie znajdują się eventy ... zobacz szczegóły wpisu »

Organizowanie imprez na organizatorzyimprez.pl

Organizowanie imprez na organ »

Zapraszamy do odwiedzenia stron serwisu www. organizatorzyimprez. pl tu można przeczytać wiadomości z branży rozrywkowej. W serwisie znajduje się wiele odpowiedzi na temat z branży... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy integracyjne dla firm, pikniki, turystyka, festyny, wyprawy

Imprezy integracyjne dla firm »

Nowoczesne nauki o społeczeństwie oraz ludzkim umyśle wskazują, że atmosfera w pracy ma diametralny wpływ na efektywność pracy. Jako, że mamy dwudziesty pierwszy wiek wierzymy nauk... zobacz szczegóły wpisu »

Mim, Klaun, Iluzjonista, Szczudlarz, Magik czyli Mimello, Aryści do Usług!

Mim, Klaun, Iluzjonista, Szcz »

Animatorzy z Mimello zapewnią śmieszne gry i zabawy dla dzieci. Żongler i niesamowity Akrobata zaprezentują krótkie przedstawienia dla dzieci w szkole i w przedszkolu. Organizacja ... zobacz szczegóły wpisu »

Organizacaja imprez - perfektimprezy.com

Organizacaja imprez - perfekt »

Działalność Firmy PERFEKT opiera się na wspieraniu naszych Klientów w zamierzeniach marketingowych i promocyjnych.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawiamy na niekonwencjonalne pom... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy integracyjne - wyjazdy motywacyjne

Imprezy integracyjne - wyjazd »

Imprezy integracyjne i wyjazdy motywacyjne - to jedna z podstawowych form działalności firmy A.M. Events. Zajmujemy się kompleksowa obsługą różnych wydarzeń związanych z budowaniem... zobacz szczegóły wpisu »

Firmowe imprezy integracyjne

Firmowe imprezy integracyjne »

ActiveFun to firma organizująca firmowe imprezy integracyjne. Działamy na terenie całej Wielkopolski z siedzibą w Poznaniu. Oprócz imprez integracyjnych organizujemy pikniki rodzin... zobacz szczegóły wpisu »

organizacja konferencji

organizacja konferencji »

UniVision.com.pl - organizacja konferencji, eventów, imprez jak i również pikników czy koncertów. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt audiowizualny taki jak infokioski, plazmy b... zobacz szczegóły wpisu »

SUPEREVENTS - Organizacja imprez firmowych

SUPEREVENTS - Organizacja imp »

Naszą domeną jest kompleksowa organizacja imprez i wydarzeń oraz ich obsługa techniczna i personalna. Organizujemy wydarzenia o charakterze event marketingowym (konferencje, gale, ... zobacz szczegóły wpisu »

Kompleksowo organizujemy konferencje, eventy, imprezy integracyjne

Kompleksowo organizujemy konf »

BASTUM to kompleksowa organizacja: konferencji, eventów, imprez integracyjnych i szkoleń motywacyjnych. Tworzymy wydarzenia, profesjonalnie, starannie, z detalami, tak, by stały si... zobacz szczegóły wpisu »

zjeżdżalnie i zamki dmuchane do skakania dla dzieci

zjeżdżalnie i zamki dmuchane »

Firma Actor - oferuje szereg urządzeń rekreacyjnych, rozrywkowych i dmuchanych. Posiada własną bazę urządzeń do uatrakcyjniania wszelkiego rodzaju wydarzeń. Posiada własną bazę urz... zobacz szczegóły wpisu »

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych »

Jeśli planujesz imprezę firmową skontaktuj się z biurem BFC. Organizacja takich imprez to nasza specjalność. Organizujemy imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne zarówno w kraju ... zobacz szczegóły wpisu »

Grupa PARTNER - nagłośnienie, oświetlenie, eventy, konferencje, Kraków

Grupa PARTNER - nagłośnienie, »

Grupa PARTNER Biuro Obsługi Imprez to firma z Krakowa zajmująca się organizacją oraz obsługą techniczną wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń artystycznych. Realizujemy koncerty, i... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne »

Zgrany personel zwłaszcza w ciągu opracowywania niezwykle wymagających projektów to fundament powodzenia. Wobec tego coraz chętniej korporacje korzystają ze zorganizowanych wyjazdó... zobacz szczegóły wpisu »

Obsługa wesel

Obsługa wesel »

Dj.Dolar- Konrad Dolecki. Specjalizuje się w szeroko rozumianej organizacji i prowadzeniu imprez o charakterze okolicznościowym. Animuje imprezy prowadząc zarówno konferansjerkę, z... zobacz szczegóły wpisu »

Pikniki firmowe

Pikniki firmowe »

Nie wiesz jak zorganizować imprezę integracyjną? Chcesz zorganizować piknik dla swojej firmy a może konferencję? Tym, a również organizacją gal, bankietów i imprez masowych zajmuje... zobacz szczegóły wpisu »

Organizacja Imprez Lublin

Organizacja Imprez Lublin »

Planujesz zorganizować bankiet, szkolenie, spotkanie, przyjęcie weselne? Fokus Lublin to firma, która kompleksowo i profesjonalnie zorganizuje dowolną imprezę. Firma wykonuje proje... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Organizacja imprez - nowa strona:

Adres: