Odwodnienie-Liniowe.pl Kratki ściekowe

Odwodnienie-Liniowe.pl Kratki ściekowe Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Kostka brukowa z reguły jest wykonywana z kamienia. Posiada dużą wytrzymałość, dzięki której nie niszczy się nawet przy znacznych obciążeniach.

Odwodnienia liniowe to stały element wszystkich chodników i parkingów. Te studzienki ściekowe i kratki odpływowe są montowane pomiędzy ciągami kostki brukowej. Aby podjazd był stabilny, one także muszą posiadać dużą wytrzymałość.

Oferowane przez nas produkty przynależą do najwyższych klas obciążeniowych - B125 i C250. Dzięki temu cechują się naprawdę dużą odpornością i świetnie zdają egzamin jako elementy parkingów i podjazdów.

Mocne punkty:

-Profesjonalna pomoc
-Liczne certyfikaty
-Setki zadowolonych Klientów

Skontaktuj się z nami:

BUD-NET
tel. 022 490-36-35
kom. 606-92-55-66
e-mail: biuro@bud-net.pl

  • Tytuł wpisu: Odwodnienie-Liniowe.pl Kratki ściekowe
  • Adres witryny: odwodnienie-liniowe.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 12.08.2015 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.9/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Domy drewniane

Domy drewniane »

Firma NAW-MAR to doświadczony wykonawca domów w rozkładzie szkieletowym, gwarantujący od lat najwyższą jakość konstrukcji oraz stały dostęp do nowatorskich technologii. W ofercie z... zobacz szczegóły wpisu »

Rynny miedziane

Rynny miedziane »

Rynny ocynkowane (ocynk), rynny miedziane (miedź), rynny tytanowe (tytan), rynny tytanowo - cynkowe (cynk), rynny powlekane, rynny malowane.... zobacz szczegóły wpisu »

Kuchnie Szczecin

Kuchnie Szczecin »

Edi-Kuchnie studio gdzie kuchnie Szczecin zmieniają swoje oblicza. To my wyznaczamy nowe trendy dzięki nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniom dla Twojej kuchnie. Nie zwlekaj więce... zobacz szczegóły wpisu »

Profile elewacyjne

Profile elewacyjne »

Firma S-decor jest ogólnopolskim producentem sztukaterii elewacyjnej. W ofercie znajdują się takie super lekkie elementy architektoniczne wystroju fasad jak: gzymsy i bonie. Pełna ... zobacz szczegóły wpisu »

Fabryka Okien i Drzwi z PCV i Aluminium LANKO

Fabryka Okien i Drzwi z PCV i »

LANKO - fabryka okien i drzwi to prężnie rozwijająca się firma, obecna na polskim rynku od 1999 roku. We współpracy ze znanymi producentami jak Deceuninck, Ponzio, Aliplast, Press-... zobacz szczegóły wpisu »

place zabaw

place zabaw »

Nasza oferta placów zabaw przeznaczona jest dla otwartych zabudowań mieszkalnych. Strategicznymi klientami są spółdzielnie mieszkaniowe, które mają koncepcję zagospodarowania przes... zobacz szczegóły wpisu »

DRUTEX SA | Najlepsze okna | drzwi, rolety, okna pcv, aluminiowe, pvc, pcw, producent

DRUTEX SA | Najlepsze okna | »

DRUTEX S.A. jest jednym z największych producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie. Spółka rozpoczęła działalność w 1985 roku i obecnie sprzedaje swoje produkty w większości k... zobacz szczegóły wpisu »

Elewacje Tychy

Elewacje Tychy »

Czy szukasz wykonawcy elewacji bądź docieplenia swojego budynku? Nasza firma wykonuje tego typu zadania i specjalizuje się w montażu ociepleń i tynków ozdobnych. Dysponujemy ekipą,... zobacz szczegóły wpisu »