Podkategoria: Obsługa techniczna imprez

Sortuj po:

Stoły

Stoły »

Stoły Radomsko oferuje drewniane stoły do jadalni i do restauracji, zarówno nowoczesne jak i stylowe. Ofertę uzupełniają stoły kuchenne, stoliki gięte, stoły konferencyjne i podsta... zobacz szczegóły wpisu »

METRO-Promotion Kompleksowa Organizacja Imprez

METRO-Promotion Kompleksowa O »

Firma METRO-Promotion to agencja eventowa z prawie 15-to letnim doświadczeniem na polu organizacji wszelkiego typu imprez i wydarzeń masowych. W naszej ofercie znajdują się eventy ... zobacz szczegóły wpisu »

GAMAPOL realizacja koncertów

GAMAPOL realizacja koncertów »

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę, która należy do grona wiodących liderów w projektowaniu, dystrybucji i wykonywaniu wszelkiego typu inwestycji opartych na systemach: elektr... zobacz szczegóły wpisu »

KT Sound - obsługa techniczna imprez

KT Sound - obsługa techniczna »

KT Sound - zajmujemy się oprawą dźwiękową i obsługą techniczną imprez, ofrujrmy scenę a także transportem. Konstrukcja trisystem, o którą opiera się zadaszenie sceniczne o wymiarac... zobacz szczegóły wpisu »

TopRental.pl

TopRental.pl »

Firma Top Rental zajmuje się wynajmem sprzętu IT. W ofercie firmy znajdują się laptopy, komputery, ekrany oraz sprzęt profesjonalny taki jak ściany wideo, ekrany dotykowe oraz podł... zobacz szczegóły wpisu »

DJ na wesele tanio od Light Designer, Warszawa

DJ na wesele tanio od Light D »

Firma Light Designer wykona z przyjemnością oświetlenie koncertowe, teatralne i efektowe. W swojej ofercie mamy pokazy pirotechniczne oraz wizualizacje 3D. Jeśli chcesz, by Twoje i... zobacz szczegóły wpisu »

Piłkarzyki stołowe

Piłkarzyki stołowe »

Firma Lumis oferuje urządzenia rekreacyjne typu dmuchańce jako atrakcje na imprezy. W ofercie sztuczna krowa do dojenia, zjeżdżalnia dmuchana, zamek dmuchany, euro bungee, zorbing,... zobacz szczegóły wpisu »

Oświetlenie sceniczne

Oświetlenie sceniczne »

Nasza firma zajmuje się profesjonalną oprawą techniczną imprez. Przygotowujemy systemy sceniczne zadaszone i niezadaszone dopasowane do wielkości imprezy, dostarczamy systemy nagło... zobacz szczegóły wpisu »

Restauracje na wesele

Restauracje na wesele »

Luksusowy dom weselny na imprezy okolicznościowe, bankiety i wesele - Wrocław, Dolny śląsk. Sale bankietowe, sale weselne i konferencyjne nad brzegiem rzeki Bystrzyca. Trzy niezale... zobacz szczegóły wpisu »

Nagłośnienie imprez

Nagłośnienie imprez »

Przy takich wydarzeniach, jak koncerty, pokazy, imprezy plenerowe potrzebna jest profesjonalna obsługa techniczna imprez, nagłośnienie i obsługa multimedialna, jeśli to konieczne. ... zobacz szczegóły wpisu »

Milatrans drogi tymczasowe

Milatrans drogi tymczasowe »

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Milatrans Sp. z o. o. -niekwestionowanego lidera na terenie Podlasia w obsłudze imprez plenerowych takich jak: koncerty, festyny ... zobacz szczegóły wpisu »

Obsługa techniczna imprez - nowa strona:

Adres: