Maben - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Maben - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Maben Pionki k/ Radom mazowieckie prowadzi recykling na profesjonalnych maszynach do recyklingu, odpadów z tworzyw sztucznych, najczęściej opakowaniowych z plastiku, czy innego tworzywa sztucznego, jego domena to produkcja recyklatu, regranulatu, produkcja przemiałów odpadów opakowaniowych i innych z tworzyw ABS, PC, PP, PS, PVC itp. łatwo trafić do firmy Maben - Recykling Tworzyw Sztucznych, gdyż mieści się w małej miejscowości Pionki, gdzie nie ma korków w godzinach szczytu gdzie łatwo i szybko dojechać, na dużym placu załadować lub rozładować nawet całego tira
Maben najczęscie prowadzi taką metodą jaką jest recykling materiałowy, pozwalający na odzysk materiałów z odpadów ( recyklaty) bez zmiany ich właściwości. Recyklaty mogą być materiałami z których wykonuje się wyroby lub też moga być dodatkami do tworzyw pierwotnych celem obniżenia kosztów wyrobu. Proces recyklingu to wiele etapów i do podstawowych działów należy: Zbiórka odpadów, najlepiej systemem selektywnej zbiórki odpadów w miejscu powstawania, tzw. system żółltych worków Rozdział odpadów Segregacja odpadów Rozdrabnianie Mycie i Suszenie rozdrobnionych odpadów Wytłaczanie i granulacja odpadów Przetwórstwo regranulatu metodą wtryskow prasowaniem, wytłaczaniem. Firma Maben ma nowoczasny park maszynowy na których wytwarza swoje przemiały i aglomeraty tworzyw sztucznych Maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych pracują w wyjątkowo ciężkich warunkach dlatego wymagają zastosowania materiałów wysokiej jakości i specyficznych rozwiązań technicznych. Różnorodność surowca, jego rodzaj, wtrącanie materiałów obcych i stopień zabrudzenia powodują, że powinny być odpowiednio dobrane maszyny w linii technologicznej. Jak działa w praktyce maszyna do recyklingu możesz zobaczyć na naszym filmie w Youtube - maben recykling. Zapraszamy na naszą stronę, do zapoznania się z ofertą, i składanie zamówień maben@maben.pl

  • Tytuł wpisu: Maben - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych
  • Adres witryny: maben.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 03.01.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.6/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Płyty warstwowe MAR-DAN

Płyty warstwowe MAR-DAN »

Oferta firmy to sprzedaż i montaż płyt warstwowych. Siedziba znajduje się w Gliwicach, lecz działamy w całej Polsce. Montujemy wszelkie konstrukcje zbudowane z płyt - garaże, hale,... zobacz szczegóły wpisu »

Filc polerski, filc techniczny, uszczelnienia techniczne - Sema

Filc polerski, filc techniczn »

Firma SEMA Sp.zo.o. zlokalizowana jest w Inowrocławiu. Jest to firmą produkcyjno - handlowa działającą w branży uszczelnień technicznych oraz termoizolacji od 1986 roku. Podstawowy... zobacz szczegóły wpisu »

Figury dekoracyjne, Figury ogrodowe, Garden Figures, Gartenfiguren - KRAS-POL

Figury dekoracyjne, Figury og »

Producent figury ogrodowe, figury dekoracyjne, figury reklamowe.Asortyment zawierający figury dekoracyjne oraz figury ogrodowe, który oferujemy Państwu, oscyluje w granicach tysiąc... zobacz szczegóły wpisu »

PALETY - EURO - BECZKI skup - sprzedaż

PALETY - EURO - BECZKI skup - »

Firma FUREX, największy w woj. mazowieckim dystrybutor palet transportowych, drewnianych, prowadzący także skup i sprzedaż beczek metalowych i z tworzyw sztucznych, regeneracja ren... zobacz szczegóły wpisu »

KRAGUM uszczelki gumowe

KRAGUM uszczelki gumowe »

Najwyższa jakość materiałów, bogata baza mieszanek na stanach magazynowych i staranne pomiary sprawiają, że możemy wytworzyć nawet najbardziej nietypowe uszczelnienia techniczne i ... zobacz szczegóły wpisu »

Kleje anaerobowe - cartell.pl

Kleje anaerobowe - cartell.pl »

Na stronie oferta CarTell Polska jednego z czołowych producentów klejów przemysłowych. Firma proponuje szeroką ofertę produktów, a w niej: kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, k... zobacz szczegóły wpisu »

VIPAK vikraft

VIPAK vikraft »

Propozycja firmy "VIPAK" Sp. z o. o. z Jarocina zawiera rozległy wybór urządzeń oraz materiałów do pakowania. Firma istnieje na rynku od 1991 roku oraz bez przerwy rozsze... zobacz szczegóły wpisu »

Listwy elewacyjne Bella Plast

Listwy elewacyjne Bella Plast »

Do systemów ociepleń, zabudowy gipsowo-kartonowej, tynków wewnętrznych wykonywanych „na mokro”, gresu i klinkieru. Listew do systemów ociepleń to: listwy do boniowania (bonie) wraz... zobacz szczegóły wpisu »

FAGUMIT SP. Z O.O.

FAGUMIT SP. Z O.O. »

PRODUCENT WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to firma o długoletnim doświadczeniu producenta w branży jeśli chodzi o węże średnio o niskociśnieniowe. Oferujemy ponad 50 ... zobacz szczegóły wpisu »