Ładowarki Teleskopowe | Podesty Ruchome | Wynajem | RIWAL

Ładowarki Teleskopowe | Podesty Ruchome | Wynajem | RIWAL Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Specjalizacja firmy RIWAL jest wynajem podnośników budowlanych, podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, maszyn budowlanych. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy budowlane w całej Polsce.
Gwarantujemy bardzo wysoką jakość naszych usług.
Dodatkowo nasza firma oferuje kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy z podnośnikami, które pozwolą na zdobycie odpowiednich uprawnień.
Zakres szkolenia:

* Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami BHP oraz wymaganiami UDT
* Zajęcia teoretyczne z zakresu bezpiecznej obsługi maszyn
* Zajęcia praktyczne z maszynami prowadzone na placu manewrowym
* Wewnętrzny test sprawdzający nabytą wiedzę i umiejętności
* Egzamin prowadzony przez inspektora UDT kończący szkolenie.
Aby zapoznać się bliżej z nasza ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.Mozesz na niej znaleźć ofertę wynajmu lub sprzedaży takich maszyn jak
Zwyżki teleskopowe,podnośniki nożycowe,podnośniki koszowe itp. Nasza wypożyczalnia jest zaopatrzona w szeroką gamę maszyn.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy!

  • Tytuł wpisu: Ładowarki Teleskopowe | Podesty Ruchome | Wynajem | RIWAL
  • Adres witryny: riwalpoland.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.05.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.0/10 (22 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

REMONTY Poznań | USŁUGI BUDOWLANE Poznań

REMONTY Poznań | USŁUGI BUDOW »

Wykonujemy kompleksowe usługi budowlane na terenie Poznania i okolic, Specjalizujemy się w remontach wnętrzFirma Remontowo-Budowlana STYL świadczy usługi w zakresie :malowanie, szp... zobacz szczegóły wpisu »

Świadectwa energetyczne - Kraków. Informacje praktyczne

Świadectwa energetyczne - Kra »

Świadectwa energetyczne - Kraków. Niezbędne informacje.Świadectwo energetyczne budynku określa zapotrzebowanie na energię, które decyduje o kosztach jego użytkowania.Ocena energety... zobacz szczegóły wpisu »

żaluzje Szczecin

żaluzje Szczecin »

Największym naszym atutem jest bogata oferta systemów osłonowych okien, doradztwo przy doborze odpowiednich rozwiązań technicznych oraz kolorów tkanin zaciemniających, szybkie term... zobacz szczegóły wpisu »

Ściana jednowarstwowa

Ściana jednowarstwowa »

Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. W ofercie posiada również stropy gęstożebrowe i i TERIVA oraz system dociepleń SOLBET. Oferuje rów... zobacz szczegóły wpisu »

Dachy Wyszków

Dachy Wyszków »

Firma Kol-Bis Bogusław Kaczmarczyk dachy Wyszków od kilkunastu lat specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych. Jeśli szukają Państwo dobrej firmy, sprawdzonej przez rzeszę klien... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład Instalacji Budowlanych

Zakład Instalacji Budowlanych »

Działalność firmyNasza firma istnieje od 1996 roku. Na początku zajmowaliśmy się wyłącznie instalacją centralnego ogrzewania. Z biegiem czasu w związku z coraz większym zainteresow... zobacz szczegóły wpisu »

Części Atlas - ATL

Części Atlas - ATL »

Firma ATL Kompleksowa Obsługa Maszyn Budowlanych specjalizuje się w częściach zamiennych do maszyn niemieckiej marki Atlas. Nasza oferta obejmuje zdecydowaną większość sprzętu z ro... zobacz szczegóły wpisu »

Maszyny Budowlane - maszynybudowlane24h.pl

Maszyny Budowlane - maszynybu »

Serwis maszynybudowlane24h. pl oferuje sprzedaż, leasing oraz wynajem maszyn budowlanych. W naszym serwisie można znaleźć m. in. maszyny przeznaczone do wykonywania robót ziemnych ... zobacz szczegóły wpisu »

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe »

Produkcja i budowa hal oraz budowa stajni - Gillmet, Gdańsk, Gdynia, woj. pomorskie Znajdziesz tu informacje o firmie, jej produktach, usługach oraz dane umożliwiające kontakt. Fir... zobacz szczegóły wpisu »