Kompensator mieszkowy - produkcja.

Kompensator mieszkowy - produkcja. Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Kompensator mieszkowy - produkucja - stalowe kompensatory mieszkowe w zakresach średnic od DN20 do DN2000. Produkujemy kompensatory kołnierzowe, z przyłączami gwintowanymi, spawanymi lub zgodnie z wymaganiami Odbiorcy. Oferujemy kompensator osiowy, kątowy, boczny - kompensator z osłonami zewnętrznymi / wewnętrznymi lub bez osłon, kompensator z przeznaczeniem do rurociągów technologicznych, silników, agregatów, wymienników, pomp, sprężarek, instalacji CO, CWU etc. W ofercie stalowe węże kompensacyjne, kompensatory dławikowe, soczewkowe, kompensatory tkaninowe (wytrzymałość temp. do 1000 St. C.), kompensatory gumowe EPDM, NBR etc. Dostarczamy zawieszenia i podpory rurociągów wykonane wg KER. Wykonujemy badania termowizyjne w przemyśle i budownictwie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  • Tytuł wpisu: Kompensator mieszkowy - produkcja.
  • Adres witryny: www.uxor.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.07.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.0/10 (41 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przepływomierze do ścieków

Przepływomierze do ścieków »

Zaopatrując się w ciepłomierz lub wodomierz, nie posiadając odpowiedniego zorientowania, warto kierować się renomą wytwórcy zakupywanych produktów. Bmeters to włoska marka z ogromn... zobacz szczegóły wpisu »

Zbiorniki - Wytwórnia zbiorników - Andrzej Powolny - Ostrów Wlkp.

Zbiorniki - Wytwórnia zbiorni »

Wytwórnia Zbiorników to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Początki działalności to 1989 rok. Specjalizuje się w produkcji: wymienników ciepła, naczyń wzbiorczych, zaso... zobacz szczegóły wpisu »

Formy wtryskowe

Formy wtryskowe »

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości formy wtryskowe, szyby oraz nawierzchnie kolejowe. Ponadto w zakresie usług oferowanych przez nas znajduje się obróbka metali ... zobacz szczegóły wpisu »

Fabryka Armatury Idmar

Fabryka Armatury Idmar »

Nasze produkty dzięki ich szerokiemu zastosowaniu jak i wysokiej jakości i niezawodności stały się rozpoznawalne przez odbiorców na całym świecie. Wysoka technika, automatyzacja i ... zobacz szczegóły wpisu »

meble metalowe

meble metalowe »

meble metalowe - Producent Sprzętu Specjalistycznego proponuje: meble metalowe biurowe, konduktometr, meble metalowe kraków, obrzęki limfatyczne, producent mebli metalowych, meble ... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż mięsa

Sprzedaż mięsa »

Profesjonalny ubój bydła świadczony przez firmę będącą już od lat w branży. Właśnie tutaj skorzystać możesz z pełnych usług na wysokim poziomie. Firma oferuje skupy zwierząt rzeźny... zobacz szczegóły wpisu »

Meibes - Wodomierze

Meibes - Wodomierze »

Nasza firma działa na polskim rynku ponad 20 lat. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości armatury oraz urządzeń pomiarowych. Oferujemy między innymi wodomierze firmy Rossweiner... zobacz szczegóły wpisu »

uszczelki płaskie

uszczelki płaskie »

Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne sprawiają, że produkowane przez nas uszczelki samoprzylepne są najwyższej jakości, nie odlepiają się i długo spełniają swoja funkcję.... zobacz szczegóły wpisu »

GALWANIZER Sp. z o.o. obróbka galwaniczna

GALWANIZER Sp. z o.o. obróbka »

Mniejsze czy też większe przedsiębiorstwa - funkcjonujące w branży motoryzacyjnej bądź budownictwie, przy armaturze sanitarnej bądź jakichkolwiek składnikach elektrotechnicznych wz... zobacz szczegóły wpisu »