IdomQ.pl | Projektowanie | Wykonastwo | Serwis inteligentnych systemów sterowania

IdomQ.pl | Projektowanie | Wykonastwo | Serwis inteligentnych systemów sterowania Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Budujesz lub remontujesz swój dom, mieszkanie, biuro?Chcesz zapewnić sobie:- oszczędności w zużyciu energii elektrycznej oraz w eksploatacji ogrzewania C.O.?- komfort?- bezpieczeństwo dla Ciebie i domowników bądź pracowników?Jeśli na co najmniej jedno pytanie odpowiedziałeś tak to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nasza firma zajmuje się projektowaniem, oraz wykonywaniem wszelkich instalacji, które będą ze sobą zintegrowane tak aby pozwoliły nam nadać pożądaną inteligencję budynkowi. Dzięki instalacji możesz mieć zapewnione:- sterowanie oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym w zależności od ilości osób znajdujących się wewnątrz budynku oraz ich aktywności,- sieć teleinformatyczną,- sterowanie ogrzewaniem w osobnych pomieszczeniach,- sterowanie wentylacją, klimatyzacją.- symulację obecności,- system alarmowy i monitoringu,- system przeciwpożarowy,- system kontroli dostępu,- system zasilania UPS,- system pogodowy,- obsługa urządzeń audio i wideo oraz innych sprzętów codziennego użytku,- dostęp do budynku z każdego miejsca na świecie,- oraz wiele innych funkcji :)Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  • Tytuł wpisu: IdomQ.pl | Projektowanie | Wykonastwo | Serwis inteligentnych systemów sterowania
  • Adres witryny: idomq.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 25.07.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

projekty domów jednorodzinnych - domeria.pl

projekty domów jednorodzinnyc »

Znajdziecie tu Państwo wiele propozycji zaspokajających różnorodne gusty, potrzeby i możliwości finansowe. Szeroka oferta projektowa obejmuje opracowania gotowych projektów: projek... zobacz szczegóły wpisu »

Produkty budowlane, nieruchomości i mieszkania, artykuły.

Produkty budowlane, nieruchom »

Serwis tuznajdziesz.pl to najobszerniejsza na rynku baza wiedzy o nieruchomościach, firmach i produktach z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażeniowej. Znajdziesz tu bazę zaw... zobacz szczegóły wpisu »

Projekty wzmocnienia konstrucji, wzmocnienia konstrukcji, wzmacnianie konstrukcji

Projekty wzmocnienia konstruc »

Wzmacnianie konstrukcji, Biuro projektowe, Rzeczoznawca budowlany, Ekspertyzy techniczne, Projekty wzmacniania konstrukcji, Projekty modernizacji, Projekty wzmocnienia konstrukcji ... zobacz szczegóły wpisu »

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe »

Serwis informacyjny związany z projektowaniem ( w tym rysowaniem oraz modelowaniem i obliczaniem) konstrukcji ze stali. Przygotowaliśmy dla Państwa serwis, gdzie znajdują się najwa... zobacz szczegóły wpisu »

Projekty domów - A-ZERO - nowoczesne projekty gotowe

Projekty domów - A-ZERO - now »

www.a -zero.pl – źródło inspiracji dla budujących swój nowy dom. Przestronny i oszczędny dom? - mamy na to sposób!Łączenie kilku funkcji w jednym pomieszczeniu często pozwala zaosz... zobacz szczegóły wpisu »

Cdom Domy z drewna

Cdom Domy z drewna »

CDom jest jednym z najważniejszych dostawców projektantów budynków bytowych i niestandardowych wnętrz. Od lat kładziemy na przetestowane i najskuteczniejsze rozwiązania, by nasi Kl... zobacz szczegóły wpisu »

PROMIAST Projekty instalacji sanitarnych

PROMIAST Projekty instalacji »

PROMIAST Sp. z o. o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego specjalizuje się w opracowywaniu kompleksowych planów dla budownictwa lokalowego, ogólnego i towarzyszącego. Firma PROMIA... zobacz szczegóły wpisu »

Malorz FPUH domy szkieletowe małopolskie

Malorz FPUH domy szkieletowe »

Z przyjemnością chcemy Państwu przedstawić propozycję firmy Malorz Home. Od 20 lat specjalizujemy się w fabrykacji domów z drewna. W naszej propozycji znajdują się zarówno domy w t... zobacz szczegóły wpisu »

New-House Sp. z.o.o Sp.k

New-House Sp. z.o.o Sp.k »

Poszukujesz firmy, która kompleksowo zajmie się budową Twojego domu, począwszy od pomocy w wyborze najlepszej działki, a skończywszy na dokumentacji związanej z odbiorem budynku? S... zobacz szczegóły wpisu »