IdomQ.pl | Projektowanie | Wykonastwo | Serwis inteligentnych systemów sterowania

IdomQ.pl | Projektowanie | Wykonastwo | Serwis inteligentnych systemów sterowania Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Budujesz lub remontujesz swój dom, mieszkanie, biuro?Chcesz zapewnić sobie:- oszczędności w zużyciu energii elektrycznej oraz w eksploatacji ogrzewania C.O.?- komfort?- bezpieczeństwo dla Ciebie i domowników bądź pracowników?Jeśli na co najmniej jedno pytanie odpowiedziałeś tak to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nasza firma zajmuje się projektowaniem, oraz wykonywaniem wszelkich instalacji, które będą ze sobą zintegrowane tak aby pozwoliły nam nadać pożądaną inteligencję budynkowi. Dzięki instalacji możesz mieć zapewnione:- sterowanie oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym w zależności od ilości osób znajdujących się wewnątrz budynku oraz ich aktywności,- sieć teleinformatyczną,- sterowanie ogrzewaniem w osobnych pomieszczeniach,- sterowanie wentylacją, klimatyzacją.- symulację obecności,- system alarmowy i monitoringu,- system przeciwpożarowy,- system kontroli dostępu,- system zasilania UPS,- system pogodowy,- obsługa urządzeń audio i wideo oraz innych sprzętów codziennego użytku,- dostęp do budynku z każdego miejsca na świecie,- oraz wiele innych funkcji :)Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  • Tytuł wpisu: IdomQ.pl | Projektowanie | Wykonastwo | Serwis inteligentnych systemów sterowania
  • Adres witryny: idomq.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 25.07.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sklejka FH Smętek. Materiały drewnopochodne.

Sklejka FH Smętek. Materiały »

Domeną działalności naszej firmy są szeroko pojęte materiały drewnopochodne. Specjalizujemy się w handlu sklejką brzozową i topolową. Nasz zespół tworzą specjaliści, posiadający bo... zobacz szczegóły wpisu »

apartamenty kraków

apartamenty kraków »

Chcesz wynająć pokoje, apartamenty w Krakowie? Flats.pl to miejsce, w którym znajdziesz i zarezerwujesz nocleg. Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i płatności przez Internet. Rezer... zobacz szczegóły wpisu »

Domki drewniane

Domki drewniane »

Firma Kubik już od 15 lat buduje sauny parowe i sauny suche, (infrared), altanki i domki drewniane, wiaty garażowe oraz różnego rodzaju konstrukcje ogrodowe wykonane z drewna. Nasz... zobacz szczegóły wpisu »

Domy szeregowe

Domy szeregowe »

Dom-Bud Zachód oferuje wszystkim swoim klientom atrakcyjne budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej. Tylko u nas domy szeregowe położone w naprawdę atrakcyjnych okolicach wolne od... zobacz szczegóły wpisu »

Projekty wzmocnienia konstrucji, wzmocnienia konstrukcji, wzmacnianie konstrukcji

Projekty wzmocnienia konstruc »

Wzmacnianie konstrukcji, Biuro projektowe, Rzeczoznawca budowlany, Ekspertyzy techniczne, Projekty wzmacniania konstrukcji, Projekty modernizacji, Projekty wzmocnienia konstrukcji ... zobacz szczegóły wpisu »

Drewniane tarasy z drewna egzotycznego, drewno egzotyczne na taras .

Drewniane tarasy z drewna egz »

Drewniane tarasy, nasza firma oferuje państwu tarasy z drewna egzotycznego.taras z drewna krajowego, deska tarasowa, drewno egzotyczne, drewniany taras.Drewniane tarasy z drewna eg... zobacz szczegóły wpisu »

MegaDraft - Projektowanie konstrukcji

MegaDraft - Projektowanie kon »

Główny zakres działań to projektowanie konstrukcji budowlanych i inżynierskich. W zakresie oferty znajduje się projektowanie konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. W ramach wyżej ... zobacz szczegóły wpisu »

PROMIAST Projekty instalacji sanitarnych

PROMIAST Projekty instalacji »

PROMIAST Sp. z o. o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego specjalizuje się w opracowywaniu kompleksowych planów dla budownictwa lokalowego, ogólnego i towarzyszącego. Firma PROMIA... zobacz szczegóły wpisu »

New-House Sp. z.o.o Sp.k

New-House Sp. z.o.o Sp.k »

Poszukujesz firmy, która kompleksowo zajmie się budową Twojego domu, począwszy od pomocy w wyborze najlepszej działki, a skończywszy na dokumentacji związanej z odbiorem budynku? S... zobacz szczegóły wpisu »