Gryzer wynajem minikoparki

Gryzer wynajem minikoparki Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Profesjonalne usługi z zakresu wiertnictwa oferuje Państwu firma Gryzer z Grajewa żywiołowo funkcjonujące od dziesięciu lat. Na początku aktywności zajmowało się wierceniem studni głębinowych, a od pięciu lat specjalizuje się także w kolektorach pionowych do pomp ciepła. Przedsiębiorstwo posiada specjalistyczny sprzęt i wykonuje usługi efektywnie i bezpiecznie. Dociera do nabywców na obszarze województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Wierci studnie do 100 metrów głębokości oraz sprzedaje i montuje kolektory pionowe do pomp ciepła, które są niezwykle efektywnie, ciche, czyste i mogą być połączone z innym urządzeniem grzewczym. Wszystkie produkty są dostosowywane pod indywidualne potrzeby nabywców. Przedsiębiorstwo współpracuje z fachowymi firmami instalacyjnymi, aby zapewnić nabywcom znakomity standard usług. Więcej na stronie internetowej.

  • Tytuł wpisu: Gryzer wynajem minikoparki
  • Adres witryny: gryzer.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 08.02.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.6/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Korekta tekstów - Katarzyna Wróbel

Korekta tekstów - Katarzyna W »

Doktor nauk humanistycznych oferuje korektę i redakcję wszelkiego rodzaju tekstów (korekta książek, prac magisterskich, zaliczeniowych) a także pisanie recenzji tekstów. Przetłumac... zobacz szczegóły wpisu »

GTR Holding

GTR Holding »

Autoryzowany Dystrybutor Pojazdów Segway i Ktrak w Polsce, wyłączny agent Aerodream Business and Leisure Resort na Litwie oraz studia masteringowego Blue Room Productions. Firma z ... zobacz szczegóły wpisu »

Studio Fotograficzne Pstryku. Fotografia reklamowa.

Studio Fotograficzne Pstryku. »

Studio fotograficzne Pstryku działa na terenie Warszawy. Naszymi zleceniodawcami są zarówno osoby prywatne jak również firmy. Oferujemy duży wybór usług: sesje zdjęciowe korporacyj... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja detektywistyczna warszawa

Agencja detektywistyczna wars »

Nasza specjalistyczna agencja detektywistyczna z Warszawy prowadzi szeroki zakres usług począwszy od testów na ojcostwo, poszukiwania zaginionych osób oraz wykrywania podsłuchów. P... zobacz szczegóły wpisu »

ZUGIL-Projekt maszyny lakiernicze

ZUGIL-Projekt maszyny lakiern »

Konkurencyjne ceny, duża jakość wykonania jak również zgrany i wykwalifikowany zespół pracowników to niewątpliwe zalety firmy ZUGiL-Projekt z lokalizacją w Wieluniu, która od 1976 ... zobacz szczegóły wpisu »

ZEWNĘTRZNY DZIAŁ PERSONALNY administracja płac

ZEWNĘTRZNY DZIAŁ PERSONALNY a »

Firma Zewnętrzny Dział Personalny z siedzibą w Warszawie jest działalnością, polegającą na przejęciu od pracodawcy wielu czynności związanych z personelem, czyli pełnej administrac... zobacz szczegóły wpisu »

Gaz ziemny

Gaz ziemny »

Swoją ofertę przygotowaliśmy zarówno dla klientów indywidualnych jak również i instytucjonalnych. Z naszych usług może korzystać każdy, kto działa lub zamieszkuje na obszarze miejs... zobacz szczegóły wpisu »

zmiękczanie wody

zmiękczanie wody »

JHJ Professional to firma, która od wielu lat świadczy kompleksowe usługi oczyszczania, filtracji i uzdatniania wody na terenie Dolnego Sląska i okolic. W ofercie firmy zmiękczanie... zobacz szczegóły wpisu »

zwyzki.pl Podnośnik elektryczny Elbląg

zwyzki.pl Podnośnik elektrycz »

Poszukujesz podestów nożycowych w Katowicach? Rozpoczynasz budowę własnego domu i wprost niezbędne okazują się podnośniki budowlane? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do zapoznania się z... zobacz szczegóły wpisu »