GERMANIKUS Tłumaczenia ogólne

GERMANIKUS Tłumaczenia ogólne Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Wszystkim, którzy potrzebują usług tłumacza języka niemieckiego, rekomendujemy firmę Germanikus z Gliwic, prowadzoną przez Weronikę Tyslik, posiadającą upoważnienia tłumacza przysięgłego. Już od 1987 roku właścicielka firmy zajmuje się tłumaczeniami wszystkich dokumentów, zarówno prywatnych, urzędowych jak i firmowych, choćby świadectw, dokumentów urzędu stanu cywilnego, specyfikacji samochodowej, dokumentacji sądowej czy też korespondencji firmowej. Posiadając uprawnienia tłumacza przysięgłego, Weronika Tyslik zapewnia solidność usług przy czynnościach notarialnych, w postępowaniach sądowych a także na spotkaniach biznesowych. Dodatkowo w ofercie firmy odnajdziecie Państwo indywidualną naukę języka niemieckiego. Trzeba podkreślić, że właścicielka firmy posiada stały kontakt z językiem a dodatkowo pogłębia swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kursach lub seminariach, dlatego Germanikus postrzegany jest jako solidna firma. Więcej na stronie.

  • Tytuł wpisu: GERMANIKUS Tłumaczenia ogólne
  • Adres witryny: tyslik.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 22.01.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.6/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Tłumacz kraków - Erudita

Tłumacz kraków - Erudita »

Erudita to jedno z najbardziej renomowanych biur tłumaczeń w Krakowie. Już od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie z zakresu tłumaczenia pisemnego, ustnego oraz lokal... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń »

Specjalizujemy się w różnego rodzaju profesjonalnych tłumaczeniach. Tłumaczmy zlecenia na różne języki. Cechuje nas szybkość, jakość, profesjonalizm oraz dobra stawka cenowa. Nasza... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Wrocław

Tłumaczenia Wrocław »

Konsultacja z ekspertami z danej dziedziny jest przeważnie niezbędna. Każdy z naszych tłumaczy podchodzi indywidualnie do danego tematu jaki przyjdzie mu tłumaczyć. Oferujemy równi... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowe Biuro Tłumaczeń języka rosyjskiego

Internetowe Biuro Tłumaczeń j »

Język rosyjski jest jednym z najbardziej popularnych na świece, a rynek rosyjski nadal ma bardzo dobre perspektywy. Dobra firma handlowa potrzebuje dobrych kontaktów z odbiorcami. ... zobacz szczegóły wpisu »

STS P.W. Stanisław Szymanek

STS P.W. Stanisław Szymanek »

Tłumaczenia przysięgłe z języka włoskiego i francuskiego. Ponad 30-letnie doświadczenie. Bez pośredników - bezpośrednio u tłumacza przysięgłego!Produkcja środków czystości - do dom... zobacz szczegóły wpisu »

SDL Trados

SDL Trados »

Localize.pl to nie tylko autoryzowany dystrybutor oprogramowania SDL Trados w Polsce, lecz także prężnie działające centrum szkoleniowe dla tłumaczy. W dziale "Edukacja" ... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia korporacyjne

Tłumaczenia korporacyjne »

Dlaczego mają Państwo poświęcać istotne, wewnętrzne zasoby firmy na prace nad tłumaczeniem, podczas gdy mogą one zostać wykorzystane w celu doskonalenia produktów, usług lub zwięks... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro tłumaczeń toruń

Biuro tłumaczeń toruń »

Firma Transpolis to profesjonalne biuro tłumaczeń. Nasza siedziba mieści się na ulicy Świętopełka 32 w Toruniu. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. W naszym biurze pracują wykw... zobacz szczegóły wpisu »

E-translation.pl

E-translation.pl »

Osoby przygotowujące dokumenty aplikacyjne do pracy dość często zgłaszają się do specjalistów, aby Ci przygotowali CV czy list motywacyjny w języku angielskim. Znajomość podstaw ję... zobacz szczegóły wpisu »