Eco-Expert

Eco-Expert Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma ECO – EXPERT to firma, która od wielu lat istnieje na rynku.
Zajmujemy się świadczeniem wielu usług związanych z ochroną środowiska oraz przyrody.
Działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, trzymamy się również wytycznym związanych z ochroną środowiska.
Atutem naszej firmy jest wykształcona i odpowiednio dobrana kadra pracownicza. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, którzy są obeznani w różnych dziedzinach. Dzięki temu świadczone przez nas usługi zawsze są wykonywane bardzo starannie i rzetelnie.
Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę, która z całą pewnością przypadnie Państwu do gustu.
W skład naszej oferty wchodzi między innymi wykonywanie dokumentacji specjalistycznych. Dodatkowo oferujemy Państwu raport o oddziaływanie na środowisko, monitoringi ptaków oraz nietoperzy, przygotowywanie specjalistycznych ekspertyz i inwentaryzacji przyrodniczych czy też nadzór przyrodniczy.

  • Tytuł wpisu: Eco-Expert
  • Adres witryny: eco-expert.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.08.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.0/10 (7 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Geologia, odwierty, pompy ciepła

Geologia, odwierty, pompy cie »

Firma hydrogeologiczna Pangea zajmuje się projektowaniem odwiertów pod pompy ciepła oraz ujęć wód podziemnych na terenie całego kraju.Świadczy również usługi w zakresie dozorów wie... zobacz szczegóły wpisu »

ECO Technologies - energia odnawialna dla Ciebie!

ECO Technologies - energia od »

Jak oświetlić ulicę lub podwórko ZA DARMO? Jak zapewnić energię dla domu za darmo? Nie musisz się już więcej zastanawiać! Ecotechnologies.pl ma gotowe rozwiązania dla Ciebie! Zbudu... zobacz szczegóły wpisu »

http://www.opakowanianawynos.pl

http://www.opakowanianawynos. »

Oferujemy opakowania jednorazowe dla: gastronomii, cateringu, konfekcjonowania żywności, produkcji.Zapraszamy do zakupu pojemników dla gości (ciasta, słodkości in.): np. na wesele,... zobacz szczegóły wpisu »

Szambo ceny

Szambo ceny »

Jesteśmy wysokiej klasy spółką z ogromnym doświadczeniem na rynku światowym, nasze produkty są znane z niezwykłej wytrzymałości i bezawaryjności. W mojej katalogu usług/produktów w... zobacz szczegóły wpisu »

Kosze na śmieci

Kosze na śmieci »

Zapraszamy na naszą stronę e-koszenasmieci.pl. Znajdą tu Państwo szeroki wybór koszy parkowych i ulicznych. Nasze kosze wykonane są z blachy ocynkowanej. Większość koszy wyposażony... zobacz szczegóły wpisu »

Separatory Magnetyczne Magnetix

Separatory Magnetyczne Magnet »

Niezawodne urządzenia do przemysłowej separacji i detekcji metali żelaznych (ferromagnetycznych) oraz metali nieżelaznych w tym stopów aluminium i miedzi.W ofercie producenta dostę... zobacz szczegóły wpisu »

Szamba betonowe

Szamba betonowe »

Właściciele domków na wsiach frapują się, jaki wariant składowania nieczystości założyć. Czy będzie to ekologiczna oczyszczalnia, czy może szczelne SZAMBA BETONOWE. Z pewnością, je... zobacz szczegóły wpisu »

Oczyszczalnie biologiczne

Oczyszczalnie biologiczne »

FANN POLSKA Sp. z o. o to firma ze szwedzkimi korzeniami. Na rynku istnieje od 30 lat, wykonując ekologiczne oczyszczalnie ścieków. W stałej ofercie posiadamy projektowanie oraz mo... zobacz szczegóły wpisu »

Niszczenie dysków, dokumentów EKOSIMPOL W-wa

Niszczenie dysków, dokumentów »

EKOSIMPOLJesteśmy specjalistami od nieodwracalnego niszczenia danych, przechowywanych na nośnikach papierowych i elektronicznych. Niszczymy nośniki danych tj. : dyskietki, płyty CD... zobacz szczegóły wpisu »