Eco-Expert

Eco-Expert Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma ECO – EXPERT to firma, która od wielu lat istnieje na rynku.
Zajmujemy się świadczeniem wielu usług związanych z ochroną środowiska oraz przyrody.
Działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, trzymamy się również wytycznym związanych z ochroną środowiska.
Atutem naszej firmy jest wykształcona i odpowiednio dobrana kadra pracownicza. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, którzy są obeznani w różnych dziedzinach. Dzięki temu świadczone przez nas usługi zawsze są wykonywane bardzo starannie i rzetelnie.
Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę, która z całą pewnością przypadnie Państwu do gustu.
W skład naszej oferty wchodzi między innymi wykonywanie dokumentacji specjalistycznych. Dodatkowo oferujemy Państwu raport o oddziaływanie na środowisko, monitoringi ptaków oraz nietoperzy, przygotowywanie specjalistycznych ekspertyz i inwentaryzacji przyrodniczych czy też nadzór przyrodniczy.

  • Tytuł wpisu: Eco-Expert
  • Adres witryny: eco-expert.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.08.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.0/10 (7 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

nadzór saperski

nadzór saperski »

Bet-Min jest pierwszą w Polsce firmą saperską posiadającą pięć wdrożonych systemów : PN-EN ISO 9001:2009 + PN-N-18001:2004 + PN-EN ISO 14001:2005 + Kryteria WSK + AQAP 2120. Zapras... zobacz szczegóły wpisu »

Argox Eco Energia

Argox Eco Energia »

Firma Argox Eco Energia specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie energetycznym.W związku z nowelizacją ustawy Prawo budowlane oferta firmy poszerzona została o sporządzanie... zobacz szczegóły wpisu »

Uzdatnianie wody pitnej

Uzdatnianie wody pitnej »

Stacja uzdatniania wody to możliwość posiadania czystej wody pitnej zgodnej z parametrami unii europejskiej. Urządzenie, które uzdatnia wodę surową z ujęć wgłębnych działa w sposób... zobacz szczegóły wpisu »

elektrownie wiatrowe

elektrownie wiatrowe »

Strona poświęcona tematyce elektrowni wiatrowych wszystkich typów, rodzajów i mocy. Znajdziesz tu informacje jakie elektrownie wiatrowe będą najlepiej spełniać swoje funkcje w Twoi... zobacz szczegóły wpisu »

EKOPOL Ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków

EKOPOL Ekologiczne, przydomow »

Firma EKOPOL specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy ogromne doświadczenie, specjalistyczne zaplecze oraz d... zobacz szczegóły wpisu »

Aydo

Aydo »

Na tej stronie znajdziecie odpowiedzi na pytania:Czym jest technologia AyDo?Czym jest Woda AyDo?Dlaczego woda w ludzkim organizmie jest tak ważna?Jakość wody obecnie na PlanecieJak... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład oczyszczania miasta Łódź

Zakład oczyszczania miasta Łó »

Firma ZOM Łódź zajmuje się nie tylko odbiorem odpadów o charakterze komunalnym, ale także może zaoferować nam skup surowców wtórnych. Jeśli zatem chcesz pozbyć się: puszek aluminio... zobacz szczegóły wpisu »

SUR-WTÓR skup surowców wtórnych warszawa

SUR-WTÓR skup surowców wtórny »

Skup złomu metalowego oraz makulatury bądź recykling kabli miedzianych w okolicy Warszawy dostępny jest przy użyciu przedsiębiorstwa SUR-WTÓR Sp. z o. o.. Przedsiębiorstwo od 1990 ... zobacz szczegóły wpisu »

Usuń Gruz - wywóz gruzu i śmieci Poznań

Usuń Gruz - wywóz gruzu i śmi »

Usuń Gruz to firma zajmująca się profesjonalnym wywozem gruzu i innych odpadów budowlanych/poremontowych. Obszar usług obejmuje miasto Poznań, jak i okoliczne miejscowości na teren... zobacz szczegóły wpisu »