Amigo Automaty do napojów gorących, automaty do kawy w Warszawie

Amigo Automaty do napojów gorących, automaty do kawy w Warszawie Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Automaty elektroniczne do snack'ów firmy NOVA pozwalają na sprzedaż produktów opakowanych jak batony, czekolady, ciastka oraz soków w kartonikach, petów (butelek plastikowych do 0,5 l) oraz puszek. Automaty te {wyposażone|posiadają} są w chłodziarki zapewniające odpowiednią temperaturę dla produktów wsadowych. Firma NOVA zajmuje się również produkcją prostych mechanicznych automatów zwanych dyspenzerami. Są to małe automaty do powieszenia na ścianie służące do sprzedaży produktów w małych kartonikach np. środki higieniczne, produkty spożywcze, rajstopy itp.
Aparaty wrzutowe do automatów, jakie {proponujemy|posiadamy} w naszej ofercie, przyjmują wszystkie polskie monety, wydają resztę, przystosowane są do pracy dodatkowo z żetonami, kartami, kluczami. Każdy wrzutnik przygotowany jest do pracy z nowymi monetami EURO, co nie naraża w przyszłości na dodatkowe koszty. Każdy wrzutnik zapamiętuje w określonym czasie jakie monety przez niego przepłynęły, elektroniczny tester zapewnia o braku przepływu monet fałszywych. Posiadamy również w sprzedaży żetony oraz klucze magnetyczne przystosowane dodatkowo do pracy z wrzutnikami. Praca z nimi pozwala na fundowanie określonej ilości napojów z równoczesną pracą wrzutnika na bilon.
{Specjalizujemy|Zajmujemy} się w budowaniu i obsłudze sieci automatów samosprzedających,
oferujących klientom kompleksowy dostęp do napojów gorących, przekąsek
i napojów zimnych w miejscach pracy, wypoczynku, nauki.

  • Tytuł wpisu: Amigo Automaty do napojów gorących, automaty do kawy w Warszawie
  • Adres witryny: www.amigo-automaty.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.11.2009 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (35 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przystawka do szlifowania rur

Przystawka do szlifowania rur »

Przystawka do szlifierek kątowych z regulacją obrotówREGRA to przyrząd przeznaczony do szlifowania i polerowania rur. Jej główne cechy to możliwość szlifowania i polerowania stali ... zobacz szczegóły wpisu »

Penny-Dobroszyce: mechanizacje tartaków, pakowanie

Penny-Dobroszyce: mechanizacj »

Firma Penny-Dobroszyce oferuje kompletne wyposażenie zakładów drzewnych w linie do manipulacji surowca, sortowania desek oraz całą gamę obrabiarek do drewna. W uzupełnieniu tej ofe... zobacz szczegóły wpisu »

Napędy do bram, ekrany projekcyjne

Napędy do bram, ekrany projek »

Jesteśmy firmą, której 50 letnie doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że zaufało nam już tysiące ludzi i firm. Cały czas się rozwijamy. Obecnie mamy ponad 60 przedstawicielstw w... zobacz szczegóły wpisu »

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem »

Zakład istnieje w obecnej formie prawnej od 1989 r. i powstał na bazie przekształcenia warsztatu ślusarskiego działającego od 1959 roku. Zakład stopniowo rozszerzał wielkość i zakr... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzęt laboratoryjny

Sprzęt laboratoryjny »

sprzęt laboratoryjny - Kompleksowe wyposażenie firm produkcyjnych i laboratoriów: waga laboratoryjna, wagi laboratoryjne, magnetronik, destylarka, cieplarki laboratoryjne, spiromet... zobacz szczegóły wpisu »

sprężyny gazowe, sprężyny do tłoczników

sprężyny gazowe, sprężyny do »

Jeżeli szukasz solidnego dostawcy części, Twoja firma związana jest z działem automatyka przemysłowa to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy RAF. Jesteśmy firma, która dział... zobacz szczegóły wpisu »

Frezowanie - Frez - Pol

Frezowanie - Frez - Pol »

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą obróbką mechaniczną elementów metalowych różnymi metodami jak Polerowanie, Nitowanie, Toczenie, Spawanie, Wiercenie, Frezowanie i wiele innyc... zobacz szczegóły wpisu »

Maszyny do sitodruku

Maszyny do sitodruku »

Jeśli szukasz profesjonalnych maszyn poligraficznych dla swojej firmy przemysłowej, to trafiłeś doskonale. Nasza firma Keller zajmuje się dystrybucją takich urządzeń. Przydadzą się... zobacz szczegóły wpisu »

CASTOR: myjnie przemysłowe, myjnie ultradźwiękowe

CASTOR: myjnie przemysłowe, m »

Specjalizujemy się w doborze innowacyjnych technik mycia i odtłuszczania w oparciu o ekologiczne środki chemiczne oraz myjnie przemysłowe produkowane wg KNOW-HOW opracowanego przez... zobacz szczegóły wpisu »