Amigo Automaty do napojów gorących, automaty do kawy w Warszawie

Amigo Automaty do napojów gorących, automaty do kawy w Warszawie Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Automaty elektroniczne do snack'ów firmy NOVA pozwalają na sprzedaż produktów opakowanych jak batony, czekolady, ciastka oraz soków w kartonikach, petów (butelek plastikowych do 0,5 l) oraz puszek. Automaty te {wyposażone|posiadają} są w chłodziarki zapewniające odpowiednią temperaturę dla produktów wsadowych. Firma NOVA zajmuje się również produkcją prostych mechanicznych automatów zwanych dyspenzerami. Są to małe automaty do powieszenia na ścianie służące do sprzedaży produktów w małych kartonikach np. środki higieniczne, produkty spożywcze, rajstopy itp.
Aparaty wrzutowe do automatów, jakie {proponujemy|posiadamy} w naszej ofercie, przyjmują wszystkie polskie monety, wydają resztę, przystosowane są do pracy dodatkowo z żetonami, kartami, kluczami. Każdy wrzutnik przygotowany jest do pracy z nowymi monetami EURO, co nie naraża w przyszłości na dodatkowe koszty. Każdy wrzutnik zapamiętuje w określonym czasie jakie monety przez niego przepłynęły, elektroniczny tester zapewnia o braku przepływu monet fałszywych. Posiadamy również w sprzedaży żetony oraz klucze magnetyczne przystosowane dodatkowo do pracy z wrzutnikami. Praca z nimi pozwala na fundowanie określonej ilości napojów z równoczesną pracą wrzutnika na bilon.
{Specjalizujemy|Zajmujemy} się w budowaniu i obsłudze sieci automatów samosprzedających,
oferujących klientom kompleksowy dostęp do napojów gorących, przekąsek
i napojów zimnych w miejscach pracy, wypoczynku, nauki.

  • Tytuł wpisu: Amigo Automaty do napojów gorących, automaty do kawy w Warszawie
  • Adres witryny: www.amigo-automaty.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.11.2009 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.4/10 (34 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Galwanizacja

Galwanizacja »

Strona firmy Elbit, której podstawą wszystkich usług jest galwanizacja oraz jej podtypy. Proponujemy Państwu złocenie, srebrzenie, anodowanie a także wiele innych. Nasze doświadcze... zobacz szczegóły wpisu »

dojarki przewodowe

dojarki przewodowe »

Firma Dream oferuje szeroką gamę części do dojarek miedzy innymi dojarki i cześci renomowanej irlandzkiej firmy PEARSON. Oferowane przez nas produkty: gumy strzykowe, pompy membran... zobacz szczegóły wpisu »

Przecinarki taśmowe

Przecinarki taśmowe »

Klaeger to niemiecka firma, której urządzenia i przecinarki taśmowe o najwyższej jakości produkowane są aż od osiemdziesięciu lat.Jakość to główny atut przecinarek Klaeger. Konstru... zobacz szczegóły wpisu »

Damatech rozwiązania dla przemysłu - projektowanie, wykonanie, serwis, przeglądy, naprawy

Damatech rozwiązania dla prze »

DAMATECH oferuje linie transportowe i urządzenia technologiczne - projektowanie, montaż, sterowanie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Integrujemy procesy produkcji poprzez ofero... zobacz szczegóły wpisu »

Napędy do bram, ekrany projekcyjne

Napędy do bram, ekrany projek »

Jesteśmy firmą, której 50 letnie doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że zaufało nam już tysiące ludzi i firm. Cały czas się rozwijamy. Obecnie mamy ponad 60 przedstawicielstw w... zobacz szczegóły wpisu »

Wyposażenie sklepów, regały sklepowe - Produs.pl

Wyposażenie sklepów, regały s »

Sklep Produs działa na rynku od wielu lat i zaopatruje w wózki sklepowe wiele marketów znanych i lubianych Firm. Produkty dostępne w naszym sklepie są na najwyższym poziomie. W bog... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki paletowe

Wózki paletowe »

Promag S.A. jest grupą kapitałową, która obejmuje trzy branże związane z transportem magazynowym. Promag S.A. to firma zajmująca się kompleksowym wyposażaniem magazynów, to u niej ... zobacz szczegóły wpisu »

APM PROFIL automaty produkcyjne

APM PROFIL automaty produkcyj »

Zespół APM PROFIL rozpoczynając projekt w pierwszej kolejności stawia na jakość oraz prostotę rozwiązań oraz rzetelność zastosowanych technologii. Swoje usługi polecają firmom prod... zobacz szczegóły wpisu »

Wojtera. PPU. elementy izolacyjne generatora

Wojtera. PPU. elementy izolac »

PPU Marek Wojtera to lider w dziedzinie obróbki metali, tworzyw sztucznych i obróbki ślusarskiej. Firma działa na rynku od 1996 roku oraz posiada bogate doświadczenie i grono zaufa... zobacz szczegóły wpisu »