Agencja PR

Agencja PR Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Działania Public Relations mogą przynieść firmie mnóstwo korzyści. Jednak by tak się stało, powinni się nimi zajmować wykwalifikowani eksperci. Jest to wyjątkowo ważne na rynku B2B. Agencja PR ARH Partners specjalizuje się w pomaganiu firmom business to business. Spore doświadczenie w tej dziedzinie zgromadziliśmy, obsługując spółki w wielu różnych branż, w tym: IT, consulting, franczyza i inne. Wierzymy, że wyspecjalizowanie w obsłudze jedynie firm B2B gwarantuje nam w tej dziedzinie przewagę nad agencjami PR B2C. Inicjatywy PR B2B bardzo się różnią od B2C. Przede wszystkim, wymagają posługiwania się profesjonalnym, biznesowym językiem. Oczekują tego zarówno media ekonomiczne i branżowe, jak i odbiorcy działań komunikacyjnych B2B, czyli przedsiębiorcy, prezesi i specjaliści. Przedsiębiorstwa z sektora B2B często nie zauważają korzyści, jakie zapewniają im działania PR. W praktyce mają do dyspozycji mnóstwo skutecznych Pr-owskich narzędzi. Do najczęściej stosowanych zaliczane są informacje prasowe, przygotowywanie konferencji prasowych oraz budowanie biura prasowego. Ponadto, należy dbać o dobre i trwałe relacje z dziennikarzami. Na witrynie www.arhpartners.pl znajduje się wiele interesujących materiałów dotyczących marketingu i PR B2B, np.: artykuły, case studies, materiały multimedialne i inne. Zamieściliśmy tam ponadto listę przedsiębiorstw, którym nasza agencja PR pomagała właściwie planować i organizować działania PR-owskie. Oprócz tego, są tam dane kontaktowe naszych specjalistów. Warto dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Państwa przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktowania się z ARH Partners.

  • Tytuł wpisu: Agencja PR
  • Adres witryny: arhpartners.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 20.05.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mizura Company - tworzenie stron

Mizura Company - tworzenie st »

Agencja Reklamowa Mizura Company - Witamy Serdecznie! Zajmujemy się tworzenie stron internetowych, logotypów, identyfikacji wizualnej jak i także grafiki reklamowej. Nie obce są na... zobacz szczegóły wpisu »

Darmowa Reklama Stron Internetowych

Darmowa Reklama Stron Interne »

Darmowa reklama w internecie. Dodając swoją stronę do toplisty zwiękasz jej popularność za darmo.Za umieszczenie strony w Topliście nie pobierane są żadne opłaty. Toplista to znako... zobacz szczegóły wpisu »

KoszePodChoinke.pl I ekskluzywne delikatesowe kosze świąteczne

KoszePodChoinke.pl I ekskluzy »

KoszePodChoinke.pl I kosze noworoczne I upominkowe I okolocznościowe I pod choinkę IWyjątkowa oferta korporacyjnych koszy świątecznych, upominkowych koszy delikatesowych dla najbar... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja Reklamy QSmedia | poligrafia, gadżety reklamowe, strony www, reklama wizualna, Kielce

Agencja Reklamy QSmedia | pol »

Agencja Reklamy QSmedia to zespół młodych ludzi, których połączyła pasja do tworzenia. Zapewniamy kompleksową obsługę reklamową firm - od projektowania graficznego (szeroko pojęta ... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi

Usługi »

GlobalBrand Institute Warszawa, woj. mazowieckie - agencja PR. usługi firmy to: public relations (usługi PR), reklama ATL i BTL, branding, doradztwo marketingowe, wprowadzanie prod... zobacz szczegóły wpisu »

Roznoszenie ulotek - kolportaż ulotek

Roznoszenie ulotek - kolporta »

Jako, iż jesteśmy firmą specjalizująca się w branży reklamowej, proponujemy Państwu ofertę, która ma na celu rozreklamowanie waszej firmy, działalności jak i również produktów czy ... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja reklamowa z gwarancją jakości - Kraków

Agencja reklamowa z gwarancją »

Dzięki pomocy naszych fachowców wypromujesz swoją firmę, usługę lub produkt szybko, skutecznie, profesjonalnie. Z bogatą ofertą naszych usług, takich jak reklama świetlna czy rekla... zobacz szczegóły wpisu »

Copywriter

Copywriter »

Strona copywritera zwanego Kosiarzem Pomysłów. Copywriter prezentuje na stronie zdobyte nagrody i wyróżnienia. Demonstruje swoje pomysły na nazwy firm, slogany, koncepcje kampanii ... zobacz szczegóły wpisu »

Grupa Amako

Grupa Amako »

Grupa Amako działa na rynku brandingu od 15 lat. Firma mieści się na krakowskim Prądniku Białym, gdzie zajmuje się kompleksowym dbaniem o wizerunek przedsiębiorstw. Dbając o markę ... zobacz szczegóły wpisu »