Agencja PR

Agencja PR Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Działania Public Relations mogą przynieść firmie mnóstwo korzyści. Jednak by tak się stało, powinni się nimi zajmować wykwalifikowani eksperci. Jest to wyjątkowo ważne na rynku B2B. Agencja PR ARH Partners specjalizuje się w pomaganiu firmom business to business. Spore doświadczenie w tej dziedzinie zgromadziliśmy, obsługując spółki w wielu różnych branż, w tym: IT, consulting, franczyza i inne. Wierzymy, że wyspecjalizowanie w obsłudze jedynie firm B2B gwarantuje nam w tej dziedzinie przewagę nad agencjami PR B2C. Inicjatywy PR B2B bardzo się różnią od B2C. Przede wszystkim, wymagają posługiwania się profesjonalnym, biznesowym językiem. Oczekują tego zarówno media ekonomiczne i branżowe, jak i odbiorcy działań komunikacyjnych B2B, czyli przedsiębiorcy, prezesi i specjaliści. Przedsiębiorstwa z sektora B2B często nie zauważają korzyści, jakie zapewniają im działania PR. W praktyce mają do dyspozycji mnóstwo skutecznych Pr-owskich narzędzi. Do najczęściej stosowanych zaliczane są informacje prasowe, przygotowywanie konferencji prasowych oraz budowanie biura prasowego. Ponadto, należy dbać o dobre i trwałe relacje z dziennikarzami. Na witrynie www.arhpartners.pl znajduje się wiele interesujących materiałów dotyczących marketingu i PR B2B, np.: artykuły, case studies, materiały multimedialne i inne. Zamieściliśmy tam ponadto listę przedsiębiorstw, którym nasza agencja PR pomagała właściwie planować i organizować działania PR-owskie. Oprócz tego, są tam dane kontaktowe naszych specjalistów. Warto dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Państwa przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktowania się z ARH Partners.

  • Tytuł wpisu: Agencja PR
  • Adres witryny: arhpartners.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 20.05.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

ESTETLANS Studio Reklamy w Łodzi zaprasza. Pełna gama działań reklamowych.

ESTETLANS Studio Reklamy w Ło »

Firma zajmuje się:- projektowaniem wizerunku,- tworzeniem marki,- reklamą wizualną,- poligrafią,- wystawiennictwem, itp.Grafika reklamowa, logo, druki, ulotki, wizytówki, plakaty, ... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja Reklamowa, dystrybutor luster

Agencja Reklamowa, dystrybuto »

Jeśli w jakimś stopniu jesteś niezadowolony ze swojej agencji reklamowej.Jeśli nie wiesz do kogo się zwrócić, potrzebujesz porady jak być zauważonym i dobrze postrzeganym.Zwróć się... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja reklamowa Ząbki

Agencja reklamowa Ząbki »

Agencja reklamowa Ząbki: FAZA Studio o wieloletnim stażu zachęca do odwiedzenia swojej witryny internetowej. Naszą specjalnością są opracowania graficzne i projekty w zakresie rekl... zobacz szczegóły wpisu »

GRAFDESIGN - Agencja reklamowa

GRAFDESIGN - Agencja reklamow »

Firma powstała w 2010 roku, jako ambitni młodzi ludzie z doświadczeniem chcemy wyjść na przeciw Państwa wymaganiom i tworzyć reklamę pełną pasji, efektywną i zarazem efektowną. W k... zobacz szczegóły wpisu »

WAJB - Wideofilmowanie Częstochowa, Filmy promocyjne

WAJB - Wideofilmowanie Często »

Firma WAJB specjalizuje się produkcją filmów wideo dla biznesu z głównym naciskiem na potrzeby Internetu.W atrakcyjny sposób zaprezentujemy Twoją firmę, produkt, usługę, proces tec... zobacz szczegóły wpisu »

Eryk Mistewicz - rozmowa-rzeka z Michałem Karnowskim

Eryk Mistewicz - rozmowa-rzek »

Eryk Mistewicz i jego rozmowa-rzeka z Michałem Karnowskim została wydana w 2010 roku nakładem wydawnictwa Czerwone i Czarne . "Anatomia władzy", bo o tej książce mowa, ... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja reklamowa Larido. Projektowanie graficzne.

Agencja reklamowa Larido. Pro »

Larido Agencja Reklamowa. Projekty graficzne, katalogi produktów, foldery, ulotki, reklama prasowa, fotografia reklamowa, strony internetowe, kubki reklamowe, logotypy, panoramy wi... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja PR

Agencja PR »

Tworzymy i wdrażamy dedykowane strategie PR. Do każdego Klienta czy projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, dostosowując najefektywniejsze biznesowo narzędzia komunikacyjne do c... zobacz szczegóły wpisu »

Targetowanie kampanii - Runprime Media

Targetowanie kampanii - Runpr »

Skuteczna reklama firmy w Internecie to podstawa. Zadbaj o dobrą promocję, spraw, aby Twoja firma była rozpoznawalna i pozyskiwała nowych klientów. Runprime Media oferuje liczne us... zobacz szczegóły wpisu »