Agencja PR

Agencja PR Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Działania Public Relations mogą przynieść firmie mnóstwo korzyści. Jednak by tak się stało, powinni się nimi zajmować wykwalifikowani eksperci. Jest to wyjątkowo ważne na rynku B2B. Agencja PR ARH Partners specjalizuje się w pomaganiu firmom business to business. Spore doświadczenie w tej dziedzinie zgromadziliśmy, obsługując spółki w wielu różnych branż, w tym: IT, consulting, franczyza i inne. Wierzymy, że wyspecjalizowanie w obsłudze jedynie firm B2B gwarantuje nam w tej dziedzinie przewagę nad agencjami PR B2C. Inicjatywy PR B2B bardzo się różnią od B2C. Przede wszystkim, wymagają posługiwania się profesjonalnym, biznesowym językiem. Oczekują tego zarówno media ekonomiczne i branżowe, jak i odbiorcy działań komunikacyjnych B2B, czyli przedsiębiorcy, prezesi i specjaliści. Przedsiębiorstwa z sektora B2B często nie zauważają korzyści, jakie zapewniają im działania PR. W praktyce mają do dyspozycji mnóstwo skutecznych Pr-owskich narzędzi. Do najczęściej stosowanych zaliczane są informacje prasowe, przygotowywanie konferencji prasowych oraz budowanie biura prasowego. Ponadto, należy dbać o dobre i trwałe relacje z dziennikarzami. Na witrynie www.arhpartners.pl znajduje się wiele interesujących materiałów dotyczących marketingu i PR B2B, np.: artykuły, case studies, materiały multimedialne i inne. Zamieściliśmy tam ponadto listę przedsiębiorstw, którym nasza agencja PR pomagała właściwie planować i organizować działania PR-owskie. Oprócz tego, są tam dane kontaktowe naszych specjalistów. Warto dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Państwa przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktowania się z ARH Partners.

  • Tytuł wpisu: Agencja PR
  • Adres witryny: arhpartners.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 20.05.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.9/10 (7 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Agencja Reklamowa Mediatura - Koszalin

Agencja Reklamowa Mediatura - »

Głównymi produktami są : wydruki solwentowe,druk offsetowy, oklejanie samochodów, kasetony świetlne, litery przestrzenne, pylony i totemy reklamowe, litery podświetlane, stojaki re... zobacz szczegóły wpisu »

Before

Before »

Before to firma badawcza, zajmująca się nowoczesnymi i nowatorskimi badaniami reklam w rozbudowanych modelach eksperymentalnych w trybie low-involvement i naturalnej symulacji kont... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja modelek Poznań

Agencja modelek Poznań »

Agencja, którą mogą Państwo poznać zajmuje się zaopatrywaniem klientów w zakresie modelingu oraz reklamy. W zależności od potrzeb organizują pokazy mody, sesje zdjęciowe oraz obsłu... zobacz szczegóły wpisu »

strony internetowe z CMS

strony internetowe z CMS »

Intensys to wszechstronna agencja interaktywna. Wykorzystujemy nasze umiejętności i doświadczenie do kreowania wizerunku firm w Internecie poprzez tworzenie firmowych stron interne... zobacz szczegóły wpisu »

Levitah Design | Studio Interaktywne

Levitah Design | Studio Inter »

Levitah Design | Studio Interaktywne. Tak, to jest właściwy link. Świeża firma, ze świeżym podejściem i świeżymi pomysłami - Czy nie tego szukasz? Tworzymy strony www, świadczymy u... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja reklamowa łódź

Agencja reklamowa łódź »

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem który stawia na świeże rozwiązania.Specjalizujemy się w tworzeniu identyfikacji, stron www oraz materiałów reklamowych.Naszym głównym hasłem ... zobacz szczegóły wpisu »

NEXT CREATIONS - Studio Graficzne

NEXT CREATIONS - Studio Grafi »

NEXT CREATIONS to studio, które oferuje kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętego projektowania, budowania wizerunku i reklamy. Tworzymy kompleksowe systemy identyfikacji wizu... zobacz szczegóły wpisu »

MediaPress

MediaPress »

MediaPress - Firma, w której ofercie znajdziesz banery reklamowe, plakaty reklamowe, druk wielkoformatowy oraz wiele innych. Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową, dla której ni... zobacz szczegóły wpisu »

Promocja w sieci

Promocja w sieci »

Specjalnością naszej agencji Public Relations są kompleksowe działania związane z promocją firm – jeżeli poszukujesz kogoś, kto będzie mógł zapewnić ci w tej dziedzinie profesjonal... zobacz szczegóły wpisu »