www.littlekrasnoludki.com - www.littlekrasnoludki.com

www.littlekrasnoludki.com - www.littlekrasnoludki.com Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Niepubliczne przedszkole językowe. Opieka nad dziećmi w małych grupach, wykwalifikowany personel, przyjazne środowisko, piękne wnętrze, plac zabaw. Serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Przedszkole znajduje się w zacisznej dzielnicy Pabianic, bardzo blisko od Łodzi.

  • Tytuł wpisu: www.littlekrasnoludki.com - www.littlekrasnoludki.com
  • Adres witryny: www.littlekrasnoludki.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 20.07.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.0/10 (6 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przedszkole Mińsk Mazowiecki

Przedszkole Mińsk Mazowiecki »

Świat Odkrywców to przedszkole mieszczące się w Mińsku Mazowieckim. Dysponuje specjalną salą przeznaczoną do zabaw ruchowych, gdzie dzieci mogą nieskrępowanie się bawić, ćwiczyć or... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Warszawa - wyszukiwarka

Przedszkole Warszawa - wyszuk »

Jeśli nadszedł ten czas żeby posłać dziecko do przedszkola, na pewno stajesz przed tym trudnym wyborem, do jakiej placówki je posłać. Czy to będzie przedszkole Warszawa czy inne mi... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Wałbrzych

Przedszkole Wałbrzych »

"Jedyneczka" - Przedszkole w Wałbrzychu zaprasza rodziców z okolic do zapisów na rok szkolny 2012/2013 do naszych placówek. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę, która pozw... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole w Świebodzicach, Wałbrzychu

Przedszkole w Świebodzicach, »

Zapraszamy wszystkich rodziców z okolic Świebodzić oraz Wałbrzycha do odwiedzenia platformy internetowej skupiającej w sobie prywatne przedszkola z tej właśnie okolicy. Do wyboru m... zobacz szczegóły wpisu »

Kluby malucha

Kluby malucha »

Witamy na naszej stronie - Mini Misie w Warszawie - prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną (żłobki Warszawa) oraz wychowawczo dydaktyczną (punkt przedszk... zobacz szczegóły wpisu »

SKARBUSIE Placówka przedszkolna

SKARBUSIE Placówka przedszkol »

Przedszkole niepubliczne Skarbusie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 2-óch do 5-ciu lat. Nasza kadra doświadczonych oraz bardzo dobrze wykwalifikowanych nauczycielek dba zaró... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatne przedszkole Poznań

Prywatne przedszkole Poznań »

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją prywatnego przedszkola językowo- artystycznego Lisek Urwisek. Jesteśmy obecni w branży od paru lat, dlatego też śmiało możemy p... zobacz szczegóły wpisu »

www.przedszkolawarszawy.pl

www.przedszkolawarszawy.pl »

Jeśli chcesz posłać swoją pociechę do miejsca, które oferuje edukacje przed szkołą, to portal Przedszkola Warszawy to idealne miejsce do zapoznania się z placówkami z Warszawy. Na ... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole i Żłobek - Oruńska Akademia

Przedszkole i Żłobek - Oruńsk »

Placówka wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych miasta Gdańsk. Podlegamy pod Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Wydział Edukacji Miasta Gdańsk. Dzieci pięcioletnie mają u nas możliw... zobacz szczegóły wpisu »