Wielowymiarowe analizy statystyczne

Wielowymiarowe analizy statystyczne Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Firma Promediana to zespół specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie pozwalające na opracowywanie wyników badań psychologicznych, socjologicznych, a także z takich dziedzin jak medycyna, edukacja czy farmacja. Z pomocy Promediany skorzystać mogą nie tylko firmy i instytucje, ale również studenci, którzy na potrzeby pracy dyplomowych przeprowadzali ankiety czy sondaże. Szczegółowa oferta, wraz z orientacyjnym cennikiem usług, dostępna jest bezpośrednio na stronie Promediany.

  • Tytuł wpisu: Wielowymiarowe analizy statystyczne
  • Adres witryny: statystyka-ankieta.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.01.2016 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.2/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Studia Kraków

Studia Kraków »

Krakowski serwis informacyjny prezentujący największe uczelnie, kierunki jak Zdrowie w najlepszej uczelni. Atrakcyjny kierunek studiów spowoduje, że studia będą przyjemnością, dlat... zobacz szczegóły wpisu »

Statystyka - badania statystyczne

Statystyka - badania statysty »

Strona poświęcona jest statystyce. Zawiera wyjaśnienie podstawowych terminów statystycznych. Omówione są na stronie rodzaje badań statystycznych, etapy badań statystycznych, rodzaj... zobacz szczegóły wpisu »

Team coaching

Team coaching »

Uważasz, że zarządzana przez ciebie grupa nie jest wydajna? Może powinieneś zabrać się za siebie, proponujemy doskonałe szkolenia menedżerskie, które będą niezapomniane i oczywiści... zobacz szczegóły wpisu »

AlgorytmSukcesu.pl sukces, samorealizacja, rozwój osobisty

AlgorytmSukcesu.pl sukces, sa »

Portal o zasadach osiągania sukcesu w dowolnej dziedzinie życia zawodowego oraz sfery osobistej.Znajdziesz w nim wyczerpujące opracowania z takich zagadnień jak samorealizacja, fil... zobacz szczegóły wpisu »

Prace magisterskie. Dyplomowa pomoc!

Prace magisterskie. Dyplomowa »

Większość z nas zastanawiają się, czy zlecanie napisania pracy licencjackiej, magisterskiej czy też inżynierskiej jest dobrym pomysłem. Najchętniej każdy wzięliby to na własne bark... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia menedżerskie, miękkie, biznesowe

Szkolenia menedżerskie, miękk »

Oferujemy szkolenia dla kadry menedżerskiej, dla działów sprzedaży, dla sekretarek i asystentek. Z zakresu negocjacji, interpersonalne i z zarządzania. Projekty biznesowe tworzymy ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski online gramatyka i testy

Angielski online gramatyka i »

Eteacher.pl to strona przygotowana z myślą o osobach pragnących podszkolić swoje umiejętności językowe w języku angielskim, znajdują się tu materiały zarówno dla użytkowników począ... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole i Żłobek - Oruńska Akademia

Przedszkole i Żłobek - Oruńsk »

Placówka wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych miasta Gdańsk. Podlegamy pod Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Wydział Edukacji Miasta Gdańsk. Dzieci pięcioletnie mają u nas możliw... zobacz szczegóły wpisu »

TimeToTalk - szkoła języka angielskiego w Toruniu

TimeToTalk - szkoła języka an »

Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem? Zajrzyj do nas – gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom! Skąd to wiemy? Ponieważ naszą ofertę ... zobacz szczegóły wpisu »