UTH im. Heleny Chodkowskiej

UTH im. Heleny Chodkowskiej Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Szukasz profesjonalnej uczelni oferującej wysokiej jakości usługi edukacyjne? Koniecznie zapoznaj się z ofertą UTH. Znajdziesz tam studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe oferowane na wielu kierunkach i specjalnościach. Wykwalifikowana kadra naukowa zapewnia najlepsze standardy nauczania. Nie czekaj i sprawdź sam!

  • Tytuł wpisu: UTH im. Heleny Chodkowskiej
  • Adres witryny: www.uth.edu.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 24.01.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.0/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Uczelnie w Warszawie

Uczelnie w Warszawie »

Jeżeli szukasz miejsca w sieci, w którym bez problemu wyłowisz z gąszczu Internetu, interesujące kierunki studiów, dobre szkoły językowe, czy zapewniające zawód szkoły policealne t... zobacz szczegóły wpisu »

Logistyka studia

Logistyka studia »

Decydując się na naszą placówkę z pewnością znajdziesz posadę w swoim zawodzie. Będzie to znacznie łatwiejsze, jeżeli zdecydujesz się na Wyższą Szkołę Logiki, ponieważ przygotujemy... zobacz szczegóły wpisu »

Studia licencjackie

Studia licencjackie »

Specjalna strona internetowa zadedykowana wszystkim tym, którzy szukają dla siebie idealnego kierunku do studiowania. Gdy nie wiesz, co wybrać, w takim przypadku zapraszamy już ter... zobacz szczegóły wpisu »

Studia podyplomowe dofinansowane

Studia podyplomowe dofinansow »

Bezpłatny informator dotyczący studiów podyplomowych dostępnych na wszystkich uczelniach w całej Polsce. Z nami możesz od ręki sprawdzić, gdzie można studiować i poszerzać zasób sw... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoły policealne

Szkoły policealne »

Nowoczesny portal poświęcony edukacji wyższej. Nie wiesz, co zrobić ze sobą po maturze i poszukujesz odpowiedniej inspiracji? Jeśli tak, postaw na nasz portal, a znajdziesz na nim ... zobacz szczegóły wpisu »

Uczelnie w Szczecinie

Uczelnie w Szczecinie »

Oferta naszej uczelni do doskonałe warunki studiowania na pięciu kierunkach w trybach licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Nasza uczelnia zdobywała uznanie oraz renomę jak... zobacz szczegóły wpisu »

WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY DLA EUROPY

WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY »

Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to ciągły rozwój własnej świadomości w połączeniu z kompleksową wiedzą oraz praktyką to gwarancja, że wszystkie przeszkody i bariery, które ... zobacz szczegóły wpisu »

Informatyka studia | www.wszib.edu.pl

Informatyka studia | www.wszi »

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie to uczelnia, która oferuje studia I i II stopnia oraz wiele ciekawych kursów i szkoleń. Informatyka studia? Pasjonatów tej dziedzi... zobacz szczegóły wpisu »

SAN - Społeczna Akademia Nauk

SAN - Społeczna Akademia Nauk »

San. edu. pl to strona jednej z najpopularniejszych uczelni niepublicznych w naszym kraju – Społecznej Akademii Nauk. Przeprowadzamy rekrutację on-line, dzięki czemu możesz łatwiej... zobacz szczegóły wpisu »