Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa

Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Bardzo często zdobycie nowej ciekawej pracy powiązane jest z płynną znajomości języka obcego na odpowiednio wysokim poziomie.

Nauka angielskiego w Warszawie to możliwość podniesienia swoich językowych kwalifikacji nawet o kilka poziomów. Można zdecydować się na jeden z kilku kursów i rozwijać swoją wiedzę z pomocą najlepszych lektorów. Nauka odbywa się w miłej atmosferze i w niedużych grupach. Szkoła językowa z Warszawy w centrum to dobry wybór dla zapracowanych.

Zajęcia odbywają się w korzystnych godzinach, a lokalizacja w dogodnym miejscu miasta sprawia, że dojazd na lekcje jest bardzo prosty właściwie z każdego punku stolicy. Naucz się rosyjskiego na terenie Warszawy jeszcze w tym roku.

Inne zalety:

Kursy polskiego dla cudzoziemców
Ciekawe rabaty
Dogodna lokalizacja

Kontakt telefoniczny:
tel. 22 111 50 64
tel. 502 085 343
tel. 505 414 887

  • Tytuł wpisu: Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa
  • Adres witryny: together-school.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 06.08.2015 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Languauge Partner - Angielski Dla Firm Warszawa

Languauge Partner - Angielski »

Jeśli Państwa firma poszukuje profesjonalnego kursu językowego, to Language Partner spełni wszelkie Państwa oczekiwania w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofert... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci »

Zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które ukończyły szósty rok życia będą prowadzone w naszej szkole cztery razy w tygodniu po dwie godziny. Postanowiliśmy rozszerzyć program, ponieważ ... zobacz szczegóły wpisu »

Fce

Fce »

Strona do nauki angielskiego w formie testów. Interaktywne testy na stronie przygotowują głównie do egzaminów Cambridge - Fce, Cae i Cpe. Testy stworzone są w formacie egzaminu na ... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumacz niemiecki

Tłumacz niemiecki »

Nasze biuro Lingua-Projekt zajmuje się tłumaczeniem języka niemieckiego pisemnie oraz ustnie. W zakres tłumaczenia pisemnego wchodzi tłumaczenie stron www, dokumentacji, tłumaczeni... zobacz szczegóły wpisu »

Podręczniki szkolne

Podręczniki szkolne »

Już niedługo Twoja matura, a stres nie daje Ci normalnie funkcjonować? W takim wypadku musisz zrobić wszystko, by zatrzymać nerwy, gdyż jak wiadomo są one bardzo złym doradcą. Mówi... zobacz szczegóły wpisu »

JP SOLUTIONS SP. Z O.O.

JP SOLUTIONS SP. Z O.O. »

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą warszawskiej szkoły językowej Centrum Europy, specjalizującej się w organizacji kursów oraz realizacji internacjonalnych i krajowyc... zobacz szczegóły wpisu »

LANGUAGE FOR BUSINESS SP. Z O.O.

LANGUAGE FOR BUSINESS SP. Z O »

Rozmaite sprawne moduły kursów albo szkoleń językowych dla firm oraz partnerów biznesowych (też w wersji intensywnego kursu języka obcego lub szkolenia w trybie e-learning) propono... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski kursy indywidualne w mieście Łódź

Angielski kursy indywidualne »

Aby nauka języka obcego była skuteczna niezbędny jest odpowiedni nauczyciel. Dlatego szkoła Toledo dokłada wszelkich starań, by wszyscy nasi lektorzy byli doświadczonymi i energicz... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła językowa na Ochocie Studio Linguistico

Szkoła językowa na Ochocie St »

Kursy języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego w Warszawie. Lekcje indywidualne i w bardzo małych grupach zapewniają skuteczność nauki języka obcego. Dobieramy ... zobacz szczegóły wpisu »