Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa

Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Bardzo często zdobycie nowej ciekawej pracy powiązane jest z płynną znajomości języka obcego na odpowiednio wysokim poziomie.

Nauka angielskiego w Warszawie to możliwość podniesienia swoich językowych kwalifikacji nawet o kilka poziomów. Można zdecydować się na jeden z kilku kursów i rozwijać swoją wiedzę z pomocą najlepszych lektorów. Nauka odbywa się w miłej atmosferze i w niedużych grupach. Szkoła językowa z Warszawy w centrum to dobry wybór dla zapracowanych.

Zajęcia odbywają się w korzystnych godzinach, a lokalizacja w dogodnym miejscu miasta sprawia, że dojazd na lekcje jest bardzo prosty właściwie z każdego punku stolicy. Naucz się rosyjskiego na terenie Warszawy jeszcze w tym roku.

Inne zalety:

Kursy polskiego dla cudzoziemców
Ciekawe rabaty
Dogodna lokalizacja

Kontakt telefoniczny:
tel. 22 111 50 64
tel. 502 085 343
tel. 505 414 887

  • Tytuł wpisu: Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa
  • Adres witryny: together-school.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 06.08.2015 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Languauge Partner - Angielski Dla Firm Warszawa

Languauge Partner - Angielski »

Jeśli Państwa firma poszukuje profesjonalnego kursu językowego, to Language Partner spełni wszelkie Państwa oczekiwania w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofert... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci »

Zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które ukończyły szósty rok życia będą prowadzone w naszej szkole cztery razy w tygodniu po dwie godziny. Postanowiliśmy rozszerzyć program, ponieważ ... zobacz szczegóły wpisu »

DEMOSTENES kursy językowe

DEMOSTENES kursy językowe »

Żeby poprawić komunikację Twoich pracowników z zagranicznymi klientami, zapisz ich na kurs językowy do Centrum Językowego Demostenes. Szkoła aranżuje kursy w detalach skrojone do W... zobacz szczegóły wpisu »

ABC szkoła językowa

ABC szkoła językowa »

Chcemy przedstawić Państwu firmę ABC - tłumaczenia i kursy niderlandzkie z siedzibą w Trójmieście. Wykonujemy profesjonalne i solidne usługi w obrębie tłumaczeń w języku niderlandz... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Gdańsk

Angielski Gdańsk »

Chciałbyś poczynić zmiany we własnym życiu? Lubisz rozwijać swoje umiejętności oraz zdolności? Jeśli tak, to prawdopodobnie zaciekawi cię angielski Gdańsk. Z pomocą naszej szkoły, ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski kursy indywidualne w mieście Łódź

Angielski kursy indywidualne »

Aby nauka języka obcego była skuteczna niezbędny jest odpowiedni nauczyciel. Dlatego szkoła Toledo dokłada wszelkich starań, by wszyscy nasi lektorzy byli doświadczonymi i energicz... zobacz szczegóły wpisu »

Po rosyjsku

Po rosyjsku »

Strona ta dedykowana jest osobom zainteresowanym nauką języka rosyjskiego. Można na niej znaleźć wpisy z materiałami pomocnymi w nauce języka rosyjskiego. Strona podzielona jest na... zobacz szczegóły wpisu »

Korepetycje niemiecki Sosnowiec

Korepetycje niemiecki Sosnowi »

Powinieneś zdobyć umiejętności z zakresu języków obcych? Jeśli tak, to realizowane przez nas korepetycje niemiecki Sosnowiec to wspaniały wybór. W naszych szeregach znajduje zatrud... zobacz szczegóły wpisu »

Alfa-Omega - prace po angielsku

Alfa-Omega - prace po angiels »

Alfa-Omega to profesjonalny serwis, w którym znajdziesz fachową oraz rzetelną pomoc w pisaniu prac po angielsku. Pomoc obejmuje prace licencjackie jak i magisterskie, a także różne... zobacz szczegóły wpisu »