Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa

Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Bardzo często zdobycie nowej ciekawej pracy powiązane jest z płynną znajomości języka obcego na odpowiednio wysokim poziomie.

Nauka angielskiego w Warszawie to możliwość podniesienia swoich językowych kwalifikacji nawet o kilka poziomów. Można zdecydować się na jeden z kilku kursów i rozwijać swoją wiedzę z pomocą najlepszych lektorów. Nauka odbywa się w miłej atmosferze i w niedużych grupach. Szkoła językowa z Warszawy w centrum to dobry wybór dla zapracowanych.

Zajęcia odbywają się w korzystnych godzinach, a lokalizacja w dogodnym miejscu miasta sprawia, że dojazd na lekcje jest bardzo prosty właściwie z każdego punku stolicy. Naucz się rosyjskiego na terenie Warszawy jeszcze w tym roku.

Inne zalety:

Kursy polskiego dla cudzoziemców
Ciekawe rabaty
Dogodna lokalizacja

Kontakt telefoniczny:
tel. 22 111 50 64
tel. 502 085 343
tel. 505 414 887

  • Tytuł wpisu: Together-School.pl Nauka angielskiego Warszawa
  • Adres witryny: together-school.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 06.08.2015 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Angielski online gramatyka i testy

Angielski online gramatyka i »

Eteacher.pl to strona przygotowana z myślą o osobach pragnących podszkolić swoje umiejętności językowe w języku angielskim, znajdują się tu materiały zarówno dla użytkowników począ... zobacz szczegóły wpisu »

Fce

Fce »

Strona do nauki angielskiego w formie testów. Interaktywne testy na stronie przygotowują głównie do egzaminów Cambridge - Fce, Cae i Cpe. Testy stworzone są w formacie egzaminu na ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Białystok

Angielski Białystok »

Nasza szkoła nauki angielskiego to najlepsze miejsce w Białymstoku, gdzie możesz zacząć uczyć się tego właśnie języka. Na kursy zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Prowadzi... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski online

Angielski online »

Zajmujemy się nauką języków obcych. Oferujemy kursy dostosowane do twoich potrzeb i umiejętności. Wystarczy posiadać komputer z podłączeniem do Internetu oraz wykupić dostęp do pla... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski dla pilotów i kontrolerów

Angielski dla pilotów i kontr »

“Angielski-ICAO.pl więcej niż Level 4” to profesjonalna szkoła lotniczego języka angielskiego. Specjalizujemy się w przygotowywaniu pilotów oraz kontrolerów ruchu lotniczego do egz... zobacz szczegóły wpisu »

Po angielsku - język angielski dla każdego

Po angielsku - język angielsk »

Strona Po Angielsku dedykowana jest internautom zainteresowanym nauką języka angielskiego. Znajdziesz na niej pomocne teksty dotyczące tego języka. Podzielono ją na 5 odrębnych dzi... zobacz szczegóły wpisu »

Lloyd Woodley Szkoła językowa Łódź English

Lloyd Woodley Szkoła językowa »

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lloyd Woodley English Language Centre to pierws... zobacz szczegóły wpisu »

OSTERREICH INSTITUT intensywne kursy niemieckiego

OSTERREICH INSTITUT intensywn »

Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie szkoła języków obcych Osterreich Institut zaprasza na kursy języka niemieckiego. Organizujemy kursy dla młodzieży, konwersacje, kursy przygot... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe dla słuchaczy z miasta Warszawa

Kursy językowe dla słuchaczy »

Aby nauka języka obcego była skuteczna niezbędna jest odpowiednia atmosfera w miejscu nauki. Dodatkowo odpowiednio zindywidualizowany program nauczania, ciekawe formy nauki, małe g... zobacz szczegóły wpisu »