Tłumacz Skanujący

Tłumacz Skanujący Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

WordDrive zajmuje się importowaniem tłumaczy elektronicznych WizCom Technologies. Za pośrednictwem ze sklepu internetowego można nabyć nowoczesne tłumacze skanujące. To niepozorne urządzenie jest wygodne a ponadto pozwala zyskać wiele czasu. Jego zasada działania jest niebywale prosta. Nie musisz nawet wpisywać danego zwrotu. Wystarczy zeskanować tekst posługując się głowicą optyczną aby już za chwilę poznać jego tłumaczenie. Ten translator jest w stanie przetłumaczyć nie tylko pojedynczy wyraz ale również dłuższe frazy. Pozwala również poznać właściwą wymowę słów. Tłumacz elektroniczny jest naprawdę pojemny. W swojej pamięci może zmieścić nawet 160 tysięcy słów. Translator angielskiego jest stosunkowo nieduży, ma nieskomplikowaną klawiaturę i łatwe w obsłudze menu. Tekst można wpisywać również samodzielnie. Wyrazy oraz frazy mają proste a jednocześnie zwięzłe definicje. Tłumacz skanujący jest niebywale przydatny podczas nauki właściwej wymowy. Słowniki elektroniczne można zamawiać bezpośrednio ze strony sklepu oraz telefonicznie. Translatory są dostarczane firmą kurierską w czasie dwóch dni roboczych. Towar ma 2 letni okres gwarancyjny. Translatory można również testować przed zakupem w czasie 10 dni.

Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (18 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Angielski

Angielski »

Nauka angielskiego od podstaw. Informacje na temat nauki i nauczania języka angielskiego. Tylko w naszym serwisie codziennie nowe słówko, nowy test, oraz ćwiczenie z gramatyki. Naj... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka-Slowek.pl - szybka nauka słówek z języka angielskiego

Nauka-Slowek.pl - szybka nauk »

Nauka-Slowek.pl to społecznościowy serwis e-learningowy, służący do szybkiej nauki słówek z języka angielskiego. Przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów, maturzystów i stude... zobacz szczegóły wpisu »

Język angielski

Język angielski »

Witaj na forum języka angielskiego, istniejemy w sieci od prawie roku i od tego czasu pomogliśmy już ponad ćwierci tysiąca osób. Dołącz do nich rejestrując się na forum. Poza samą ... zobacz szczegóły wpisu »

EP Edukacja Pozaszkolna

EP Edukacja Pozaszkolna »

EP Edukacja Pozaszkolna - Szkoła jest dla Uczniów. Prowadzimy kursy maturalne, językowe oraz kursy przygotowujące do studiówUWAGA MATURZYSTO!!!Zapraszamy na kursy przygotowujące do... zobacz szczegóły wpisu »

Ruslan.pl - Kursy jezykowe, jezyk angielski, niemiecki, rosyjski, Wroclaw

Ruslan.pl - Kursy jezykowe, j »

Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe ( jezyk angielski, jezyk niemiecki, jezyk rosyjski) oraz korepetycje (jezyk polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Języków Obcych Planet

Szkoła Języków Obcych Planet »

Szkoła Językowa Planet w Radzyminie zaprasza na kursy językowe.Nasza firma, która istnieje od 1997 r., specjalizuje się w szkoleniach językowych dla dzieci młodzieży i dorosłych.Or... zobacz szczegóły wpisu »

Angielskie-slowka.pl

Angielskie-slowka.pl »

Serwis internetowy do nauki słówek z wykorzystaniem inteligentnego systemu powtórek. System ocenia poziom znajomości słówka na podstawie ilości prawidłowych odpowiedzi w czterech r... zobacz szczegóły wpisu »

język niemiecki konin, język rosyjski konin

język niemiecki konin, język »

nauka angielski konin, angielski dla dzieci konin, język hiszpański konin, wynajem pomieszczeń wykładowych w koninie, kursy językowe konin, szkoła językowa, język niemiecki konin, ... zobacz szczegóły wpisu »

SkyBLUE

SkyBLUE »

Skyblue, to nowa jakość w nauce języków obcych. Zaufaj doświadczeniu i skontaktuj się z prywatnym trenerem, który zadba o Ciebie na każdym etapie edukacji po to, abyś szybko zaczął... zobacz szczegóły wpisu »