tęczowy ogród- dwujęzyczna szkoła podstawowa

tęczowy ogród- dwujęzyczna szkoła podstawowa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Wyszukujesz odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka? A może wyróżniającej się wysokim poziomem nauczania szkoły podstawowej? Jeżeli tak, zapoznaj się z propozycją Centrum Edukacji Wielojęzykowej. Dwujęzyczne Przedszkole „Tęczowy Ogród” umożliwi Twojemu dziecku odpowiednie przygotowanie do rozpoczęcia szkoły podstawowej w trybie dwujęzycznym czyli poprzez jednoczesną naukę języka polskiego i angielskiego. Dla dzieci w wieku 7-12 lat skierowana jest Propozycja Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej „Tęczowy Ogród”, w której obowiązujący w Polskie program nauczania, prowadzony jest również w formie dwujęzycznej, kontynuując naukę języka angielskiego. Placówki mają na celu uzyskanie przez dziecko świadomości istnienia języka obcego, innych kultur oraz funkcjonowania w środowisku dwujęzycznym. Twoje kwalifikację i znajomość języka angielskiego możesz doskonalić w Szkole Języków Obcych „Greenwich. School of English”.

  • Tytuł wpisu: tęczowy ogród- dwujęzyczna szkoła podstawowa
  • Adres witryny: teczowyogrod.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 17.12.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.8/10 (6 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fabryka Języka Szkoła Języków Obcych w Koluszkach - Angielski Koluszki, Hiszpański

Fabryka Języka Szkoła Języków »

Szkoła języków Obcych Fabryka Języka w Koluszkach. Oferuje kursy językowe z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego. Fabryka Języka oferuje także kursy dla dzi... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Indywidualnie Warszawa

Angielski Indywidualnie Warsz »

Eltee.pl to szkoła angielskiego - Angielski Indywidualnie Warszawa - z dojazdem do Klienta. Dzięki angielski indywidualnie w Eltee.pl szybko nauczysz się swobodnej komunikacji po a... zobacz szczegóły wpisu »

Germanicus.pl

Germanicus.pl »

Germanicus to ugruntowana marka na rynku szkoleń językowych. Zapraszamy osoby chcące nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, czy hiszpańskiego. Różne stopnie tr... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs hiszpańskiego warszawa

Kurs hiszpańskiego warszawa »

Jeżeli szukasz kursu języka hiszpańskiego w Warszawie, nie mogłeś trafić lepiej! Nasza szkoła Machina Edukacyjna specjalizuje się w nauce tego właśnie języka. Oferujemy kursy dla d... zobacz szczegóły wpisu »

Po angielsku - język angielski dla każdego

Po angielsku - język angielsk »

Strona Po Angielsku dedykowana jest internautom zainteresowanym nauką języka angielskiego. Znajdziesz na niej pomocne teksty dotyczące tego języka. Podzielono ją na 5 odrębnych dzi... zobacz szczegóły wpisu »

JP SOLUTIONS SP. Z O.O.

JP SOLUTIONS SP. Z O.O. »

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą warszawskiej szkoły językowej Centrum Europy, specjalizującej się w organizacji kursów oraz realizacji internacjonalnych i krajowyc... zobacz szczegóły wpisu »

Hiszpański Częstochowa Espanol Directo.

Hiszpański Częstochowa Espano »

Centrum Kształcenia Języków Obcych College Częstochowa dąży do doskonałości w kształceniu języka hiszpańskiego, niemieckiego i angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych zatrudniają... zobacz szczegóły wpisu »

Po niemiecku

Po niemiecku »

Strona dedykowana uczniom szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, oraz osobom zainteresowanym nauką języka niemieckiego. Znajdują się na niej materiały dotyczące języka angielskieg... zobacz szczegóły wpisu »

angielski Łomianki

angielski Łomianki »

Czy angielski musi być nudny? Nie! Kursy angielskiego, które przygotowaliśmy w naszej szkole językowej są starannie przemyślane i zaplanowane. Zalety kursów językowych to dobra zab... zobacz szczegóły wpisu »