szkoła językowa Wrocław

szkoła językowa Wrocław Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Jedna z najlepszych szkół języków obcych we Wrocławiu. Super szkoła, która zaskoczy cię jakością nauczania. Uczymy prawie każdego języka. Oferujemy kursy angielskiego Wrocław w domu klienta. Nasza doświadczona kadra nauczycielska nauczy języka nawet osób, które mają problemy z przyswajaniem języków osób. Nasze metody dydaktyczne gwarantują postęp w nauce i to w niedużym okresie. Oferujemy również szkolenia językowe dla firm Wrocław. Zadzwoń pod numer tele 71 788 97 17 i zamów sobie najlepszy kurs językowy we Wrocławiu.

  • Tytuł wpisu: szkoła językowa Wrocław
  • Adres witryny: www.kursybest.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 03.09.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.7/10 (24 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Daunpol-Pilot - mapy drogowe, atlasy samochodowe, przewodnik turystyczny, mapy ścienne, atlasy miast

Daunpol-Pilot - mapy drogowe, »

Wydawnicto kartograficzne Daunpol oferuje mapy: ścienne, drogowe. Atlasy: miast, samochodwe, dla dzieci.Do zadań naszego zespołu, należy tworzenie map, planów i atlasów. Gwarancją ... zobacz szczegóły wpisu »

Wydawnictwo naukowe

Wydawnictwo naukowe »

Wydawnictwo naukowe absorbujące się publikacją książek o tematyce akademickiej. W naszej wieloletniej znajomości drukarskiej i redakcyjnej udało nam się wydać setki książek i czaso... zobacz szczegóły wpisu »

księgarnia naukowo-techniczna Margines.pl

księgarnia naukowo-techniczna »

Księgarnia Margines.pl to olbrzymi asortyment książek technicznych i naukowych. W swojej ofercie księgarnia Margines.pl posiada książeki z takich dziedzin jak: Elektronika, Automat... zobacz szczegóły wpisu »

Ćwiczenia na dysleksję

Ćwiczenia na dysleksję »

Koniec kłopotów z dysleksją! Normy ortograficzne są dla wielu ludzi bardzo zawiłe a także niezrozumiałe. Wspomnianych obywateli jest coraz więcej, toteż nie należy unikać tego tem... zobacz szczegóły wpisu »

Pedagogika Śląsk- Górnośląska WSP

Pedagogika Śląsk- Górnośląska »

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach to doskonałe zaplecze dydaktyczne, wykwalifikowana, renomowana kadra oraz jakość kształcenia n... zobacz szczegóły wpisu »

Wesoła szkoła klasa 2

Wesoła szkoła klasa 2 »

W naszym sklepie internetowym czeka na ciebie ogromny wybór tanich podręczników szkolnych i akademickich. Znajdziesz między innymi tutaj podręczniki do szkół podstawowych, gimnazjó... zobacz szczegóły wpisu »

Wydawnictwo Prawnicze Oficyna MM

Wydawnictwo Prawnicze Oficyna »

Oficyna MM istnieje na rynku już od ponad 12 lat. Główna działalność wydawnictwa to profesjonalne publikacje ukierunkowane na nauczycieli oraz dyrektorów szkół i placówek oświatowy... zobacz szczegóły wpisu »

www.powr.pl - marynistyka

www.powr.pl - marynistyka »

Nasze wydawnictwo zajmuje się w zwykle publikowaniem książek związanych z morzem i tematami pokrewnymi. Tematami, które znajdują się w ofercie naszego wydawnictwa są na przykład ma... zobacz szczegóły wpisu »