Sala szkoleniowa Poznań

Sala szkoleniowa Poznań Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Sala29 jest kompleksem dwóch pomieszczeń, który może być idealną alternatywą dla przedsiębiorstw organizujących wieloosobowe szkolenia. Znajduje się on w samym sercu Poznania. Można tu dojechać każdym dostępnym transportem. Osoby pozostające w Poznaniu na szkoleniu odbywającym się przez parę dni, maja do dyspozycji szeroką bazę noclegowa w pobliżu sal. Przygotowane sale konferencyjne poznań są wszechstronnie zaopatrzone w potrzebny i zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny. Przy jego użyciu możliwe jest przeprowadzenie fachowego i w pełni satysfakcjonującego szkolenia. Korzystający ze sprzętu nie ponoszą żadnych dodatkowych dopłat związanych z jego użytkowaniem. Uczestnicy spotkań mają do swojej dyspozycji bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu. Naszym klientom oferujemy wliczony w cenę stół z napojami oraz słodkościami. Wszystko uzupełniamy według potrzeb uczestników szkoleń.

  • Tytuł wpisu: Sala szkoleniowa Poznań
  • Adres witryny: sala29.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.06.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.8/10 (6 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

testy do policji

testy do policji »

Ogólne testy do policji. Teksty ułatwiają podjąć oferty pracy w policji, do szkółek policyjnych. Rekrutacja odbywa się co kilka miesięcy.... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne Kadry Centrum Edukacyjno-Wydawnicze

Profesjonalne Kadry Centrum E »

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, rachunkowości i finansów, a także zarządzania przedsiębiorstwem.Programy szkoleń są tworzone z uwag... zobacz szczegóły wpisu »

korekta lingwistyczna rosyjski

korekta lingwistyczna rosyjsk »

Zajmujemy się korektą lingwistyczną oraz redakcją tekstów w języku rosyjskim. Świadczymy również porady językowe.Do Państwa dyspozycji mamy zespół doświadczonych filologów oraz tłu... zobacz szczegóły wpisu »

FM GROUP

FM GROUP »

Miło mi Cię powitać, gdyż Twoje zainteresowanie to dla nas dowód zaufania i poważnego stosunku do tego typu działalności. Jak niebawem zobaczysz system do którego chcielibyśmy Cię ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy szybkiego czytania

Kursy szybkiego czytania »

Szybko się uczyć i szybko czytać czyż nie brzmi to pięknie a zarazem niewiarydodnie!? Zapewne niejeden powie że tak ale my jesteśmy zdania że jest to jak najbardziej możliwe. W jak... zobacz szczegóły wpisu »

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne »

Wchodząc do wnętrza naszego obiektu konferencyjnego od razu poczujesz, że masz do czynienia z profesjonalistami. Jesteśmy hotelem, który na rynku konferencyjnym funkcjonuje już kil... zobacz szczegóły wpisu »

nowa podstawa programowa

nowa podstawa programowa »

Szkolenia edukacyjne w RODN. Najwyższa jakość pracy w bardzo atrakcyjnej cenie. Zajęcia prowadzimy w oparciu o nowoczesne metody edukacyjne, które są ciekawsze od tradycyjnych. Zat... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut Olsztyn - Kursy trenerów

Instytut Olsztyn - Kursy tren »

Nasz instytut od wielu lat szkoli kadry trenerskie w różnych dziedzinach sportu. Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia trenerów fitness, jeździectwa, pływania, kulturystyki i wiel... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy na wózki widłowe Konin - BHP Ekspert

Kursy na wózki widłowe Konin »

Firma BHP Ekspert zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizuje się w organizacji szkoleń BHP oraz kursów na wózki widłowe. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy bądź u klien... zobacz szczegóły wpisu »