Przedszkole Wałbrzych

Przedszkole Wałbrzych Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

"Jedyneczka" - Przedszkole w Wałbrzychu zaprasza rodziców z okolic do zapisów na rok szkolny 2012/2013 do naszych placówek. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę, która pozwoli na swobodny rozwój Państwa dzieci. Na stronie internetowej umożliwiliśmy zapisy dzieci online - poprzez wypełnienie formularza i ankiety zamieszczonych na stronie www.

Oceń ten wpis!

Ocena: 4.3/10 (12 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przedszkole Niepubliczne Bajkoland w Gdyni

Przedszkole Niepubliczne Bajk »

Przedszkole niepubliczne „Bajkoland” w Gdyni to kameralne i nowoczesne przedszkole, czynne od 6.00 do 18.00. Nasze przedszkole jest stworzone przede wszystkim z myślą o dziecku i j... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole w Świebodzicach, Wałbrzychu

Przedszkole w Świebodzicach, »

Zapisy do przedszkoli "Koniczynka" ruszyły. Zapraszamy w związku z tym wszystkich rodziców do zgłoszeń. Nasze przedszkola oferują Państwu profesjonalną kadrę nauczycielsk... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole w Świebodzicach, Wałbrzychu

Przedszkole w Świebodzicach, »

Zapraszamy wszystkich rodziców z okolic Świebodzić oraz Wałbrzycha do odwiedzenia platformy internetowej skupiającej w sobie prywatne przedszkola z tej właśnie okolicy. Do wyboru m... zobacz szczegóły wpisu »

uczymypolskiego.at - przedszkole Polskie Wiedeń

uczymypolskiego.at - przedszk »

Polskie przedszkole i szkoła w Wiedniu zaprasza do zapisu na zajęcia z języka Polskiego, historii oraz kultury Polskiej. Twoje dziecko nawet na obczyźnie nie zapomni o swojej ojczy... zobacz szczegóły wpisu »

BRZDĄC Opieka nad małymi dziećmi

BRZDĄC Opieka nad małymi dzie »

Chcesz zapisać swoje dziecko do przedszkola? Koniecznie weź pod uwagę, działającą już od niemal dwudziestu lat na obszarze Wrocławia, placówkę Brzdąc. Gwarantujemy, że zapewnimy Tw... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkola w Rzeszowie

Przedszkola w Rzeszowie »

Rzeszów jest stolica województwa podkarpackiego. Jednym się podoba innym mniej, jednak większość z nas stwierdzi, że miasto jest dosyć czyste i sprawia wrażenie ekologicznego. To w... zobacz szczegóły wpisu »

Tęczowa Kraina. Prywatne przedszkole

Tęczowa Kraina. Prywatne prze »

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Centrum Opieki Nad Małym Dzieckiem Tęczowa Kraina, Prywatne Przedszkole i Żłobek. Działamy w dwóch lokalizacjach w Wołomini... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Mińsk Mazowiecki

Przedszkole Mińsk Mazowiecki »

Nasze przedszkole jest położone na wsi, w okolicy spokojnej i  pełnej zieleni.  Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych, w godzinach od 6. 30  do 18. 0... zobacz szczegóły wpisu »

przedszkole anglojęzyczne

przedszkole anglojęzyczne »

Zapisz swoje dziecko do przedszkola językowego http://thamesbritishschool. pl/ w którym porozumiewamy się w języku angielskim, wszystkie dzieci porozumiewają się tylko i włącznie w... zobacz szczegóły wpisu »