Przedszkole niepubliczne ABC Płock

Przedszkole niepubliczne ABC Płock Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Przedszkole niepubliczne ABC w Płocku to miejsce idealne dla dzieci w każdym wieku. Dostosowane do poziomu rozwoju i wieku grupy przedszkolne oraz wykwalifikowana kadra to klucz do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Nasze niepubliczne przedszkole dba nie tylko o edukację, ale także wychowanie dziecka współpracując w wielu kwestiach z rodzicami. Dbamy także o komfort pracy rodziców, dlatego nasze prywatne przedszkole w Płocku jest czynne przez 12 godzin dziennie, dzięki czemu rodzice bez pośpiechu mogą odebrać dziecko po ciężkim dniu pracy. Osoby zainteresowane usługami naszego przedszkola zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w placówce, która mieści się przy ulicy Granicznej w Płocku.

  • Tytuł wpisu: Przedszkole niepubliczne ABC Płock
  • Adres witryny: www.przedszkoleplock.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.09.2017 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.0/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przedszkole Mińsk Mazowiecki

Przedszkole Mińsk Mazowiecki »

Świat Odkrywców to przedszkole mieszczące się w Mińsku Mazowieckim. Dysponuje specjalną salą przeznaczoną do zabaw ruchowych, gdzie dzieci mogą nieskrępowanie się bawić, ćwiczyć or... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Niepubliczne Pociecha - Pszczyna

Przedszkole Niepubliczne Poci »

Strona internetowa Przedszkola Niepublicznego Pociecha w pszczyniePrzedszkole, niepubliczne przedszkole, pociecha, dzieci, przedszkola w pszczynie, przedszkole pszczyna, pszczyna p... zobacz szczegóły wpisu »

Zaczarowany Ołówek - zajęcia plastyczne

Zaczarowany Ołówek - zajęcia »

Firma prowadzi Warsztaty Artystyczne dla dzieci. Organizowane, dla przedszkoli, zajęcia to nie tylko plastyka, ale podróż dziecka poprzez techniki i materiały używane przez dorosły... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkola w Świebodzicach, w Wałbrzychu

Przedszkola w Świebodzicach, »

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stron internetowych naszych prywatnych przedszkoli w wałbrzychu czy świebodzicach. Na stronach znajdziemy wiele ciekawych i szczegółowych infor... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatne przedszkole "Babcina Kraina"

Prywatne przedszkole "Ba »

W naszym przedszkolu prywatnym w Katowicach w ramach czesnego mamy wiele dodatkowych zajęć dla maluchów jak basen, gimnastyka korekcyjna, lekcje tańca, zajęcia plastyczne, teatraln... zobacz szczegóły wpisu »

uczymypolskiego.at - przedszkole Polskie Wiedeń

uczymypolskiego.at - przedszk »

Polskie przedszkole i szkoła w Wiedniu zaprasza do zapisu na zajęcia z języka Polskiego, historii oraz kultury Polskiej. Twoje dziecko nawet na obczyźnie nie zapomni o swojej ojczy... zobacz szczegóły wpisu »

BRZDĄC Opieka nad małymi dziećmi

BRZDĄC Opieka nad małymi dzie »

Chcesz zapisać swoje dziecko do przedszkola? Koniecznie weź pod uwagę, działającą już od niemal dwudziestu lat na obszarze Wrocławia, placówkę Brzdąc. Gwarantujemy, że zapewnimy Tw... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatne przedszkole Poznań

Prywatne przedszkole Poznań »

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją prywatnego przedszkola językowo- artystycznego Lisek Urwisek. Jesteśmy obecni w branży od paru lat, dlatego też śmiało możemy p... zobacz szczegóły wpisu »

Tęczowa Kraina. Prywatne przedszkole

Tęczowa Kraina. Prywatne prze »

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Centrum Opieki Nad Małym Dzieckiem Tęczowa Kraina, Prywatne Przedszkole i Żłobek. Działamy w dwóch lokalizacjach w Wołomini... zobacz szczegóły wpisu »