przedszkola rzeszów

przedszkola rzeszów Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

"Tęczowa Kraina" to prywatne przedszkole w Krośnie i Rzeszowie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Państwu podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego przedszkola dla Państwa dzieci. Na stronie został pokazany budynek przedszkola, jego kolorowe wnętrze, specjalnie przystosowane dla przedszkolaków. W naszych placówkach stosujemy dbamy o bezpieczeństwo dzieci poczynając od doboru specjalnych farb, elementów wyposażenia, po monitoring obiektu, który zwiększa bezpieczeństwo maluchów. Na stronie internetowej znajdą Państwo informacje o naszej kadrze z krótkimi wypowiedziami przedszkolanek. Nasze przedszkole umożliwia dzieciom rozwijanie swoich pasji, zainteresować poprzez różne zajęcia dodatkowe oraz dba o prawidłowy rozwój dziecka.

  • Tytuł wpisu: przedszkola rzeszów
  • Adres witryny: teczowakraina.edu.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 26.05.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.3/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

przedszkole rzeszów

przedszkole rzeszów »

Witam Państwa bardzo serdecznie. Chciałabym zaprosić rodziców maluchów do naszego przedszkola w Rzeszowie. Dla naszych uroczych maluchów mamy dobrą zabawę oraz różnorodność zajęć r... zobacz szczegóły wpisu »

Zaczarowany Ołówek - zajęcia plastyczne

Zaczarowany Ołówek - zajęcia »

Firma prowadzi Warsztaty Artystyczne dla dzieci. Organizowane, dla przedszkoli, zajęcia to nie tylko plastyka, ale podróż dziecka poprzez techniki i materiały używane przez dorosły... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole "Mali Odkrywcy" w Chorzowie

Przedszkole "Mali Odkryw »

Niepubliczne przedszkole "Mali Odkrywcy" mieszczące się w budynku "Wesołego Poranka" w Chorzowie przy ul. Powstańców 68. Przedszkole rozpoczyna działalność od 1... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Kraków

Przedszkole Kraków »

Zapraszamy wszystkich rodziców do odwiedzenia naszego prywatnego przedszkola zlokalizowanego w Krakowie do zapisów swoich dzieci. Wybierając nasze przedszkole macie Państwo pewność... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Integracyjne Jesteśmy Razem Lębork

Przedszkole Integracyjne Jest »

W naszym przedszkolu gwarantujemy pogodne, radosne, beztroskie dzieciństwo, gdzie nauka wydaje się zabawą, a zabawa jest przyjemnością.Zespół doświadczonych i twórczych pedagogów p... zobacz szczegóły wpisu »

PRZEDSZKOLE PROMYK niepubliczne przedszkole

PRZEDSZKOLE PROMYK niepublicz »

Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze warunki do nauki i rozwoju indywidualnego? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zapewni wi... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Swarzędz

Przedszkole Swarzędz »

Rodziców przedszkolaków zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkoli publicznych zlokalizowanych w Swarzędzu. Nasze placówki działają pod nazwą Jarzębinka, ale w rzeczywistośc... zobacz szczegóły wpisu »

www.przedszkolawarszawy.pl

www.przedszkolawarszawy.pl »

Jeśli chcesz posłać swoją pociechę do miejsca, które oferuje edukacje przed szkołą, to portal Przedszkola Warszawy to idealne miejsce do zapoznania się z placówkami z Warszawy. Na ... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole i Żłobek - Oruńska Akademia

Przedszkole i Żłobek - Oruńsk »

Placówka wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych miasta Gdańsk. Podlegamy pod Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Wydział Edukacji Miasta Gdańsk. Dzieci pięcioletnie mają u nas możliw... zobacz szczegóły wpisu »