Prywatne przedszkole Poznań

Prywatne przedszkole Poznań Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją prywatnego przedszkola językowo- artystycznego Lisek Urwisek. Jesteśmy obecni w branży od paru lat, dlatego też śmiało możemy powiedzieć, że naszym priorytetem jest najlepsza praktyka i patronat nad dobrem najmłodszych. Nad naszą placówką piecze sprawuje Kuratorium Oświaty w Poznaniu, a bogaty program nauczania zawiera ogólnopaństwowe wytyczne, ale także wszelkie propozycje specjalistów ze sfery pedagogiki przedszkolnej oraz psychologii wieku przedszkolnego. Dzięki takiemu podejściu do prowadzenia placówki przedszkolnej, mamy możliwość by naszym milusińskim zagwarantować wiele pozycji w naszym planie, rozwijające zabawy, a co najważniejsze wyspecjalizowaną obsługę pedagogiczną. Nieustannie doszkalamy się, a także poprawiamy przedszkole Lisek Urwisek, chcemy, by wiedzieli Państwo, że Lisek Urwisek to godne polecenia prywatne przedszkole w Swarzędzu. Zobacz dobry wpis.

  • Tytuł wpisu: Prywatne przedszkole Poznań
  • Adres witryny: www.lisek-urwisek.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.07.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.2/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Prywatne przedszkole Warszawa, prywatny żłobek Warszawa

Prywatne przedszkole Warszawa »

Tygryski - żłobek i przedszkole w Warszawie - zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami i starszymi dziećmi. Nasze Dzieci spędzają tu czas radośnie i bezpiecznie. Prz... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Mińsk Mazowiecki

Przedszkole Mińsk Mazowiecki »

Świat Odkrywców to przedszkole mieszczące się w Mińsku Mazowieckim. Dysponuje specjalną salą przeznaczoną do zabaw ruchowych, gdzie dzieci mogą nieskrępowanie się bawić, ćwiczyć or... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole "Mali Odkrywcy" w Chorzowie

Przedszkole "Mali Odkryw »

Niepubliczne przedszkole "Mali Odkrywcy" mieszczące się w budynku "Wesołego Poranka" w Chorzowie przy ul. Powstańców 68. Przedszkole rozpoczyna działalność od 1... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Kraków

Przedszkole Kraków »

Zapraszamy wszystkich rodziców do odwiedzenia naszego prywatnego przedszkola zlokalizowanego w Krakowie do zapisów swoich dzieci. Wybierając nasze przedszkole macie Państwo pewność... zobacz szczegóły wpisu »

Strony internetowe przedszkoli

Strony internetowe przedszkol »

Dzięki stronie internetowej, przedszkole może zarówno wiele zyskać jak i stracić. Zadbana i regularnie aktualizowana witryna, pomaga w budowie odpowiedniego wizerunku placówki. Jeś... zobacz szczegóły wpisu »

Kluby malucha

Kluby malucha »

Witamy na naszej stronie - Mini Misie w Warszawie - prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną (żłobki Warszawa) oraz wychowawczo dydaktyczną (punkt przedszk... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole i Żłobek - Oruńska Akademia

Przedszkole i Żłobek - Oruńsk »

Placówka wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych miasta Gdańsk. Podlegamy pod Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Wydział Edukacji Miasta Gdańsk. Dzieci pięcioletnie mają u nas możliw... zobacz szczegóły wpisu »

Spanglish Przedszkole językowe Warszawa

Spanglish Przedszkole językow »

Niepubliczne przedszkole Spanglish to przedszkole jakie Warszawa rekomenduje z myślą o rozwoju językowym dzieci. Spanglish od wielu lat cieszy się doskonałą reputacją jako najlepsz... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole niepubliczne ABC Płock

Przedszkole niepubliczne ABC »

Przedszkole niepubliczne ABC w Płocku to miejsce idealne dla dzieci w każdym wieku. Dostosowane do poziomu rozwoju i wieku grupy przedszkolne oraz wykwalifikowana kadra to klucz do... zobacz szczegóły wpisu »