Korepetycje, nauka, Poznań - Poznański Bank Korepetycji

Korepetycje, nauka, Poznań - Poznański Bank Korepetycji Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Poznański Bank Korepetycji, serwis korepetycji stworzony z myślą o mieszkańcach Poznania, poszukujących korepetytora z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia oraz z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, polskiego... i nie tylko.
Osoby udzielające korepetycji w prosty i szybki sposób będą mogły zamieszczać oraz zarządzać swoimi ogłoszeniami. Każde ogłoszenie może zostać dodane na 7,14,21 dni. Dzięki temu w serwisie znajdują się wyłącznie aktualne ogłoszenia korepetycji.
Korepetytor dodając ogłoszenie wybiera swoją macierzystą dzielnice, tj. miejsce w którym mieszka. Nie znaczy to, iż w tym miejscu udziela korepetycji - korepetytor wybiera czy udziela korepetycji u ucznia, u korepetytora, online, czy będzie to dowolne miejsce.
Serwis szczególnie przydatny jest maturzystą. Osoby przygotowujące się do matury chętnie korzystają z korepetycji a nie mogą pozwolić sobie na stratę czasu związanego z dojazdem przez całe miasto do korepetytora. Dlatego nasz serwis główny nacisk kładzie na kojarzenie ludzi z tej samej dzielnicy, mieszkający blisko siebie.

Zapraszamy wszystkich korepetytorów do dodawania ogłoszeń w serwisie Poznańskiego Banku Korepetycji.

  • Tytuł wpisu: Korepetycje, nauka, Poznań - Poznański Bank Korepetycji
  • Adres witryny: korepetycje.poznan.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.03.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.8/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Educhata - Korepetycje

Educhata - Korepetycje »

Masz problemy w szkole? Nie potrafisz sam uporać się z zaległościami? Szukasz doświadczonej osoby, która szybko i skutecznie przygotuje Ciebie lub Twoje dziecko do egzaminów, klasó... zobacz szczegóły wpisu »

hosting dla korepetytorów + subdomena korki.co

hosting dla korepetytorów + s »

Korki.co jest portalem dedykowanym Korepetytorom.Tylko u nas, za jedyne 10 pln miesięcznie, otrzymasz:- własną subdomenę Twoja_Nazwa.korki.co- hosting na własną stonę WWW- promocję... zobacz szczegóły wpisu »

ARCANA Pracownia Plastyczna

ARCANA Pracownia Plastyczna »

kursy i lekcje w pracowni ARCANAZajęcia w pracowni plastycznej ARCANA odbywają się pod bacznym okiem artysty plastyka. W cenę wszystkich naszych lekcji wliczone są niezbędne materi... zobacz szczegóły wpisu »

EP Edukacja Pozaszkolna

EP Edukacja Pozaszkolna »

EP Edukacja Pozaszkolna - Szkoła jest dla Uczniów. Prowadzimy kursy maturalne, językowe oraz kursy przygotowujące do studiówUWAGA MATURZYSTO!!!Zapraszamy na kursy przygotowujące do... zobacz szczegóły wpisu »

RK Usługi Edukacyjne

RK Usługi Edukacyjne »

RK Usługi Edukacyjne to najwyższej jakości nauczanie indywidualne (z dojazdem do Klienta) oraz szkolenia językowe dla firm. Firma świadczy usługi z języka angielskiego, języka niem... zobacz szczegóły wpisu »

Ruslan.pl - Kursy jezykowe, jezyk angielski, niemiecki, rosyjski, Wroclaw

Ruslan.pl - Kursy jezykowe, j »

Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe ( jezyk angielski, jezyk niemiecki, jezyk rosyjski) oraz korepetycje (jezyk polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). ... zobacz szczegóły wpisu »

Francuski Lublin

Francuski Lublin »

Learnfun to serwis z ogłoszeniami o korepetycjach w Lublinie. Ogłoszeniodawcy mogą wybierać spośród dwunastu kategorii, w których można zamieścić swoją ofertę – między innymi język... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs rysunku Kraków

Kurs rysunku Kraków »

Szkoła rysunku odręcznego MDK-kurs rysunku Kraków zaprasza na kurs rysunku w roku szkolnym oraz Wakacyjny kurs rysunku w Krakowie. Lekcje odbywają się w pracowni w centrum Krakowa ... zobacz szczegóły wpisu »

Korepetycje rachunkowość | Subito

Korepetycje rachunkowość | Su »

Zapewne każdy w swoich życiu napisała już prace i doskonale wie, iż jej napisanie pociąga za sobą liczne trudności. Pisanie prac Śląsk wymaga wiedzy na temat samej pracy, jak i wie... zobacz szczegóły wpisu »