Kierunki studiów

Kierunki studiów Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Co musi wiedzieć maturzysta, wybierając studia? Powinien dobrze przygotować się do matury, przećwiczyć arkusze egzaminacyjne, opanować sztukę wystąpień i prezentacji własnej pracy, poznać typy i rodzaje kształcenia, kierunki studiów, specjalności, bazę szkół wyższych, ośrodki akademickie. To wszystko znajdzie w portalu OpinieoUczelniach.pl. Dzięki ocenom i komentarzom innych studentów wybór szkoły wyższej będzie świadomy i przemyślany.

  • Tytuł wpisu: Kierunki studiów
  • Adres witryny: opinieouczelniach.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 06.09.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.2/10 (21 głosów)

Komentarze:

  • kaśka » Raportuj komentarz

    super sprawa ten portal, można poczytać opinie studentów o ich uczelniach co bardzo pomaga w wyborze szkoły, polecam każdemu maturzyście

    Data dodania: 05 10 2012

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Logistyka studia

Logistyka studia »

Decydując się na naszą placówkę z pewnością znajdziesz posadę w swoim zawodzie. Będzie to znacznie łatwiejsze, jeżeli zdecydujesz się na Wyższą Szkołę Logiki, ponieważ przygotujemy... zobacz szczegóły wpisu »

Rachunkowość studia radom

Rachunkowość studia radom »

WSB w Radomiu pragnie zachęcić młodych Polaków do rozpoczęcia studiów wyższych, również studiów w formie podyplomowej w progach naszej uczelni. Wyższa Szkoła Biznesu to uczelnia, k... zobacz szczegóły wpisu »

Studia licencjackie

Studia licencjackie »

Specjalna strona internetowa zadedykowana wszystkim tym, którzy szukają dla siebie idealnego kierunku do studiowania. Gdy nie wiesz, co wybrać, w takim przypadku zapraszamy już ter... zobacz szczegóły wpisu »

Studia podyplomowe dofinansowane

Studia podyplomowe dofinansow »

Bezpłatny informator dotyczący studiów podyplomowych dostępnych na wszystkich uczelniach w całej Polsce. Z nami możesz od ręki sprawdzić, gdzie można studiować i poszerzać zasób sw... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoły policealne

Szkoły policealne »

Nowoczesny portal poświęcony edukacji wyższej. Nie wiesz, co zrobić ze sobą po maturze i poszukujesz odpowiedniej inspiracji? Jeśli tak, postaw na nasz portal, a znajdziesz na nim ... zobacz szczegóły wpisu »

Uczelnie w Szczecinie

Uczelnie w Szczecinie »

Oferta naszej uczelni do doskonałe warunki studiowania na pięciu kierunkach w trybach licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Nasza uczelnia zdobywała uznanie oraz renomę jak... zobacz szczegóły wpisu »

WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY DLA EUROPY

WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY »

Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to ciągły rozwój własnej świadomości w połączeniu z kompleksową wiedzą oraz praktyką to gwarancja, że wszystkie przeszkody i bariery, które ... zobacz szczegóły wpisu »

UTH im. Heleny Chodkowskiej

UTH im. Heleny Chodkowskiej »

Szukasz profesjonalnej uczelni oferującej wysokiej jakości usługi edukacyjne? Koniecznie zapoznaj się z ofertą UTH. Znajdziesz tam studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i... zobacz szczegóły wpisu »

SAN - Społeczna Akademia Nauk

SAN - Społeczna Akademia Nauk »

San. edu. pl to strona jednej z najpopularniejszych uczelni niepublicznych w naszym kraju – Społecznej Akademii Nauk. Przeprowadzamy rekrutację on-line, dzięki czemu możesz łatwiej... zobacz szczegóły wpisu »