Globalinspiration. Szkolenia, doradztwo, coaching.

Globalinspiration. Szkolenia, doradztwo, coaching. Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Każdy człowiek został stworzony z wyjątkowymi talentami, umiejętnościami i zainteresowaniami.
Ludzie, którzy używają swoich naturalnych talentów doświadczają mniej stresu, osiągają lepsze wyniki, i bardziej prawdopodobne jest, że będą czuć, że ich praca jest ważna
Kluczem do wysokiej wydajności, kreatywności, zadowolenia z pracy oraz pozostawania w firmie jest ustawienie ludzi na odpowiednich stanowiskach tak, że ich główne zakresy odpowiedzialności w pracy będą dopasowane do ich naturalnych silnych stron osobowości.
Im lepiej znamy siebie samych i tych, z którymi żyjemy, pracujmy, spotykamy się, tym bardziej trwałe i owocne są nasze relacje. Dlatego tak ważne jest jak najlepsze rozpoznanie swojego profilu osobowości, by decyzje które podejmujemy, były zawsze jak najbardziej trafne.

  • Tytuł wpisu: Globalinspiration. Szkolenia, doradztwo, coaching.
  • Adres witryny: www.globalinspiration.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 23.08.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.9/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nieruchomości edukacja

Nieruchomości edukacja »

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń dla profesjonalistów branży nieruchomości. Prowadzone przez nas zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu zagadnień technicznych, ... zobacz szczegóły wpisu »

EnglishHouse.pl

EnglishHouse.pl »

Szkoła Języka Angielskiego, The English House w Sosnowcu oferuje najwyższej jakości kursy angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci oraz kursy organizowane dla pracowników fir... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Fotograficzna, Kursy Fotografii Bałtycka Szkoła Fotografii Zaprasza

Szkoła Fotograficzna, Kursy F »

Bałtycka Szkoła Fotograficzna fotografia: krajoznawcza, przyrodnicza, zdjęcia, makro, Polski; humor fotograficzny. Portfolio fotografia.... zobacz szczegóły wpisu »

Test wiedzy ogólnej

Test wiedzy ogólnej »

Aktualny test wiedzy ogólnej do policji z aktualnymi odpowiedziami. Testy opracowane w profesjonalny sposób z gotowymi i aktualnymi odpowiedziami. Zostały sprawdzone przez wiele os... zobacz szczegóły wpisu »

Ale Jazda Warszawa- nauka jazdy - STRONA GŁÓWNA

Ale Jazda Warszawa- nauka jaz »

Oferujemy tanie i profesjonalne szkolenia motocyklistów oraz kierowców samochodów osobowych. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu. Nasze hasło... zobacz szczegóły wpisu »

zajęcia plastyczne

zajęcia plastyczne »

Zajęcia plastyczne odbywają się w Salwatorskim Studiu Artystycznym od poniedziałku do piątku od samego rana do późnych godzin wieczornych. Dzięki naszym zajęciom poznasz tajniki pr... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka jazdy WORD Grudziądz

Nauka jazdy WORD Grudziądz »

Duża szkoła nauki jazdy WORD w Grudziądzu.Uczymy profesjonalnie dlaczego? Zobacz co oferujemy:- multimedialne wykłady- symulator nauki jazdy- doskonalenie techniki jazdy- troleje i... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia kelnerów

Szkolenia kelnerów »

Szkolenia dla kelnerów, Szkolenia gastronomiczne, propagowanie sprawdzonych rozwiązań - HR System - manager gastronomii, kurs kelnerski i szkolenia kelnerów. Gastronomia - manager ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy maturalne Bydgoszcz - Centrum Edukacyjne MATURITA

Kursy maturalne Bydgoszcz - C »

W Centrum Edukacyjnym MATURITA Bydgoszcz prowadzimy kursy przygotowujące do matury ze wszystkich przedmiotów maturalnych. Kursy maturalne prowadzone są przez najlepszych korepetyto... zobacz szczegóły wpisu »