ARCANA Pracownia Plastyczna

ARCANA Pracownia Plastyczna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

kursy i lekcje w pracowni ARCANA


Zajęcia w pracowni plastycznej ARCANA odbywają się pod bacznym okiem artysty plastyka. W cenę wszystkich naszych lekcji wliczone są niezbędne materiały takie, jak papier, podobrazia malarskie, farby, ołówki i różnego rodzaju odczynniki potrzebne do zabezpieczania prac tworzonych przez naszych uczniów. Program zajęć ustalamy indywidualnie z każdym z uczniów dbając o jego rozwój artystyczny. Zapewniamy komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji mamy ponad 70m² przestrzeni pracowni, oraz aneks kuchenny, gdzie można zrobić sobie przerwę od pracy.

ARCANA rysunku i malarstwa/przygotowania do egzaminów

Kurs przeznaczony dla osób planujących lub obecnie przygotowujących się do egzaminów wstępnych na akademie sztuk pięknych oraz architekturę w kraju i za granicą. Podczas zajęć przygotowywana jest teczka artystyczna ucznia na egzaminy wstępne, odbywają się ćwiczenia z rysunku klasycznego i malarstwa na podstawie martwej natury, modela i pleneru dla przyszłych studentów akademii sztuk pięknych. A dla przyszłych studentów architektury przygotowaliśmy lekcje z podstaw projektowania, konstrukcji, perspektywy, rysunku i malarstwa architektury, z wyobraźni, z natury, postać, szkielet ludzki, martwa natura, pejzaż oraz wnętrza.


ARCANA sztuki dla dorosłych

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek oraz umiejętności do naszej pracowni na chwilę odprężenia przy tworzeniu sztuki pod okiem artysty plastyka. Potrafimy przed każdym odsłonić tajemnice sztuki i sprawić, że odkryje w sobie talenty, o których do tej pory nie miał pojęcia. Gwarantujemy komfortowe warunki pracy, dostęp do niezbędnych narzędzi oraz bogatą wiedzę na temat przeróżnych technik artystycznych.

ARCANA sztuki dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej pracowni od 11 roku życia na zajęcia plastyczne rozwijające wyobraźnię i zmysł artystyczny.

www.arcana-pracownia.pl

  • Tytuł wpisu: ARCANA Pracownia Plastyczna
  • Adres witryny: www.arcana-pracownia.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.10.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (20 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Akademicki Portal Naukowy - Sciaga, sciagi, gotowce, wypracowania, download, skrypty php cgi, perl

Akademicki Portal Naukowy - S »

Ściąga, ściągi, wypracowania, zaliczenia, laboratoria, projekty, prace dyplomowe, biznesplany, studia, informatyka, budownictwo, zarzadzanie, psychologia, filozofia, matematyka, ma... zobacz szczegóły wpisu »

szkolenia z perswazji

szkolenia z perswazji »

International Coaching Certification. Oferujemy Państwu szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia z perswazji i szkolenia z wywierania wpływu. W naszej ofercie znajdziecie Państw... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia BHP z zakresu bezpiecznego usuwania azbestu.

Szkolenia BHP z zakresu bezpi »

Szkolenie BHPz zakresuBEZPIECZNEGO UŻYTKOWANIA ORAZ USUWANIA WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBESTSzkolenie odbędzie się w formie samokształcenia. Materiały wraz z zestawem 20 pytań testowy... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła nauki jazdy Łódź

Szkoła nauki jazdy Łódź »

Kursy nauki prawa jazdy. Zapraszamy na lekcje nauki jazdy. Zacznij jeżdzić z nami. Szkoła nauki jazdy Gazik zapewnia profesjonalną wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym. Bezpiecz... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs rysunku

Kurs rysunku »

Roczny kurs rysunku i malarstwa organizowany przez pracownię Horyzont kończymy plenerami w Warszawie na Starym i Nowym Mieście, w Łazienkach, tygodniowym wyjazdem do Kazimierza Dol... zobacz szczegóły wpisu »

Termografia szkolenia

Termografia szkolenia »

Najlepsza na rynku propozycja z zakresu termowizji. Uczestniczać w naszych szkoleniach poosiądziesz niezbędna wiedzę do prawidłowego wykonywania ]pomiarów termograficznych oraz uro... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia »

Dzięki nam możesz łatwo podszkolić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę. Oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych kursów online, które przeznaczone są zarówno dla firm, jak i dla klie... zobacz szczegóły wpisu »

www.talentm.pl

www.talentm.pl »

Dane kursy są skierowane są dla jednostek, jakie chcą zrozumieć działające sposoby komunikowania się z obcymi w sprawach, które do tej pory zdawały się być karkołomne, oraz patowe,... zobacz szczegóły wpisu »

Network Masters - Szkolenia otwarte i zamknięte

Network Masters - Szkolenia o »

Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą. Realizujemy szkolenia (otwarte, zamknięte i coachingi) z użytkowych programów komputerowych – MS Office, Access, Excel podstawy, Excel średni... zobacz szczegóły wpisu »