ARCANA Pracownia Plastyczna

ARCANA Pracownia Plastyczna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

kursy i lekcje w pracowni ARCANA


Zajęcia w pracowni plastycznej ARCANA odbywają się pod bacznym okiem artysty plastyka. W cenę wszystkich naszych lekcji wliczone są niezbędne materiały takie, jak papier, podobrazia malarskie, farby, ołówki i różnego rodzaju odczynniki potrzebne do zabezpieczania prac tworzonych przez naszych uczniów. Program zajęć ustalamy indywidualnie z każdym z uczniów dbając o jego rozwój artystyczny. Zapewniamy komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji mamy ponad 70m² przestrzeni pracowni, oraz aneks kuchenny, gdzie można zrobić sobie przerwę od pracy.

ARCANA rysunku i malarstwa/przygotowania do egzaminów

Kurs przeznaczony dla osób planujących lub obecnie przygotowujących się do egzaminów wstępnych na akademie sztuk pięknych oraz architekturę w kraju i za granicą. Podczas zajęć przygotowywana jest teczka artystyczna ucznia na egzaminy wstępne, odbywają się ćwiczenia z rysunku klasycznego i malarstwa na podstawie martwej natury, modela i pleneru dla przyszłych studentów akademii sztuk pięknych. A dla przyszłych studentów architektury przygotowaliśmy lekcje z podstaw projektowania, konstrukcji, perspektywy, rysunku i malarstwa architektury, z wyobraźni, z natury, postać, szkielet ludzki, martwa natura, pejzaż oraz wnętrza.


ARCANA sztuki dla dorosłych

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek oraz umiejętności do naszej pracowni na chwilę odprężenia przy tworzeniu sztuki pod okiem artysty plastyka. Potrafimy przed każdym odsłonić tajemnice sztuki i sprawić, że odkryje w sobie talenty, o których do tej pory nie miał pojęcia. Gwarantujemy komfortowe warunki pracy, dostęp do niezbędnych narzędzi oraz bogatą wiedzę na temat przeróżnych technik artystycznych.

ARCANA sztuki dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej pracowni od 11 roku życia na zajęcia plastyczne rozwijające wyobraźnię i zmysł artystyczny.

www.arcana-pracownia.pl

  • Tytuł wpisu: ARCANA Pracownia Plastyczna
  • Adres witryny: www.arcana-pracownia.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.10.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (20 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

LightSolutions - marketing, tłumaczenia, angielski, niemiecki, francuski, tworzenie www

LightSolutions - marketing, t »

Firma zajmuje się tłumaczeniami, kursami językowymi, projektowaniem stron www oraz pisaniem tekstów reklamowych.... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy Szkolenia BHP INSTRUKCJE RADOMSKO CZĘSTOCHOWA BEŁCHATOW

Kursy Szkolenia BHP INSTRUKCJ »

SZKOLENIA KURSY BHP PPOŻ RADOMSKO1. Szkolenie wstepne dla wszystkich grup zawodowych. 2. Szkolenie okresowe-dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, pracowników adm. biurow... zobacz szczegóły wpisu »

Prawo jazdy i nauka jazdy w Koszalinie

Prawo jazdy i nauka jazdy w K »

Oto dlaczego należy odwiedzić nasz portal.1. Wszystkie szkoły nauki jazdy z Koszalina w jednym miejscu.2. Darmowe, zawsze aktualne testy - bez logowania - udostępnione przez Grupa ... zobacz szczegóły wpisu »

Konferencje

Konferencje »

Wiadomym jest, że aby przeprowadzić konferencję z prawdziwego zdarzania lub sensowne szkolenia potrzebujemy dużej ilości miejsca dla przebywających na takiej konferencji osób. Częs... zobacz szczegóły wpisu »

E-learning

E-learning »

Dzięki naszej platformie e-learningu twoja firma może o wiele wygodniej i skuteczniej przeprowadzać rozmaitego rodzaju czynności związane z nauczaniem online. Nasza platforma jest ... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum doskonalenia nauczycieli

Centrum doskonalenia nauczyci »

Niniejsza strona internetowa prezentuje firmę szkoleniowo-edukacyjną. Proponuje ona na przykład szkolenia dla rady pedagogicznej. Czym się one charakteryzują? W pierwszym rzędzie w... zobacz szczegóły wpisu »

ODEKA SIMP FF ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI BYDGOSZCZ

ODEKA SIMP FF ANDRZEJ WOJCIEC »

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP. Jesteśmy obecni na rynku już od wielu lat. Siedziba placówki mieści się w Bydgoszczy. SIMP to dobrowolna i demokratyc... zobacz szczegóły wpisu »

Snatch Szkoła języków obcych

Snatch Szkoła języków obcych »

Nauka języka sprawia Ci problem, z nami nie ma rzeczy niemożliwych - zaufaj lektorom ze Szkoły Języków Obcych Snatch z Legnicy. Wybierając odpowiednią metodę nauki, można osiągnąć ... zobacz szczegóły wpisu »