ARCANA Pracownia Plastyczna

ARCANA Pracownia Plastyczna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

kursy i lekcje w pracowni ARCANA


Zajęcia w pracowni plastycznej ARCANA odbywają się pod bacznym okiem artysty plastyka. W cenę wszystkich naszych lekcji wliczone są niezbędne materiały takie, jak papier, podobrazia malarskie, farby, ołówki i różnego rodzaju odczynniki potrzebne do zabezpieczania prac tworzonych przez naszych uczniów. Program zajęć ustalamy indywidualnie z każdym z uczniów dbając o jego rozwój artystyczny. Zapewniamy komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji mamy ponad 70m² przestrzeni pracowni, oraz aneks kuchenny, gdzie można zrobić sobie przerwę od pracy.

ARCANA rysunku i malarstwa/przygotowania do egzaminów

Kurs przeznaczony dla osób planujących lub obecnie przygotowujących się do egzaminów wstępnych na akademie sztuk pięknych oraz architekturę w kraju i za granicą. Podczas zajęć przygotowywana jest teczka artystyczna ucznia na egzaminy wstępne, odbywają się ćwiczenia z rysunku klasycznego i malarstwa na podstawie martwej natury, modela i pleneru dla przyszłych studentów akademii sztuk pięknych. A dla przyszłych studentów architektury przygotowaliśmy lekcje z podstaw projektowania, konstrukcji, perspektywy, rysunku i malarstwa architektury, z wyobraźni, z natury, postać, szkielet ludzki, martwa natura, pejzaż oraz wnętrza.


ARCANA sztuki dla dorosłych

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek oraz umiejętności do naszej pracowni na chwilę odprężenia przy tworzeniu sztuki pod okiem artysty plastyka. Potrafimy przed każdym odsłonić tajemnice sztuki i sprawić, że odkryje w sobie talenty, o których do tej pory nie miał pojęcia. Gwarantujemy komfortowe warunki pracy, dostęp do niezbędnych narzędzi oraz bogatą wiedzę na temat przeróżnych technik artystycznych.

ARCANA sztuki dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej pracowni od 11 roku życia na zajęcia plastyczne rozwijające wyobraźnię i zmysł artystyczny.

www.arcana-pracownia.pl

  • Tytuł wpisu: ARCANA Pracownia Plastyczna
  • Adres witryny: www.arcana-pracownia.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.10.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.5/10 (22 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Prawo jazdy ARTOM Osrodek Szkolenia Kierowców Nauka

Prawo jazdy ARTOM Osrodek Szk »

Kursy na prawo jazdy kategorii A B C C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka... zobacz szczegóły wpisu »

Focus English School

Focus English School »

Szkoła języka angielskiego w Olsztynie. Kursy języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka w grupach max. 8 osób. Własna platf... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Fotograficzna, Kursy Fotografii Bałtycka Szkoła Fotografii Zaprasza

Szkoła Fotograficzna, Kursy F »

Bałtycka Szkoła Fotograficzna fotografia: krajoznawcza, przyrodnicza, zdjęcia, makro, Polski; humor fotograficzny. Portfolio fotografia.... zobacz szczegóły wpisu »

W pobliżu pętli komunikacji miejskiej

W pobliżu pętli komunikacji m »

Prawo Jazdy Kraków - Ośrodek nauki Autosalwator - szkoła jazdy w małych grupach, oferta to nauka jazdy Kraków w pobliżu pętli komunikacji miejskiej. Ośrodek szkoleniowy - bezstreso... zobacz szczegóły wpisu »

Kredyty bankowe

Kredyty bankowe »

Doradztwo podatkowe. Jak wybrać doradcę podatkowego. Czym zajmuje się doradca podatkowy. Kto może zostać doradcą podatkowym. Jak wygląda egzamin na doradcę podatkowego. Gwarancje r... zobacz szczegóły wpisu »

Mapa Sukcesu

Mapa Sukcesu »

jak zalozyc konto internetowe, mbank, pomoc w osiaganiu celow, rozwoju osobistym, pomoc w osiagnieciu niezaleznosci finansowej- poprzez polecenie odpowiedniej literatury tradycyjne... zobacz szczegóły wpisu »

Konferencje

Konferencje »

Konferencje, sale konferencyjne. Zapraszamy do naszej bazy sal konferencyjnych oraz sal szkoleniowych. Posiadamy szeroka gamę różnego rodzaju obiektów w całej Polsce. Jeśli chcesz ... zobacz szczegóły wpisu »

Z jakiego powodu trzeba zaliczyć kurs BHP ?

Z jakiego powodu trzeba zalic »

Pojęcie praca wywodzi się od wyrazu labor, co po łacinie określa wysiłek. Praca jest ważna dla ludzi z wielu względów. Ma na celu zaspokojenie sfery materialnej nieodzownej do życi... zobacz szczegóły wpisu »

BEST kursy językowe bielsko

BEST kursy językowe bielsko »

BEST Centrum Języków Obcych to prywatna szkoła językowa z wieloletnim praktykami w nauczaniu języków obcych. Istniejemy na rynku od 1996 roku, a przez ten termin nader mocno rozwij... zobacz szczegóły wpisu »