Angielskie słówka z obrazkami i native speakerem

Angielskie słówka z obrazkami i native speakerem Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

lingmax. eu proponuje naukę angielskiego słownictwa w tempie dostosowanym do potrzeb i umiejętności uczącego się.
Aby zapewnić efektywną i wygodną naukę angielskich słów w domu, serwis oferuje ponad 7. 000 angielskich słówek posegregowanych w multimedialne zestawy tematyczne dostępne w Internecie.

Za pomocą zestawów można poznawać nowe słowa oraz utrwalać w pamięci słownictwo poznane wcześniej.

Każdy zestaw obejmuje około 20 angielskich haseł, ich polskie znaczenie oraz odpowiednie dla nich obrazki i pliki mp3 z nagraną wymową native speakera.
lingmax. eu zapewnia również uczącemu się samodzielne kreowanie bazy swoich słówek poprzez budowanie indywidualnych zestawów i przesyłanie ich na własny komputer.
Ponadto na stronach serwisu można znaleźć ciekawe skojarzenia ułatwiające zapamiętywanie słówek.

  • Tytuł wpisu: Angielskie słówka z obrazkami i native speakerem
  • Adres witryny: www.lingmax.eu
  • PageRank:
  • Data dodania: 24.05.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.0/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nauka-Slowek.pl - szybka nauka słówek z języka angielskiego

Nauka-Slowek.pl - szybka nauk »

Nauka-Slowek.pl to społecznościowy serwis e-learningowy, służący do szybkiej nauki słówek z języka angielskiego. Przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów, maturzystów i stude... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczna-Nauka.pl, czyli jak się szybko uczyć - szybkie czytanie, techniki pamięciowe, szybka nauka

Skuteczna-Nauka.pl, czyli jak »

Chciałbyś się uczyć szybciej ? Spędzasz za dużo czasu nad książkami a chciałbyś mieć więcej czasu na przyjemności ? Twoja nauka nie przynosi rezultatów ? Zacznij wykorzystywać możl... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła językowa, język angielski dla firm

Szkoła językowa, język angiel »

Szkoła języków obcych Lemon School opiera się na założeniu, iż profesjonalizm, zaangażowanie i pasja muszą zaowocować. To z naszej pasji zrodziła się idea stworzenia centrum, które... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumacz Skanujący

Tłumacz Skanujący »

WordDrive zajmuje się importowaniem tłumaczy elektronicznych WizCom Technologies. Za pośrednictwem ze sklepu internetowego można nabyć nowoczesne tłumacze skanujące. To niepozorne ... zobacz szczegóły wpisu »

Elitarna Szkoła Językowa Kielce

Elitarna Szkoła Językowa Kiel »

Szkoła języków obcych oferująca przygotowanie do certyfikatów z języków: angielski, hiszpański, francuski, włoski.Szkoła Językowa Elite Language School oferuje naukę w sześcioosobo... zobacz szczegóły wpisu »

Glotto - Angielski dla profesjonalistów

Glotto - Angielski dla profes »

Glotto to kurs specjalistycznego angielskiego słownictwa wraz z wymową. Interesujesz się medycyną, biznesem, techniką lub informatyką? Skorzystaj całkowicie za darmo z jednego z ku... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy języka angielskiego i tłumaczenia Opole

Kursy języka angielskiego i t »

Nasz firma oferuję Państwu kursy języka angielskiego na terenie Opola oraz miast w całym województwie opolskim. Świadczymy korepetycje przygotowujące do matury oraz egzaminów międz... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Bielsko-Biała

Angielski Bielsko-Biała »

Szukasz szkoły językowej w Bielsku - Białej? Zapraszamy na bezpłatny test wstępny i bezpłatne, próbne zajęcia do Centrum Języka Angielskiego NEAL. Oferujemy zajęcia w małych grupac... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka angielskiego za granicą

Nauka angielskiego za granicą »

Szkoła języka angielskiego Clubclass Residential Lenguage na słonecznej Malcie dzięki możliwości doskonalenia języka w wielonarodowościowym środowisku jest idealne miejsce na szybk... zobacz szczegóły wpisu »