angielski Piaseczno

angielski Piaseczno Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Na prezentowanej stronie znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje pomagające wybrać szkołę językową. Jeśli, mimo tego nie zdecydujecie się na wybór prezentowanej szkoły, przynajmniej zyskacie wiedzę czego można wymagać od szkół konkurencyjnych. Bogactwo oferty kursów: język angielski, hiszpański i pozostałe ważne języki europejskie: niemiecki, francuski oraz włoski i hiszpański. Kursy języka rosyjskiego. Ponadto ważne języki Azji: japoński i chiński a także coraz bardziej popularny język norweski. Wszystkie kursy organizujemy w małych grupach dla dorosłych, dzieci i oczywiście dla młodzieży. Jeśli zapiszecie swoją pociechę na angielski dla dzieci Piaseczno możecie oczekiwać od nas usług najwyższej jakości- starannie dobierane grupy, zróżnicowane zajęcia, wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, pomoc metodyka oraz wykorzystanie tablic interaktywnych. Ponadto otrzymacie Państwo bardzo dokładny opis wyników dziecka w nauce angielskiego po każdym semestrze. Oczywiście prowadzimy też kursy dla dzieci z innych języków. Zachęcamy do zerknięcia na nasze kursy angielskiego Piaseczno. Mamy do zaproponowania praktycznie wszystkie rodzaje kursów poszukiwanych obecnie na rynku edukacyjnym: kursy języka biznesowego i ogólnego, konwersacje oraz przygotowanie do egzaminów, prowadzimy również zajęcia z dojazdem do kursanta.

  • Tytuł wpisu: angielski Piaseczno
  • Adres witryny: www.pischool.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 19.07.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm »

Zig-Zag CJO prowadzi szkolenia językowe dla firm. Są to kursy zamknięte przeprowadzane na terenie siedziby Klienta tzw. in-company training. Kursy ogólne, biznesowe, specjalistyczn... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski

Angielski »

Wirtualna Szkoła Angielskiego to szybko rozwijający się serwis językowy dotyczący nauki angielskiego od podstaw do poziomu CPE. Odwiedzany jest przez ponad 10000 osób dziennie. Co ... zobacz szczegóły wpisu »

korepetycje angielski ząbki

korepetycje angielski ząbki »

English Way School Angielski Ząbki. Do szkoły zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na ró... zobacz szczegóły wpisu »

OXFORD LEARNING CENTER

OXFORD LEARNING CENTER »

Nauka angielskiego szybko i skutecznie w jednej z czołowych szkól języka angielskiego w Radomiu. Oferujemy różne poziomy nauczania od początkującego do zaawansowanego oraz małe gru... zobacz szczegóły wpisu »

Academy of New York - kurs angielskiego - szkoła językowa Warszawa

Academy of New York - kurs an »

Academy of New York to innowacyjna akademia językowo-szkoleniowa w Polsce wzorowana na amerykańskim systemie i metodach nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Zapoznaj s... zobacz szczegóły wpisu »

Speak! - Szkoła języka angielskiego, Ruda Śląska.

Speak! - Szkoła języka angiel »

Kursy języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Miło i bezstresowo, wykwalifikowana kadra lektorska, sprawdzone podręczniki oraz liczne zniżk... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe Warszawa

Kursy językowe Warszawa »

Strona internetowa firmy edukacyjnej Langfield zaprasza, żeby ktokolwiek chce, mógł zapoznać się z propozycją naszej bardzo dobrej szkoły. Kursy językowe, które przygotowujemy dla ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielskie słówka z obrazkami i native speakerem

Angielskie słówka z obrazkami »

lingmax. eu proponuje naukę angielskiego słownictwa w tempie dostosowanym do potrzeb i umiejętności uczącego się. Aby zapewnić efektywną i wygodną naukę angielskich słów w domu, se... zobacz szczegóły wpisu »

TimeToTalk - szkoła języka angielskiego w Toruniu

TimeToTalk - szkoła języka an »

Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem? Zajrzyj do nas – gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom! Skąd to wiemy? Ponieważ naszą ofertę ... zobacz szczegóły wpisu »