Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które ukończyły szósty rok życia będą prowadzone w naszej szkole cztery razy w tygodniu po dwie godziny. Postanowiliśmy rozszerzyć program, ponieważ otrzymaliśmy wiele głosów od rodziców, którzy chcieliby aby angielski dla dzieci był na nieco wyższym poziomie. Na naszą kadrę nauczycieli składają się profesjonaliści, którzy przyjechali do nas z za granicy. Wobec tak wielkiego zainteresowania nauką języka angielskiego postanowili przyłożyć swoje ręce do podwyższenia stopnia znajomości tego języka. Fachowcy pochodzą nie tylko z krajów anglojęzycznych aczkolwiek warto nadmienić w tym miejscu, iż są to osoby na co dzień posługujące się językiem angielskim. W swoich rodzimych krajach również pracują w szkołach, przedszkolach pilnując by dzieci od początku mogły zaznajomić się z poprawnymi zasadami użytkowania danego języka.

  • Tytuł wpisu: Angielski dla dzieci
  • Adres witryny: helendoron.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.06.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.5/10 (13 głosów)

Komentarze:

  • architekt » Raportuj komentarz

    Ja z kolei polecam firmę www.StrefaRysunku.pl, dzięki której dzisiaj jestem studentem architektury. Bez pomocy nauczyciela nigdy nie zdałbym egzaminów wstępnych.

    Data dodania: 30 12 2011

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Centrum szkoleniowe Intelekt: szkolenia dla firm

Centrum szkoleniowe Intelekt: »

Chcesz aby Twój rozwój osobisty był kształtowany na najwyższym poziomie to dobrze trafiłeś. Firma szkoleniowa organizuje szkolenia z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, komun... zobacz szczegóły wpisu »

Prawo jazdy w Anglii

Prawo jazdy w Anglii »

Strona polskich kierowców na Wyspach Brytyjskich oraz osób zainteresowanych zrobienim prawa jazdy w UK. Emano oferuje przetłumaczone odpowiedzi i pytania testowe angielskiego egzam... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia fundusze strukturalne

Szkolenia fundusze struktural »

Firma PSDB sp. z o.o. trudni się usługami badawczo-konsultingowymi. Oferujemy analizy i badania ewaluacyjne, ekspertyzy i doradztwo,szkolenia specjalistyczne, dotyczące wydatkowani... zobacz szczegóły wpisu »

RAFBHP SZKOLENIA NADZORY BHP I PPOŻ - O FIRMIE

RAFBHP SZKOLENIA NADZORY BHP »

Dziękujemy, że zechcieliście Państwo odwiedzić naszą stronę!Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie BHP i ppoż.Świadczymy usługi szkoleniowe, nadzoru i doradztwa w zakres... zobacz szczegóły wpisu »

Budżetowanie - Controlling

Budżetowanie - Controlling »

Na tej stronie internetowej poznasz firmę, której głównym zadaniem jest budżetowanie – controlling firm. Doradztwo odbywa się w formie zamkniętych lub otwartych szkoleń i seminarió... zobacz szczegóły wpisu »

Konferencje

Konferencje »

Jeśli stawiasz na prawdziwy biznes, to dobrze wiesz, że potrzebujesz od czasu do czasu przeprowadzić jakąś konferencję lub większe szkolenie. Co zrobić jednak, gdy nie masz miejsca... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy komputerowe

Kursy komputerowe »

Kursy komputerowe Warszawa - kursy Excel, Word, PowerPoint. Kursy przygotowane pod zdanie egzaminu ECDL. Bogata oferta ćwiczeń na kursie Excel. Najlepiej przygotowany kurs Excela w... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs kitesurfingu

Kurs kitesurfingu »

Pragniesz skorzystać z usług profesjonalnych instruktorów, którzy będą w stanie Cię nauczyć jak zjeżdżać pod stoku na nartach oraz desce oraz uprawiać windsurfing? Jeżeli tak, to s... zobacz szczegóły wpisu »

www.szkolarekin.pl

www.szkolarekin.pl »

Szkoła Rekin oferuje kursy pływania i jazdy na nartach i snowboardzie. W ofercie można znaleźć zajęcia dla wszystkich, niezależnie od wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia ... zobacz szczegóły wpisu »