Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które ukończyły szósty rok życia będą prowadzone w naszej szkole cztery razy w tygodniu po dwie godziny. Postanowiliśmy rozszerzyć program, ponieważ otrzymaliśmy wiele głosów od rodziców, którzy chcieliby aby angielski dla dzieci był na nieco wyższym poziomie. Na naszą kadrę nauczycieli składają się profesjonaliści, którzy przyjechali do nas z za granicy. Wobec tak wielkiego zainteresowania nauką języka angielskiego postanowili przyłożyć swoje ręce do podwyższenia stopnia znajomości tego języka. Fachowcy pochodzą nie tylko z krajów anglojęzycznych aczkolwiek warto nadmienić w tym miejscu, iż są to osoby na co dzień posługujące się językiem angielskim. W swoich rodzimych krajach również pracują w szkołach, przedszkolach pilnując by dzieci od początku mogły zaznajomić się z poprawnymi zasadami użytkowania danego języka.

  • Tytuł wpisu: Angielski dla dzieci
  • Adres witryny: helendoron.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.06.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.5/10 (13 głosów)

Komentarze:

  • architekt » Raportuj komentarz

    Ja z kolei polecam firmę www.StrefaRysunku.pl, dzięki której dzisiaj jestem studentem architektury. Bez pomocy nauczyciela nigdy nie zdałbym egzaminów wstępnych.

    Data dodania: 30 12 2011

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nauka Jazdy w Tarnowskich Górach

Nauka Jazdy w Tarnowskich Gór »

Szkoła Jazdy ELDRIVE zaprasza na profesjonalne kursy kategorii B, które doskonale przygotują Cię do roli kierowcy. Dla osób, którym Nauka Jazdy sprawia wiele problemów proponujemy ... zobacz szczegóły wpisu »

Studio Diagnozy i Profilaktyki

Studio Diagnozy i Profilaktyk »

Przeprowadzamy diagnozy lokalne z zakresu profilaktyki w gminach i miastach. Organizujemy i prowadzimy warsztaty dla młodzieży i nauczycieli oraz szkolenia dla członków GKRPA i spr... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs Fotografii - zostan-fotografem.pl

Kurs Fotografii - zostan-foto »

Będziesz wiedział jak nowocześnie kadrować oraz czego nie robić podczs kreowania obrazów. Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pog... zobacz szczegóły wpisu »

Konferencje w Polsce, Obiekty konferencyjne w Polsce

Konferencje w Polsce, Obiekty »

Dogodne połączenia komunikacyjne umożliwiają przemieszczanie się do wybranego miejsca w mieście, gdzie odbywa się konferencja. Zapraszamy do organizacji sympozjów i imprez motywacy... zobacz szczegóły wpisu »

Konferencje

Konferencje »

Konferencje, sale konferencyjne. Zapraszamy do naszej bazy sal konferencyjnych oraz sal szkoleniowych. Posiadamy szeroka gamę różnego rodzaju obiektów w całej Polsce. Jeśli chcesz ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła nauki jazdy Łódź

Szkoła nauki jazdy Łódź »

Kursy nauki prawa jazdy. Zapraszamy na lekcje nauki jazdy. Zacznij jeżdzić z nami. Szkoła nauki jazdy Gazik zapewnia profesjonalną wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym. Bezpiecz... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy Fotografii

Kursy Fotografii »

Gdy prawidłowość fotek już nam nie odpowiada, szukamy pomysłu na unikanie stereotypowego robienia zdjęć. Kursy fotografii otwierają inne możliwości rozwoju pomysłowości. Nauczysz s... zobacz szczegóły wpisu »

Reklama na facebooku

Reklama na facebooku »

Nasza firma posiada duże doświadczenie w doradztwie marketingowym. Przeprowadzamy szkolenia otwarte i zamknięte dotyczące takiej tematyki jak social media, PR, e-marketing, brandin... zobacz szczegóły wpisu »