Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które ukończyły szósty rok życia będą prowadzone w naszej szkole cztery razy w tygodniu po dwie godziny. Postanowiliśmy rozszerzyć program, ponieważ otrzymaliśmy wiele głosów od rodziców, którzy chcieliby aby angielski dla dzieci był na nieco wyższym poziomie. Na naszą kadrę nauczycieli składają się profesjonaliści, którzy przyjechali do nas z za granicy. Wobec tak wielkiego zainteresowania nauką języka angielskiego postanowili przyłożyć swoje ręce do podwyższenia stopnia znajomości tego języka. Fachowcy pochodzą nie tylko z krajów anglojęzycznych aczkolwiek warto nadmienić w tym miejscu, iż są to osoby na co dzień posługujące się językiem angielskim. W swoich rodzimych krajach również pracują w szkołach, przedszkolach pilnując by dzieci od początku mogły zaznajomić się z poprawnymi zasadami użytkowania danego języka.

  • Tytuł wpisu: Angielski dla dzieci
  • Adres witryny: helendoron.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.06.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.5/10 (13 głosów)

Komentarze:

  • architekt » Raportuj komentarz

    Ja z kolei polecam firmę www.StrefaRysunku.pl, dzięki której dzisiaj jestem studentem architektury. Bez pomocy nauczyciela nigdy nie zdałbym egzaminów wstępnych.

    Data dodania: 30 12 2011

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Prawo jazdy ARTOM Osrodek Szkolenia Kierowców Nauka

Prawo jazdy ARTOM Osrodek Szk »

Kursy na prawo jazdy kategorii A B C C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka... zobacz szczegóły wpisu »

Programy do kosztorysowania

Programy do kosztorysowania »

Oferujemy najpopularniejsze programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD. Obsługujemy Klientów w pełnym zakresie: doradztwo, sprzedaż, szkolenia, wdrożenia, serwis, konsul... zobacz szczegóły wpisu »

certyfikaty energetyczne, certyfikat energetyczny

certyfikaty energetyczne, cer »

GMN,certyfikaty energetyczne, kursy i szkolenia, studia podyplomowe audyt energetyczny. Zapraszamy Państwa do zdobycia uprawnień sporządzania świadectw Energetycznych. Ukończenie k... zobacz szczegóły wpisu »

Prawo jazdy w Anglii

Prawo jazdy w Anglii »

Strona polskich kierowców na Wyspach Brytyjskich oraz osób zainteresowanych zrobienim prawa jazdy w UK. Emano oferuje przetłumaczone odpowiedzi i pytania testowe angielskiego egzam... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia - kursy - usługi - BHP - PPOŻ. - Rzeszów

Szkolenia - kursy - usługi - »

Najtańsze szkolenia, kursy oraz usługi z zakresu bhp, ppoż. i ochrony środowiska - prowadzone na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową dla wszystkich szkó... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs niemieckiego

Kurs niemieckiego »

Kurs języka niemieckiego metodą korespondencyjną to idealne rozwiązanie dla osób z bardzo napiętym grafikiem. Zakupując kurs, zostaje on wysłany pocztą bezpośrednio do ręki, dzięki... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Pedagogiczny mgr Małgorzata Błahut

Gabinet Pedagogiczny mgr Małg »

Małgorzata Błahut-terapeuta pedagogiczny, socjoterapeutka.Pracuje z dziećmi mającymi trudności w nauce czytania i pisania, z deficytami rozwojowymi oraz z grupy ryzyka dysleksji-ju... zobacz szczegóły wpisu »

On wrócił !

On wrócił ! »

Znany trener uwodzenia Frywolny zdradza jak przelamac strach i podejsc do obcej kobiety na ulicy. Na stronie znajdziesz mnostwo material z poradami o tym jak poznawac kobiety w dzi... zobacz szczegóły wpisu »

www.talentm.pl

www.talentm.pl »

Dane kursy są skierowane są dla jednostek, jakie chcą zrozumieć działające sposoby komunikowania się z obcymi w sprawach, które do tej pory zdawały się być karkołomne, oraz patowe,... zobacz szczegóły wpisu »