Akademia Umysłu - Tajemnice umysłu - Programy edukacyjne

Akademia Umysłu - Tajemnice umysłu - Programy edukacyjne Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Akademia Umysłu to grupa nowoczesnych programów, które zwiększą Twoje możliwości.Przeznaczone są dla uczniów, studentów i tych wszystkich, Akademia Umysłu to seria programów dla osób chętnych, by wykorzystać lepiej swój potencjał i poznać tajemnice umysłu. Programy należące do serii zawierają zadania przeznaczone do treningu szybkiego czytania,poprawienia koncentracji oraz zapamiętywania, a dodatkowo dzięki zawartemu w programach trybowi treningu, użytkownik może obserwować zmiany wyników w wykonywanych zadaniach w czasie . Programy edukacyjne. Akademia Umysłu: Pamięć - Koncentracja uwagi - Szybkie czytanie.Osoby u których koncentracja uwagi jest zaburzona, nierzadko mają z tej przyczyny trudności z nauką. Obecnie istnieje wiele sposobów umożliwiających doskonalenie tej umiejętności. Są to przede wszystkim specjalnie przygotowane zadania. Usprawniona koncentracja uwagi daje możliwości na lepsze wyniki w szkole i większą satysfakcję z własnych działań.Ćwiczenia pamięci mogą przyłożyć się do większej sprawności umysłowej w późniejszym wieku.Jak określić kiedy człowiek zostaje starcem? Na przestrzeni wieków różnie z tym było. Przed naszą erą za człowieka starego uchodził już 35 latek! Wiązało się to z tym, że ludzie nie żyli wówczas tak długo jak współcześnie. Średnia długość życia rosła między XVIII a XX stuleciem równocześnie z poprawą warunków życia i postępem w nauce. Zawsze jednak na starość pewne funkcje ludzkiego organizmu słabły, a między innymi pamięć. Współcześnie zaradzić mogą temu ćwiczenia pamięci. Ćwiczenia pamięci Akademii Umysłu to wspaniały wybór. Tylko w tym komplecie znaleźć można ćwiczenia pamięci dla ludzi w każdym wieku. Programy edukacyjne: Pamięć - Koncentracja uwagi - Szybkie czytanie.Ćwiczenia pamięci.którzy pragną w pełni rozwinąć i wykorzystać niezwykłe możliwości własnego mózgu oraz zgłębić tajemnice umysłu.

  • Tytuł wpisu: Akademia Umysłu - Tajemnice umysłu - Programy edukacyjne
  • Adres witryny: www.akademia-umyslu.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 14.11.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.6/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

korepetycje - matematyka - fizyka - Rzeszów

korepetycje - matematyka - fi »

Lekcji z takich przedmiotów, jak: matematyka, fizyka, informatyka – udzieli nauczyciel i wykładowca akademicki z tytułem doktora nauk technicznych oraz wieloletnim doświadczeniem w... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne Kadry Centrum Edukacyjno-Wydawnicze

Profesjonalne Kadry Centrum E »

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, rachunkowości i finansów, a także zarządzania przedsiębiorstwem.Programy szkoleń są tworzone z uwag... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia MS Project

Szkolenia MS Project »

Firma szkoleniowo-konsultingowa, której konikiem są związane z technologią informacyjną szkolenia (MS Project, Excel, Word, Power Point, MySql, PHP, obsługa MS Windows) oferowane w... zobacz szczegóły wpisu »

Studia Poznań

Studia Poznań »

Wyższe wykształcenie w nowoczesnych czasach jest bardzo ważne, umożliwia zdobyć lepszą pracę jako konserwator zabytków czy pracownik socjalny. Poznań to innowacyjne miasto proponuj... zobacz szczegóły wpisu »

Sztuka Serca - Vedic Art malarstwo intuicyjne

Sztuka Serca - Vedic Art mala »

Vedic Art, kursy i szkolenia z malarstwa intuicyjnego we Wrocławiu i Opolu - Sylwia M. Dudek, Rozwój osobisty, kreatywność i twórczość, Vedic Art, Kurt Kallman, Curt Kallman, vedic... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie Imprez Międzynarodowy Transport Medyczny

Kursy pierwszej pomocy Zabezp »

Ratownictwo i EdukacjaJesteśmy firmą działającą na rynku usług medycznych od 2006r. Nasza kadra to doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarze na co dzień pracujący w p... zobacz szczegóły wpisu »

Agata Maksjan Kancelaria Radcy Prawnego

Agata Maksjan Kancelaria Radc »

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę prawną, udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, opiniujemy i sporządzamy projekty wszelkiego rodzaju umów, reprezentujemy naszych... zobacz szczegóły wpisu »

Sala szkoleniowa Poznań

Sala szkoleniowa Poznań »

Sala29 jest kompleksem dwóch pomieszczeń, który może być idealną alternatywą dla przedsiębiorstw organizujących wieloosobowe szkolenia. Znajduje się on w samym sercu Poznania. Możn... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy na wózki widłowe

Kursy na wózki widłowe »

Wózki widłowe należą do maszyn bardzo drogich, dlatego też należy w prawidłowy sposób zadbać o ich odpowiednie i bezawaryjne funkcjonowanie. W związku z tym, iż coraz więcej prac o... zobacz szczegóły wpisu »